Audiohobby.pl

Trójmiejskie Spotkania Audio

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
11-11-2008, 13:53
II Trójmiejskie Spotkanie Audio
------------------------------------------------------------------------
Witam, jest duża szansa, że drugie spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 14 listopada ok. godziny 17, potwierdzenie będzie w czwartek, ale już dziś proszę o informację wszystkich chętnych.
Pozdrawiam
namelessclub

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
12-11-2008, 12:29
II Trójmiejskie Spotkanie Audio
------------------------------------------------------------------------
Informacja potwierdzona II T.S.A odbędzie się w najbliższy piątek od godziny powiedzmy to 17.
Serdecznie zapraszam (więcej na PW)
namelessclub

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
13-11-2008, 11:13
Spotkanie rozpoczynamy od godziny 17:30 w piątek, będzie pare ciekawostek, budżetowych, ale zawsze taki kanadyjsko-polsko-chińsko-japoński misz masz. Zapraszam

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
14-11-2008, 10:22
II Trójmiejskie Spotkanie Audio
------------------------------------------------------------------------
II T.S.A. odbędzie się w dniu dzisiejszym od godziny 17:30.
Repertuar:
3 X kolumny (ew) dodatkowo para tak na wszelki wypadek jak czas zostanie (a nie zostanie)
2 X CD - dodatkowo DAC
2 X wzmacniacze (tu przydało by się coś jeszcze)
o okablowaniu nie wspominam
Serdecznie zapraszam
namelessclub

marivs

  • 220 / 5728
  • Aktywny użytkownik
14-11-2008, 14:14
Jak zwykle chętnie ale jeszcze nie tym razem. Głupio tak przyjeżdżać z niewykończonymi obudowami a wzmacniacz Kenwood KA-7090R może się wydać zbyt mało atrakcyjny i absorbujący.

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
14-11-2008, 15:17
Sceptycyzm... A czy gdzies napisane było/jest/będzie, że T.S.A to będzie State of the Art, na pewno nie. czasami może trafi się CD za 1 tys. zł podłączony kablem za 5 tys. zł ale nic więcej. Pozdrawiam

marivs

  • 220 / 5728
  • Aktywny użytkownik
14-11-2008, 15:49
To jak będzie takie zapotrzebowanie aby posłuchać co ten sprzęt potrafi to chętnie go przywlekę a jak brzmienie się nie spodoba to zawsze można z jego pomocą ćwiczyć martwy ciąg :)

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
14-11-2008, 16:54
Ja tam chętnie, chociaż może nie piszę się na martwy ciąg, jeden z uczestników zapowiedział przywiezienie kompletu wzm + CD i już robi się gęsto ze sprzętem, jak ktoś ma jeszczę ochotę to PW czynne do 17:30 a T.S.A. do 21 spokojnie.
Pozdrawiam

gutekbull

  • 498 / 5845
  • Zaawansowany użytkownik
14-11-2008, 18:24
Właśnie odebrałem tego maila(siadł nam net na łajbie) , żeby tak jeszcze ktoś powiedział gdzie się odbędzie to spotkanie to może bym zdążył , o 17.30 jechałem ze statku przez całe Trójmiasto do domku i bym zajrzał - pogadał z ludźmi itd. ,ale nie wiem gdzie ,nawet nie mam żadnego tel.kontaktowego   ................... ;-(

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
14-11-2008, 22:01
Dziękuję wszystkim uczestnikom, gwiazdami dzisiejszego spotkania był wzmacniacz Cayin i odtwarzacz CD CEC nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić na kolejne spotkania!

borrrys

  • 8 / 5844
  • Nowy użytkownik
17-11-2008, 12:20
Witam,

Oprócz przedstawionych przez gospodarza urządzeń, na 2 TSA grały kolumny podłogowe qba oraz na sam koniec malutkie paradigmy i koda (nameless - jak możesz podaj modele), było też sporo drutów.

Pierwsze 2 godziny upłynęły na walce z akustyką pomieszczenia,kablami i audiofilskimi skarpetkami do zatykania bassreflexu, ciągle basu było albo za mało, albo za dużo. Kiedy pozostali uczestnicy 2TSA opuścili lokal, coś zaczeło sie zmienać na lepsze - wdg mnie wzmacniacz lampowy i cd trzymane szybciej 2-3 godziny w zimnym bagażniku auta doszły do siebie.
Ok 20 30 gospodarz podłączył malutkie kolumienki paradigma ( midwoofer 12 cm) i zaczeło grać naprawdę fajnie -wysokie sie otworzyły, srednica wypełniła, a bas mimo braku najniższych składowych nabrał dynamiki i szybkości -w końcu fajnie to brzmiało.
Kolejny etap to monitory Koda - totalna kicha, zero rozdzielczości, góry, bezbarwna srednica i słaby bas.
Co do brzmienia wzmaka i cd nie bardzo sie powinienem wypowiadać ( cóż, każda pliszka...), napiszę tylko że zagrały na jakieś 50 % możliwości w stosunku do kolumn i pomieszczenia z którymi grają na codzień.
Dziękuję godpodarzowi i uczestnikom za miło spedzony czas.

norbert101

  • 17 / 5894
  • Nowy użytkownik
19-11-2008, 23:45
ja niestety z córką ( bardzo czuły aparat odsłuchowy ) wyszedłem za wcześnie - zanim to zaczęło grać - ale i tak był to miło spędzony czas a wzmacniacz prześliczny

ata77

  • 6 / 5834
  • Nowy użytkownik
23-11-2008, 17:19
Witam;

Jezeli jest mozliwosc chetnie pojawie sie na kolejnym spotkaniu.

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
20-08-2011, 00:01
Witam, po wakacjach wracamy do tematu TSA choć już pod egidą Magazynu Stereo ale za to w ciekawych miejscach, z referencyjnymi systemami które w czasie spotkań TSA będziemy modyfikować. Formuła spotkań: 4 do 6 spotkań w tygodniu! Nastepnie kilka tygodni przerwy i działamy z kolejnym tygodniem spotkań. Dla godziwych warunków odsłuchowych w spotkaniach będzie mogło uczestniczyć do 10 osób, czas trwania ok. 3 godzin. Serdecznie zapraszam

namelessclub

  • 53 / 5885
  • Użytkownik
02-09-2011, 22:48
witam sala przygotowana można zaczynac. Chetnych na wspolne odsłuchy zapraszam do wpisania swojego akcesu z terminem. Sala jest do naszej dyspozycji pon  pt po 16 i sob nd bez ograniczen miejsce centrum gdanska wiec z dojazdem 0 problemu. Zapraszam