Audiohobby.pl

Sun Audio SV300B

konto_usuniete

  • 56 / 5416
  • Użytkownik
21-09-2008, 20:05
Jeszcze jedną rzecz bym dodał do recenzji Lancastera.
Przy maksymalnie otwartych "kurkach głośności" natężenie dźwięku było na średnim poziomie.
Jeżeli ktoś chce czasami przywalić musi niestety poszukać kolumn o wyższej efektywności. Co ciekawe, było ciszej niż w słabszej wersji 2A3. Dodatkowo, 2A3 miał przesunięty balans tonalny lekko w górę i większą motorykę.
Reasumując; bardzo fajny wzmacniacz, dający sporo przyjemności ze słuchania muzyki.

Rafaell

  • 5033 / 5887
  • Ekspert
21-09-2008, 20:25
Gustaw-Lancaster kombinujecie jak jeze z rozmnażaniem ;)
W rozmowie z kolegą z sąsiedniego forum który ma również tak jak ja Audiomatusy AM250 że na bas nie ma daleko daleko lepszego wzmaka. Moze po prostu zrobić klasycznie dać zwrotnice rozdzielić sygnał i sam dół niech obsługuje Audiomatus a średnicę i górę to Wasze cudeńko-czyli miód cud orzeszki

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lancaster

  • Gość
21-09-2008, 22:58
Rafaell, ciezko bedzie jak dla mnie zszyc nieco neumatyczny(choć tak jak piszesz swietnie ontrolowany) bas ice power, czy tripatch....zrezta nie ma takiej potrzeby :)
Dobrze dobrac horna lub fullrange i powinny być tiptop.
Oczywiscie do 20Hz bas nie zejdzie...ale czy tak naprawde o to zejście basu chodzi.....w rozrywce i cieżkim rocku takie zestawienie nie musi się sprawdzić....tyle, ze ja ostatnio sluchm coraz wiecej lasyki, a ciezkoego rocka zawsze sluchalem sporadycznie. Dawno temu jakis Rammstein, Metallica,...ateraz to jakoś nie słucham...czasami toola, a to akurat na takim systemie brzmi bardzo ciekawie, choc bez subsonicznych tapnięc.

Zależy kto czego porzebuje i jak duze ma pomieszczenie. Obawiam sie ze w np 50m2 dodatowy bas byłby tak czy siak defcytowy....w konkretnym pomieszczeniu nie był.
I na bank nie zamienilbym takiego grania na techniczne brzmienie...przynajmniej na dzień dzisiejszy.



\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'