Audiohobby.pl

Konwertery audio

Wojciech7

  • 1681 / 1242
  • Ekspert
06-09-2024, 11:45
Takie małe pudełeczka które czasami mogą być przydatne- hehehe....
Sprawdzone działanie-dają radę-:))) Zasilanie  DC-5V/2A.
Jeden jest dwustronny cyfrowy ,kiedy w urządzeniach są różne gniazda.
Gdybym miał np.gramofon to bym podłączył go cyfrowo do wzmacniacza jako eksperyment audio-:))) Ciekawie jak by to zagrało- ale nie wiem bo brak gramofonu....

Hammer

  • 4748 / 2440
  • Ekspert
06-09-2024, 12:11
żźżżże co ?> jeszcze nie masz gramofonu.........wyjdż i przeproś...

Wojciech7

  • 1681 / 1242
  • Ekspert
06-09-2024, 12:49
żźżżże co ?> jeszcze nie masz gramofonu.........wyjdż i przeproś...

Tak nie mam gramofonu:
1 nie było by gdzie postawić
2 mam jakieś stare płyty po rodzicach (większość muzyka poważna)- to trochę nie moje klimaty-no trudno
3 pewno trzeba by jakieś urządzenie do wyczyszczenia brudnych płyt gramofonowych

Gdzie mam wyjść bo nie wiem, kogo ewentualnie przeprosić- hehehe....

bsw

  • 550 / 5079
  • Ekspert
06-09-2024, 20:09
1. Nie musisz wychodzić jedynie nie masz prawa wypowiadać się w tematach gramofonowych ;-)
ale...
2. Na swoje usprawiedliwienie masz jednak analogowe źródło: magnetofon - nawet szpulaka!
zatem...
3. W ramach przeprosin podłącz ten wyżej opisany przetwornik do magnetofonu szpulowego i opisz wrażenia.
:-)

Wojciech7

  • 1681 / 1242
  • Ekspert
06-09-2024, 22:19
1. Nie musisz wychodzić jedynie nie masz prawa wypowiadać się w tematach gramofonowych ;-)
ale...
2. Na swoje usprawiedliwienie masz jednak analogowe źródło: magnetofon - nawet szpulaka!
zatem...
3. W ramach przeprosin podłącz ten wyżej opisany przetwornik do magnetofonu szpulowego i opisz wrażenia.
:-)

Ojejku,jejku-hmmm....Tak szpulaka takiego dużego w drewnianej obudowie na przewodowego pilota-:)))
Czasami trzeba wyjść jednak np.do kuchni po piwo z lodówki lub zrobić"pieskównie" coś do  jedzenia.
Dobrze podłącze ten konwerter analogowo/cyfrowy do szpulaka i dalej do wzmacniacza na wejście cyfrowe i posłuchamy z " pieskówną rasy audiofilskiej"  muzyki z taśmy.