Audiohobby.pl

Klipsch The Nines.

Alucard

  • 2552 / 3604
  • Ekspert
11-07-2023, 17:00
Nowe dziewiątki. Wpadły w oko jako ze nie lubię kabli i coraz bardziej cenię kompaktowość i brak dodatkowych klocków. Aczkolwiek od dawna myślałem o głośnikach. Jako że na kolumnach się nie znam to pytanie: warto czy nie? Słucham tego co w moim temacie wklejam. I innych takich podobnych. Wydaje mi się że na pokój 3X4 by starczyło. Bierę czy nie bierę? Czy jakieś inne?
https://www.q21.pl/klipsch-the-nines-orzech.html
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Karol

  • 2011 / 4326
  • Ekspert
14-07-2023, 19:17
@Alucard, no i co z tymi aktywnymi kolumnami? Kupiłeś?

Alucard

  • 2552 / 3604
  • Ekspert
15-07-2023, 06:46
Nie. Na razie nic nie kupię bo mi wyszła taka jedna sprawa, przez którą wygląda na to że stracę mneij więcej tyle kasy, ile te kolumny kosztują. Trochę więcej. Życie. Poza tym mój 12 letni rzęch w sensie PC właśnie dogorywa. Trzeba będzie pomysleć o wymianie. Na razie zbieram info, jakby coś miało być to chyba najprędzej jako prezent na święta. Zawsze mógłbym sprzedać jedne słuchawki ale tych dwóch par już nie chcę sprzedawać za bardzo. Są wynikiem długich starań i poszukiwań, wolę żeby zostały jednak obie na stałe.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Alucard

  • 2552 / 3604
  • Ekspert
15-07-2023, 07:17
Generalnie pracowałem w Czechach i miałem wypadek. Przelali za wypadek kase. Teraz mówią że chcą z powrotem. Nie oddałem bo mi się kasa należy. No to zaczęli straszyć sądami. Chca wojny to będą mieli ale oddać i tak na razie to będę musiał, bo nie chcę się tłumaczyć zanim nie będę miał jakichs powazneijszych argumentów i podstaw. Oczywiście bez walki się nie poddamy. Dzisiaj jade do pani co się zajmuje takimi sprawami i powalczymy trochę z cwaniakami. Ogólnie to od początku smierdzi ściemą. 
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.