Audiohobby.pl

Czy kable koaksjalne to kable cyfrowe?

Wojciech7

  • 1681 / 1242
  • Ekspert
02-09-2024, 07:38
Coś kolegę ciągnie w stronę kabli nieco drogich.  Bez urazy-  to chyba efekt zbyt dużej ilości lektury popełnianej przez pana P  np.

Może i troche ciągnie mnie do troche droższych kabli ale 160 zł to obecnie nie jest to już aż tak dużo kasy. Jak bym miał tyle wydać z 10 lat temu to bym się bardziej zastanowił. Obecnie za 160 zł jestem w stanie utrzymać się z moim niepełnosprawnym ojcem przez 4 dni. Pracuje i zarabiam kase więc chce coś mieć. To tak po krótko.

Zastanowie się jeszcze i może kupie jakiś tańszy kabel coaxial.

Dobrze jest mieć TosLink oraz Coaxial - nie będzie sytuacji np.co ja teraz  zrobię aby połączyć bo brak tego przewodu. Pracujesz i zarabiasz i to są Twoje pieniądze które wydajesz wg swoich zasad i tego się trzymać.
Jeśli ktoś zazdrości,lub chce  abyś nie miał lepszego niż on- po co taki drogi kupujesz to jego problem a nie Twój- heehe....

RetroTape

  • 554 / 951
  • Ekspert
02-09-2024, 12:10
Jak sądzę, nikt tutaj nie zazdrości koledze droższego przewodu ;) Dajemy raczej do zrozumienia, że przewód koaksjalny nie poprawi w żaden sposób jakości przegrywanego materiału z CD na MD, niezależnie od wydanej kwoty na jego zakup.