Audiohobby.pl

Kącik Kinomana

JaKub92

  • 1822 / 5480
  • Ekspert
12-03-2024, 20:41
Jako że w wątku poświęconym bardziej kasetom niż filmom rozkręcił się temat filmowy, to pomyślałem, że warto przenieść dyskusję tutaj :) W końcu temat filmu jest tak samo ściśle związany z tematem TV/Video, jak muzyka z tematami audio.
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

Hammer

  • 4685 / 2294
  • Ekspert
12-03-2024, 21:05
Po tylu latach oglądania już jakiś czas temu stwierdziłem że sporo filmów jest głupich i bezsensownych.
Aczkolwiek są filmy zwłaszcza z tematyki SF gdzie warto się zastanowić nad ich przekazem, ciekawi mnie skąd czerpią pomysły i wizje, sporo z nich wykorzystuje starożytne pisma czy przekazy, które nauka sporo później "odkrywa" i uznaje na nowo.
A może to My żyjemy w permanentnej wizji i tworzymy fabułe wg określonego scenariusza.
Ale pewnie temat nie o tym czymś tylko o ... no właśnie czym mam się podniecać .... rolą aktora  ... pięknymi sceneriami czy spierdzielonym 4D ..... 
Moją żona wyłapuje z filmów natomiast muzykę, i potem wałkuje słuchanie w kuchni....hehehe
W sumie ja też wyłapuje muzykę jeśli mi spasuje, ostatnio doskonale mi się odpoczywało przy Interstellar.....
« Ostatnia zmiana: 12-03-2024, 21:07 wysłana przez Hammer »

pień

  • 2238 / 1031
  • Ekspert
15-03-2024, 19:33
 Generalnie to bardzo wiele produkcji nowej daty mogłoby na plakatach reklamowych mieć np:



W sumie to nie jestem pewien czy ten >plakat<  nie wypada zbyt dobrze :)

Dla odmiany-  zwykły film - zero promieni z oczu-  wybuchów  itp.  który obejrzałem i nie żałuję poświęconego czasu.  Jest nawet na youtube