Audiohobby.pl

Kupiłem w ciemno kolumny Wharfedale Diamond 12.1 podstawkowe

Gustaw

  • 3911 / 3494
  • Administrator
25-09-2024, 23:11
To jest nowa technologia. Słuchawki analizują graną muzykę oraz sprzęt ją odtwarzający a następnie zmieniają kształt membran w przetwornikach :)

aulait

  • 1420 / 5733
  • Ekspert
26-09-2024, 08:06
Ja sobie czasami myślę, choć Jackowski ze mnie żaden, czy przedmioty na jakimś poziomie nie niosą energii ludzi czy zdarzeń? Bywało, że kupiłem jakiś sprzęt audio, fajny dźwięk i wszystko spoko, ale nie lubiłem go, podobnie z innymi przedmiotami czy miejscami, nie żeby notorycznie się to zdarzało, ale jednak. Teraz linczujcie :)))

Gustaw

  • 3911 / 3494
  • Administrator
26-09-2024, 08:13
Teraz linczujcie :)))

Takie perwersyjne przyjemności są chyba dosyć kosztowne :-)

aulait

  • 1420 / 5733
  • Ekspert
26-09-2024, 09:02
Teraz linczujcie :)))

Takie perwersyjne przyjemności są chyba dosyć kosztowne :-)
Zdemaskowałeś mnie, koniec miłości, majtki  na d...  LPG i DDT   :)))

Wojciech7

  • 1785 / 1274
  • Ekspert
26-09-2024, 09:32
Ja sobie czasami myślę, choć Jackowski ze mnie żaden, czy przedmioty na jakimś poziomie nie niosą energii ludzi czy zdarzeń? Bywało, że kupiłem jakiś sprzęt audio, fajny dźwięk i wszystko spoko, ale nie lubiłem go, podobnie z innymi przedmiotami czy miejscami, nie żeby notorycznie się to zdarzało, ale jednak. Teraz linczujcie :)))

Ja kolegi nie zlinczuje-:))) Tak przedmioty, miejsca mają tzw.pamięć. Wiele razy tego doświadczyłem, doświadczam w swoim życiu -ale to nie miejsce (forum), aby dokładnie to opisywał-:)))

Hammer

  • 4818 / 2472
  • Ekspert
26-09-2024, 19:53
Wy chyba podróżujecie w świecie wielowymiarowym.... jak se którę coś ubzdura to choćby skały srały będzie uważać że tak jest, dokładnie jak audiophile.....
Auto jak sie psuje bo sie psuje, bo sie zużywają części a nie że Cie nie lubi......

Odkąd Anunaki opuściły nas to se ludzie fetysze wymyśliły i trzymają się tego jak żyletki w szambie.

Choć dalej uważam że membrany w głośnikach, czy słuchawkach, czy nasz słuch jest uzależniony od wilgotności, ciśnienia itd......a wiecie że jak się nie wierzy w czarnego kota to go nie ma?
Ja się tam nie znam....

Wojciech7

  • 1785 / 1274
  • Ekspert
26-09-2024, 20:33
Wy chyba podróżujecie w świecie wielowymiarowym.... jak se którę coś ubzdura to choćby skały srały będzie uważać że tak jest, dokładnie jak audiophile.....
Auto jak sie psuje bo sie psuje, bo sie zużywają części a nie że Cie nie lubi......

Odkąd Anunaki opuściły nas to se ludzie fetysze wymyśliły i trzymają się tego jak żyletki w szambie.

Choć dalej uważam że membrany w głośnikach, czy słuchawkach, czy nasz słuch jest uzależniony od wilgotności, ciśnienia itd......a wiecie że jak się nie wierzy w czarnego kota to go nie ma?
Ja się tam nie znam....

Fajny jest świat wielowymiarowy-:)))  Ja czasami spotykam czarnego kota nie dla tego że wierzę w niego- hehehe....  Jak się nie znasz to po co piszesz-?

aulait

  • 1420 / 5733
  • Ekspert
26-09-2024, 20:50
Ja sobie czasami myślę, choć Jackowski ze mnie żaden, czy przedmioty na jakimś poziomie nie niosą energii ludzi czy zdarzeń? Bywało, że kupiłem jakiś sprzęt audio, fajny dźwięk i wszystko spoko, ale nie lubiłem go, podobnie z innymi przedmiotami czy miejscami, nie żeby notorycznie się to zdarzało, ale jednak. Teraz linczujcie :)))

Ja kolegi nie zlinczuje-:))) Tak przedmioty, miejsca mają tzw.pamięć. Wiele razy tego doświadczyłem, doświadczam w swoim życiu -ale to nie miejsce (forum), aby dokładnie to opisywał-:)))
Wojtku to mamy podobne doświadczenia, świat jest dużo bardziej złożony niż można by przypuszczać :)))

aulait

  • 1420 / 5733
  • Ekspert
26-09-2024, 20:53
Wy chyba podróżujecie w świecie wielowymiarowym.... jak se którę coś ubzdura to choćby skały srały będzie uważać że tak jest, dokładnie jak audiophile.....
Auto jak sie psuje bo sie psuje, bo sie zużywają części a nie że Cie nie lubi......

Odkąd Anunaki opuściły nas to se ludzie fetysze wymyśliły i trzymają się tego jak żyletki w szambie.

Choć dalej uważam że membrany w głośnikach, czy słuchawkach, czy nasz słuch jest uzależniony od wilgotności, ciśnienia itd......a wiecie że jak się nie wierzy w czarnego kota to go nie ma?
Ja się tam nie znam....
Hammer, ale świat jest wielowymiarowy... chyba, że Twój nie. Mój to takie 3D real troszkę :)))