Audiohobby.pl

Wega JPS 351 C-2

pień

  • 2239 / 1033
  • Ekspert
10-01-2024, 10:01
Ma się rozumieć że Sony -  ekskluzywna wersja do zamontowania w traktorze Deutz  z odkrytą kabiną-  cabrio znaczy hehehehehe.   Cena?   Cztery zera skreślić trzeba w milionie to po tyle chodzą -  oczywiście oryginalne Sony  -te takie zwykłe ::)   Wegi to to co zostało to na pół jeszcze.   Gdy kupowałem drugą na części bo potrzebny był potencjometr to za całego grata dałem mniej niż za wspomniany potek luzem hehehehehee
Tak więc wartość wyłącznie sentymentalna i do własnego użytku.    No ale coś tam się wykombinuje-  kondensatorów wymieniać nie trzeba bo już wszystkie wymienione hehehehehe-  poza tymi w regulatorze.   
Było też lekkie brumienie,  bo kable idące wprost z transformatora spięte razem z powrotnymi zasilającymi mechanizm i na końcu jeszcze supeł z tymi od głowicy.   Takie spryciarze w tym Sztudgarcie były (tam była fabryka Wegi)   Nie jestem pewien czy japończycy im tak kazali.   Raczej skłaniam się do stwierdzenia że to przez wrodzone > Ordnung muss sein<
  Po zrobieniu bałaganu wszystko wróciło do normy hehehehee

Hammer

  • 4685 / 2296
  • Ekspert
10-01-2024, 10:11
Ja poluje na coś takiego niekoniecznie z klawiaturą, ale coś właśnie prostego na wygląd wskaźników......
Mam Yamahe taką fajną ale srebrna jest i wskaźniki wychyłowe bosko wyglądają w nocy, pokaże ją ponownie jak wróci ze spa a to troche potrwa bo jest gdzieś zapisana na koniec roku być może ......Ją trzeba dopieścić bo sztuka jak rasowa babka....

zdjęcia z netu, dokładnie taki....
https://www.catawiki.com/pl/l/64066753-yamaha-k-560-magnetofon-kasetowy
« Ostatnia zmiana: 10-01-2024, 10:14 wysłana przez Hammer »

pień

  • 2239 / 1033
  • Ekspert
10-01-2024, 10:39
Nie noo-   Yamaszka 560 to ślicznotka jest.   Gdybym gdzie zobaczył w cenie Wegi to bym brał :)