Audiohobby.pl

Ile cukru w cukrze ?

Wuelem

  • 201 / 1702
  • Aktywny użytkownik
13-10-2021, 16:42
Wiemy już, że nie słuchasz w streamingu, ale czy KUPUJESZ płyty?

Zwykle ok. 10 piosenek za 50 zł.

Każde dziwactwo jest OK., możesz śmiało napisać - kupuję, ale tylko 1 miesięcznie, czyli żywię tylko 1 wykonawcę.

Tego najbardziej UKOCHANEGO. A reszta niech przymiera głodem...

WOY

  • 585 / 4645
  • Ekspert
13-10-2021, 16:48
Karmię tylko tych co dobrze grają, reszta niech przymiera.
A płyty owszem kupuję. Czy jedną miesięcznie ?
No nie, tylko te na które czekam i od tych najbardziej ukochanych. A niech mają na wódę, prochy i co tom ich jeszcze kręci.

pień

  • 2237 / 1030
  • Ekspert
13-10-2021, 23:09
Do mojego kolegi z pracy, przyjechał sobie na odwiedziny szwagier- miłośnik torentów.
  Przypiął się do WIFI i ściągnął sobie parę- dosłownie parę- kawałków.  Po czym pojechał do domu, no bo to ileż można siedzieć komuś na łbie.
    Przyszedł rachunek do kumpla- 1800 euro
Wychodzi 900 za jeden.
  Taniej było by kupić płytę
:)
albo
:(

Wuelem

  • 201 / 1702
  • Aktywny użytkownik
14-10-2021, 09:35
No nie, tylko te na które czekam i od tych najbardziej ukochanych.

Czyli pewnie 1 płytę na 3 lata (dwóch najulubieńszych wykonawców wydających dziś raz na sześć lat).

Tyle wychodzi zakupów w zakupach, ile mniej więcej cukru w soli...

Artyści się wypinają i już część nie wydaje płyt. Tylko pojedyncze single w streamingu albo album tam. Jeśli ktoś się nie przestawi, to nowych utworów sobie nie posłucha. teraz wiadomo, dlaczego tak się dzieje...

Słuchawek przewodowych też zaraz nie będzie. Kupować teraz, póki są jeszcze. Bo jak ludzie nie kupują płyt i im kabel przeszkadza, to co na siłę zmuszać...

Kochają siebie i swoje wygody, a nie tych, którzy tworzą i dostarczają efekty swojego talentu.

WOY

  • 585 / 4645
  • Ekspert
14-10-2021, 11:01
Matko jedyna jaki ty jesteś sfrustrowany.

STOP.

Czy może podążasz drogą jakiejś prowokacji ? :)))

Wuelem

  • 201 / 1702
  • Aktywny użytkownik
14-10-2021, 11:19
Matko jedyna jaki ty jesteś sfrustrowany.

Zwykle skutki biorą się ze stanu faktycznego. Przecież cały czas piszesz o sobie, więc z jakiego powodu mam czuć frustrację?

Analiza, ile jest cukru w cukrze raczej zakłada, że za dużo albo za mało. U mnie jest odpowiednio, czy jak to mówią: w sam raz, więc o mnie nie ma tu słowa.

Prowokacja też nie, zwyczajną średnią statystyczna można ewentualnie wykryć. Na przykładzie tych, którzy coś o sobie zechcą powiedzieć :-)

Temat się rozwija dzięki Tobie, więc nie STOP, ale DALEJ... Mimo że o cukrze, to przecież słodzić sobie nie będziemy. Wystarczy szczerość w opiniach. Chciałbyś być dziś artystą nagrywającym muzykę?

Chciałbyś być producentem wysokiej klasy urządzeń, mając wgląd w ofertę sprzętu z Chin?

Polecisz komuś dobry sposób na weryfikację jakości jego zestawu hi-fi?

* * *

Z każdej strony się stawiając może być duża zawartość cukru albo spadający jego poziom. Niestety, czasy nie są takie (jak lata 8-te), że wszystko jest mniej więcej constans. Wybory konsumentów są inne niż wtedy. To jest trzeźwa i neutralna ocena (nie kupujesz DZISIAJ płyt - jak większość...), nie wiem dlaczego bierzesz to do siebie :-))

WOY

  • 585 / 4645
  • Ekspert
14-10-2021, 11:40
Nie chciałem Cię urazić, odebrałem wpisy jako personalne. Trudno.

Wojciech7

  • 1494 / 1094
  • Ekspert
14-10-2021, 12:39
Kochają siebie i swoje wygody, a nie tych, którzy tworzą i dostarczają efekty swojego talentu.
Tak właśnie-super!!!!

Wuelem

  • 201 / 1702
  • Aktywny użytkownik
14-10-2021, 21:17
Przyjmuję kufel, fajny - dziękuję. Na jego zawartości mi nie zależy.

S E R D E C Z N O Ś C I  za  ten  G E S T.