Audiohobby.pl

Kenwood DP-M 6650

pień

  • 2232 / 1028
  • Ekspert
08-01-2023, 21:30
Kręcenie podkówkami raczej spowoduje zgon techniczny głowicy-  bo to cholera wie jak to ustawić na nowo :)  Tak myślę.
  No ale takie tam czyszczenie po wierzchu ujdzie.
Skoro już tam byłem ponownie to trochę mniej na odp......   pojechałem



Nie taki KSS straszny jak go malują.   Chciałem nawet zdemontować całkowicie soczewkę żeby lepiej wyczyścić w środku.  Ale odpuściłem bo to jeszcze sklejone.  Tutaj  KSS to gadzina wredna jest i nie idzie dostać się do lustra w łatwy sposób.   Trochę pogiętymi patyczkami coś tam poskrobałem i przetarłem.  Soczewka też wydaje mi się że ma jakąś kataraktę już ale jeszcze trybi w miarę ok.
   Chociaż głowice Philipsa chyba jednak lepsze są bo i lustro można bez ryzyka wyciągnąć i przeczyścić i zdaje mi się rozmiary samej diody są większe a i detektory na dole też.    Zresztą- przewaga już się uwidoczniła bo kilka płyt to wogóle nawet nie chciał na oczy widzieć.
Te same płyty zaś w Techniolu z głowicą Philipsa to bez zająknięcia poszły.   

Wojciech7

  • 1494 / 1092
  • Ekspert
09-01-2023, 20:48
Nie kręcę podkówkami w laserze bo po co. Soczewki plastykowe jednak załapują się na zaćmę laserową-:(((( W jednym modelu pionierkowym mam jeszcze szklaną soczewkę brak zmatowienia.

Wojciech7

  • 1494 / 1092
  • Ekspert
09-01-2023, 22:13
Czy w tym kenie możesz regulować poziom głośności na wyjściu sygnału-?
Dzięki pilotowi zastępczemu do Technisc SL-PG390 co podobno ma "fajasiarski"1-bitowy
MASH mogę w zakresie -12db do 0dB regulować poziom głośności na wyjściu audio-:)))

































pień

  • 2232 / 1028
  • Ekspert
09-01-2023, 23:03
Czy w tym kenie możesz regulować poziom głośności na wyjściu sygnału-?
Dzięki pilotowi zastępczemu do Technisc SL-PG390 co podobno ma "fajasiarski"1-bitowy
MASH mogę w zakresie -12db do 0dB regulować poziom głośności na wyjściu audio-:)))

No to nie jest fajansiarski byle  Technics heheheehh chociaż też 1 bit  na dwóch dac-ach   i regulacji na wierzchu nie ma-  a czy byłaby z pilota bardzo wątpię. 
(gdy założę dekiel to poguzikuję trochę dla pewności- bo instrukcji też nie mam)
  Na 100% nie odpowiem bo pilota nie mam :)  Kosztował w końcu ciut więcej niż paczka szlugów to cudów nie ma w komplektacji.
Z drugiej strony- trza mieć coś z deklem żeby takie cd-złomy zbierać.  Po cholerę?   Bo niby dużo płyt?   Te które zgrałem kompem i powędrowały na cyca dla Malyny i tak zdecydowanie lepiej brzmią.   Aż strach pomyśleć że jakiś badziewny współczesny dac w jakiej firmie krzak typu smls czy jakoś tak rozwala stare legendy w kilka chwil.
 Nawet kurna telefon z Kitaju zbanowany przez amerykanów lepiej brzmi .
 ( z tym telefonem to jaj se nie robię- powaga- paroletni hiend za kupę siana może dostać bęcki od niego na dzień dobry)
« Ostatnia zmiana: 09-01-2023, 23:07 wysłana przez pień »

Wojciech7

  • 1494 / 1092
  • Ekspert
09-01-2023, 23:17
Jest do niego manual i on też może śmigać z Remonte Control-:))))
Podaj e-maila na prv. to podeślę instrukcje obsługi.

Wojciech7

  • 1494 / 1092
  • Ekspert
10-01-2023, 08:30
Wysłałem na e-maila instrukcje z serwisówką do tego kena:)))

pień

  • 2232 / 1028
  • Ekspert
10-01-2023, 11:18
Dzięki :)

Wojciech7

  • 1494 / 1092
  • Ekspert
10-01-2023, 11:24
Dzięki :)
Proszę bardzo, teraz będziesz mógł czasami "pokręcić podkówkami" bo jest dokumentacja-:))))