Audiohobby.pl

Deck na początek.

raveed

• 7 / 37
  • Nowy użytkownik
14-03-2021, 20:45
Zastanawiałem się i uciekł mi KX-3050 za 150zł.
Wiem że jest wielu handlarzy i są też oferty sprzętów które stały z 10-20 lat.
Jedne i drugie tak samo wymagają wymiany pasków i może rolek - guma nie jest wieczna.
Decki które wymieniłem są wyczyszczone i mają zmienione paski - nikt tu nie wspomina o jakimś profesjonalnym serwisie i nie wypisuje bzdur jak to niektórzy z allegro - Ten Pan to pasjonat sprzętu - nie handlarz.
Natomiast kasety jakie mam - są to zarówno oryginalne ale większość jest nagrywana (sony, maxell, tdk, emtec - większość type I). Część jest nagrana dobrze na "lepszym" sprzęcie a część na miniwieży - te drugie od razu słychać.

Destroyer

• 111 / 209
  • Aktywny użytkownik
15-03-2021, 20:22
Zastanawiałem się i uciekł mi KX-3050 za 150zł.
Wiem że jest wielu handlarzy i są też oferty sprzętów które stały z 10-20 lat.
Jedne i drugie tak samo wymagają wymiany pasków i może rolek - guma nie jest wieczna.
Decki które wymieniłem są wyczyszczone i mają zmienione paski - nikt tu nie wspomina o jakimś profesjonalnym serwisie i nie wypisuje bzdur jak to niektórzy z allegro - Ten Pan to pasjonat sprzętu - nie handlarz.
Natomiast kasety jakie mam - są to zarówno oryginalne ale większość jest nagrywana (sony, maxell, tdk, emtec - większość type I). Część jest nagrana dobrze na "lepszym" sprzęcie a część na miniwieży - te drugie od razu słychać.
Proponuję upolować jakiegoś NAD-a z funkcją PLAY TRIM która poprawia jakość nagrań z innych decków.
St.

raveed

• 7 / 37
  • Nowy użytkownik
20-03-2021, 11:54
Dziękuję wszystkim, jak coś tańszego się trafi to kupię.
Pozdrawiam.