Audiohobby.pl

PD-M502

Wojciech7

  • 1465 / 1066
  • Ekspert
23-01-2023, 15:52
Zakupiłem za kilka paczki fajek- hehehe takiego co miał zniszczoną trochę przednią obudowę.Po co aby jak mówi stare
przysłowie-"dzień bez naprawy to stracony"-:))) Cała operacja typowo mechaniczna- pacjent przeżył i ma się dobrze.
Przy okazji trochę ścierą powycierałem jak już był rozkręcony.Dobrze odtwarza nawet poczochrane cd-audio bo takie też mam w swoich zbiorach.Teraz trochę pogra-nakarmię go 6szt. cd-audio i niech laser wysyła promienie bo po to jest-:)))

chorazy3

  • 1460 / 1568
  • Ekspert
23-01-2023, 16:52
To fajnie. Mnie też czasem ciągnie (znowu) do CD. Nie tak dawno przywróciłem do życia, też kupiony w podobnej cenie, Toshiba XR-V12.
Paweł

Wojciech7

  • 1465 / 1066
  • Ekspert
23-01-2023, 17:33
Przy skręcaniu już jako całość-coś lata w środku.No to szukamy-jest.Bingo!!!! Soczewka od lasera-plecy się zrobiły od razu mokre-:((((. Na szybko zapychan CD i czekam czy nie wyskoczy napis NO DISC-uff normalnie odtwarza-:))))
jak to się mówi czasami dostałem bonusa w postaci soczewki laserowej-schowam na pamiątkę po wieczne czasy, a może zapisze w testamencie spadkobiercy-bo jakby nie było może to japońska jednak.