Audiohobby.pl

Wzmacniacz profilujący

royal

  • 369 / 1685
  • Zaawansowany użytkownik
14-08-2021, 01:20
Mam też troche dośwaidczeń bo sobie sam to "grzebię"  i to mój  temat  od wielu lat i mam swoje zdanie - uważąm ze takie porównanie jest niemiarodajne bo dźwięk fortepianu z głosników może się różnić od akustycznego instrumentu ale to nie dowodzi niczego bo akusteczne fortepiany róznią sie między sobą i to bardzo. Być może dźwięk z głosników jest dokładną kopią jakiegoś fortepianu tylko którego? Dla mnie liczy się wrażenie akustyczne - jeśli powoduje złudzenie że siedzi sie przed skrzynią fortepianu  z odpowiedznią zawartością to jeśli nawet jakichs szmerów  mechniki nie słychac to to jest dla mnie fortepian. Takie cóś popełniłem sobie na nieduzych szerokopasmówkach z stratnymi odgrodami , wzmacniacz ma  b. dobry filtr loudness i jeśli wyłączę wszystkie pogłosy i chorusy może to nie jest to najdroższy fortepian ale nawet słychac kiedy klapa jest otwarta a kiedy zamknieta.  Myslę że każdy pomysli że to fortepian tyle ze nie wiadomo jaki . Ale nIe nadają sie do tego ani zmanięte obudowy ani żadne reflexy ani tunelowe ani wielodrożne czyli nic ze sklepu i nic co basem zdejmuje skarpetki