Audiohobby.pl

Adam Zawodowiec

dong

  • 541 / 5865
  • Ekspert
15-10-2008, 10:00
Ciekawostka z serii: niekonwencjonalne sposoby budowania płytoteki.

Ci z Was, którzy słuchają w miarę regularnie porannej Dwójki (konkretnie około godziny 7:50), zapewne kojarzą charakterystyczny głos i tekst "kłania się Adam z Wrocławia..." (zazwyczaj dokładniej: pogodnego/zachmurzonego/deszczowego/itd. Wrocławia :), po którym następuje poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe i kolejna "płyta tygodnia" wędruje do kolekcji słuchacza.

Jestem pełen podziwu dla erudycji, pasji i równocześnie determinacji Pana Adama. Sam próbowałem dodzwonić się do Dwójki kilkakrotnie (rzadko mam swobodę... przeważnie siedzę w tym czasie za kierownicą i przebijam się przez korki) i nie udało mi się nigdy. Adam zgłasza się przeważnie w przypadkach, gdy pytanie jest naprawdę trudne i podczas, gdy większość słuchaczy dopiero gorączkowo wertuje internet lub domowe biblioteczki w poszukiwaniu informacji, on ze spokojem profesjonalisty bez problemu korzysta z nieobciążonej linii i dzieli się swoją wszechstronną, niewyguglaną wiedzą udzielając bezbłędnej i wyczerpującej odpowiedzi. Zdobywa regularnie tą drogą, lekko licząc, jedną-dwie płyty miesięcznie (oczywiście nie zawsze słucham rozstrzygnięcia... więc zapewne niektóre przegapiam :).

zubr

  • 25 / 5773
  • Użytkownik
15-10-2008, 14:40
Gość dobry jest...

dong

  • 541 / 5865
  • Ekspert
23-10-2008, 08:33
dziś znowu Adam... już drugi raz w październiku.  :)

pp

  • 75 / 5890
  • Użytkownik
23-10-2008, 11:38
Dobrze że Adam z Wrocławia bo już myślałem że to Michnik:)))