Audiohobby.pl

Pioneer PL-600x

WOY

  • 585 / 4647
  • Ekspert
19-01-2024, 14:18
Słuszna uwaga AUDIOTONE ale i nasz nowy kolega nie bardzo się angażuje. Zadałem mu pytanie i cisza.
Fakt jest jednak taki że bez podania przyczyny dla której chce zmienić wkładkę trudno coś doradzić, Zatem trafne rozwiązanie podaje kol. bsw.
A może satysfakcjonującą podpowiedź otrzymał już gdzie indziej. Nie jesteśmy pępkiem świata.

AUDIOTONE

  • 9391 / 5833
  • Ekspert
19-01-2024, 16:12
Słuszna uwaga AUDIOTONE ale i nasz nowy kolega nie bardzo się angażuje. Zadałem mu pytanie i cisza.
Fakt jest jednak taki że bez podania przyczyny dla której chce zmienić wkładkę trudno coś doradzić, Zatem trafne rozwiązanie podaje kol. bsw.
A może satysfakcjonującą podpowiedź otrzymał już gdzie indziej. Nie jesteśmy pępkiem świata.

Zobaczymy jak się kolega odezwie lub jeśli się odezwie.
Ale pisanie nie na temat nic nie wnosilo do tematu. Nawet jeśli by ktoś przeczytał to później to niewiele by się dowiedział. Dlatego napisałem o konstruktywne wypowiedzi  ;-) Nic złośliwego.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

aulait

  • 1387 / 5554
  • Ekspert
19-01-2024, 21:25
Bardzo proszę moderatora o przeniesienie moich wypowiedzi i kolegi Paluch, jeśli nie ma nic przeciwko temu do oddzielnego wątku "wkładki T4p, P-mount"

Bacek

  • 2366 / 5890
  • Ekspert
24-01-2024, 12:41
BTW AT95 to cała rodzina wkładek - autor nie napisał którą ma.
W tych nowych AT95 korpus jest chyba ten sam, zatem można wymieniać same igły - oprócz najtańszych sferycznych (niebieska, szara lub czarna - nie!) przez zieloną eliptyczną do czerwonej (Microline) i brązowej (Shibata). Za te ostatnie trzeba jednak wydać 600-750PLN...

I tak i nie. AT-95 była chyba tylko jedna (w zasadzie AT-95e czyli podstawowy eliptyk). AT-VM95 są wersje z różnymi typami igieł. Igły z VM95 podobno można założyć do starego generatora AT-95, starej igły (AT-95e) do nowego generatora (AT-VM95) nie da się założyć.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

zborex

  • 2 / 101
  • Nowy użytkownik
02-03-2024, 10:23
witam po dłuższej przerwie. Ogólnie przez chwilę wpadłem w wir kupowania winyli. Jednak wracam z tym samym:) Chcę zmienić ta AT95ex, gdyż chciałbym liznać tematu z lepszej jakości wkładką. W między czasie udało mi się w dobrej cenie nabyć Preamp Pro-ject phono box ultra 500. Na tą chwilę mam wolne 500 pln w kieszeni, które chciałbym przeznaczyć właśnie na wkładkę.