Audiohobby.pl

KLUB miłośników MUSICAL FIDELITY

BartP

  • 1 / 1255
  • Nowy użytkownik
11-11-2020, 12:23
Dzień dobry wszystkim miłośnikom Musical Fidelity!

Posiadam wzmacniacz zintegrowany B1 który gra z głośnikami Monitor Audio Bronze 2. Jako źródło używam głównie gramofonu Dual z wkładką AT VM95 (czasem zamiennie z Grado Black lub AT 8008). Wzmacniacz ma wejście Phono ale preferuję zewnętrzny preamp. Aktualnie używam Graham Slee, który bardzo mi przypadł do gustu.

Z brzmienia całego systemu jestem zadowolony ale zastanawiam się nad zakupieniem innego wzmacniacza MF: A1, E10, E11, A3.

Czy ktoś z grona tego forum może powiedzieć jakiej różnicy można się spodziewać przy przejściu na jeden z tych modeli?

Rozważam również upgrade głośników na AM Gold oraz wkładki na wyższe modele ale wciąż typu MM.

Co do gatunków muzyki to najbardziej zależy mi na przejrzystości i realizmie brzmienia akustycznych kawałków bluesowych i jazzowych.

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mojego systemu.

Pozdrawiam

colcolcol

  • 925 / 5273
  • Ekspert
11-11-2020, 16:01
z brzmienia całego systemu jestem zadowolony ... jakiej różnicy można się spodziewać przy przejściu na jeden z tych modeli?
1) Wspaniale, że słuchanie sprawia Ci radość.
2) Żadnej.

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
11-11-2020, 16:04
Nie znam serii B. Seria A (A1, A2, A220) to dźwięk raczej po "ciepłej stronie mocy". E11 jest zwykle najbezpieczniejszym wyborem.