Audiohobby.pl

Nadredaktor AS ma "wykład" na AudioShow

Piotrek608

  • 104 / 5701
  • Aktywny użytkownik
06-11-2008, 19:09
Sam jestem ciekaw szkoda, że mnie nie bedzie na A,S.Nich kloedzy którzy beda mieli okazję zdadzą tu recenzję:)
Słuchaj cicho! Usłyszysz więcej!!

lancaster

  • Gość
06-11-2008, 19:11
Drogi Pawle, to wszystko pewnie po to by ktokolwiek zaczął traktować prasówki  poważnie :)

...no chyba ze jozwa na wykladzie powie całą prawdę :))))))

cypher

  • 252 / 5919
  • Zaawansowany użytkownik
06-11-2008, 21:46
Panowie przecież wszytskie recenzje to wpływ chwili, opisane tego co nam/recenzentowi się wydaje.
To czy "wydawnictwo" recenzenta jest motywowane przez dostarczającego sprzęt do dosłuchu to już inna kwestia. Natomist jestem przekonany, że odsłuch odsłuchowi nie równy i za każdym razem coś innego się słyszy czuje ..
Tak więc nie wieszajmy recenzentów ;-)))

  • Gość
06-11-2008, 23:48
ech zycie. Co za pech i marnacja. wlasnie ucieklem z AS bo tam juz nie ma zkim pogadac i geba admina straszy z kazdego kąta, przychodze do was a tu co na pierwszym miejscu. Pytlowanie o jozwach audio szolach, oszolomach i takich tam. Chyba sie nie uwolnie

  • Gość
07-11-2008, 11:45
klitus bajdus, te cale audiofilskie bajdurzenia, zdolnosci sa bardzo bardzo naciagane i tak subiektywne jak wiersz bialy
cholera wie ktory dobry?
zazwyczaj ten-ktory modny

magus

  • 20990 / 5947
  • Ekspert
07-11-2008, 11:55
>> pikaczento, 2008-11-06 23:48:02
>ech zycie. Co za pech i marnacja. wlasnie ucieklem z AS bo tam juz nie ma zkim pogadac i geba admina straszy z kazdego kąta,
> przychodze do was a tu co na pierwszym miejscu. Pytlowanie o jozwach audio szolach, oszolomach i takich tam. Chyba sie nie uwolnie

ogólnie nostalgia za AS już minęła jakoś 1-2 miesiące temu
a teraz to dyskusja okolicznościowa :)
Odszedł 13.10.2016r.

Zdzislav

  • 256 / 5943
  • Zaawansowany użytkownik
07-11-2008, 21:13
Dziwie sie troche. Jaki wyklad? Według mnie ten człowiek jest pozbawiony profesjonalizmu. czytając jego recki na as, wydaje mi sie ze on nie wie za wiele o stronie technicznej tych urządzen które akurat dostał do "testu".  Tyko poetyckie pitolenie o dźwięku. Ale to już znamy...

  • Gość
07-11-2008, 23:08
zdzislav

kazde pitolenie o dzwieku jest poetyckie bo niekonkretne i subiektywne.

lancaster

  • Gość
08-11-2008, 09:05
pikaczento, moze i tak....porównując niektore urządzenia nic innego jak subiektywna poezja nie pozostae, bo względem realizmu prezentacji są na tym samym poziomie(mimo czasami sporych różnic "półek cenowych")
...pozotają więc opowieści o kontroli basu, o tym ze schodzi na dno rowu mariańskiego, dalej o plastycznosci i cieple srednicy no i na deser góra pasma - perlista i dxwiekczna :)
Znakomitym rozwiazaniem sa idąc dalej tym tropem np...."to urzadzenie generuje przestrzeń jak trzykrotnie droższe", lub "zastosowanie gumowych lub sandwich przekladek....tzn specjalnych, latami opracowywanych ustrojów firmy x podnioslo mi brzmienie o 2 klasy" - dziala na wyobraxnie ?:)
....komuś tam pewnie dziala ze takie bzdety jak z poradnika dla gospodyń domowych wypisują.
Co ma redaktor napisac ? :)

Jak sie nad tym zastanowić to najbardziej ekonomicznie uzasadnionym rozwiazaniem jest pisanie recek "jak leci"....a potem wystarczy juz tylko zerknać ile w danym numerze znajduje się stron z reklamami danego dystrybutora i ladnie dopasowywujemy kwiecistosć opisów do warunkow panujacych w bieżącym numerze magazynu przed umieszczeniem jakiejkolwiek opinii :)

I z tego co widzę konfrontuąc to później z realnymi urzxadzeniami dziala. Kluczowym slowem jest - dziala :)


W kazdym razie jozwa akurat nie ujmując nic z jego mozliwości napisania dlugiego artykułu bez popelniania bledów skladni, ort, etc. sporadycznie trafia  w cechy urządzenia, lub nawet opisuje ewidentne słabosci jako plusy :)
...wystarczy poczytac.

lancaster

  • Gość
08-11-2008, 10:55
....a jak sie tak głębiej zastanowić to moze by wystarczylo dopisac do kazdej recki preferencje recenzujacego. Ktoś np. napisze wprost ze nieco zmulony charakter prezentacji jaki oferuje na ten przyklad Ikemi+ McIntosch + AP virgo1/2  mu odpowiada i dalej to już wszystko jasne :)
....da to pewien komfort czytania takiej opinii patrzac na nia jak na negatyw :) ....warto tez zerknać na starania reklamodawców :)

AdamWysokinski

  • 358 / 5932
  • Zaawansowany użytkownik
08-11-2008, 14:41
>> lancaster, 2008-11-08 09:05:59
"zastosowanie gumowych lub sandwich przekladek....tzn specjalnych, latami opracowywanych ustrojów firmy x podnioslo mi brzmienie o 2 klasy" - dziala na wyobraxnie ?:)

Mnie zawsze zastanawia, że nikogo poza mną nie dziwi stopień, w jakim brzmienie sprzętu za xx kzł musi być fatalne, skoro dodanie np. cudacznej podkładki z gumy guar i różanego drzewa podnosi brzmienie do poziomu sprzętu za 2 * xx kzł :-)


____________________
It\'s not easy being green
Pozdrawiam,
Adam

cles

  • 1604 / 5946
  • Ekspert
08-11-2008, 14:57
Właśnie doczytałem, że Rachwald będzie wykładał z niejakim Elbaumem.

Wg jakiego klucza oni się dobierają?

cles

  • 1604 / 5946
  • Ekspert
08-11-2008, 16:46
atopos jak chcesz pójdę z Tobą do ich pokoju.
Wygarniesz im co chcesz. Przy mnie nikt nie używa miałkich argumentów...

cles

  • 1604 / 5946
  • Ekspert
08-11-2008, 16:46
Po Baracka też moge zadzwonić.

cles

  • 1604 / 5946
  • Ekspert
08-11-2008, 17:10
tak tak, była mowa o jakimś sierściaku.