Audiohobby.pl

Sprzedam słuchawki elektrostatyczne KOSS ESP95X.

lpaprocki

  • 29 / 5147
  • Użytkownik
08-08-2022, 20:27
Typ:
sprzedam
Rodzaj:
słuchawki
Cena:
1900 zł
Zestaw zawiera słuchawki razem ze wzmacniaczem do słuchawek, tzw. energizerem.
Jest to specjalna wersja sprzedawana przez Massdrop, generalnie to to samo co standardowy zestaw słuchawki + energizer: ESP950 + E90. Różnica polega na braku specjalnego kuferka do przenoszenia słuchawek oraz na oznaczeniach "Massdrop" na wzmacniaczu i słuchawkach (widoczne na zdjęciach).

Zestaw był kupiony przeze mnie w 2019 roku na Massdropie (obecnie przemianowanym na Drop). Posiadam fakturę sprzedaży oraz dokumenty opłacenia VAT i cła.

Stan techniczny i optyczny idealny, słuchawki były używane z poszanowaniem przez pół roku, przez resztę czasu poleżały w szufladzie. Mam cały komplet jak ze sklepu czyli oryginalne opakowania, kabelki itd.
W szczególności jest przedłużka do kabla słuchawkowego. Zasilacz jest oryginalny na polskie parametry sieciowe (230 V).

Moja cena 1900 zł

Jeszcze kwestia gwarancji, generalnie KOSS daje na ten model dożywotnią gwarancję po zarejestrowaniu produktu.
Ja słuchawek nie rejestrowałem i papiery z kodem do rejestracji są dołączone. Jednak czy rejestracja jest nadal możliwa - tego nie wiem.

lpaprocki

  • 29 / 5147
  • Użytkownik
09-08-2022, 11:36
Obniżka do 1800 zł

lpaprocki

  • 29 / 5147
  • Użytkownik
28-09-2022, 16:03
Sprzedane