Audiohobby.pl

Okładka Do Kaset

PhantomLord

• 183 / 1079
  • Aktywny użytkownik
13-01-2021, 12:36
Nie no Bercik, ja nawet nie zamierzałem szafować czyje lepsze i ładniejsze :D. Tak jak napisałeś - każdy robi po swojemu i jest super. Mi się Twoje okładki również podobają, ale jak sam napisałeś - każda jest inna, a ja jestem inżynierem i lubię mieć "od linijki" :P lub monotonnie :D.
Tym bardziej dziękuję za miłe słowa, a tak zamieściłem ogólno-dostępnie, bo a nóż się komuś to przyda.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

Bercik

• 57 / 139
  • Użytkownik
13-01-2021, 13:01
Nie no Bercik, ja nawet nie zamierzałem szafować czyje lepsze i ładniejsze :D.

Ja nawet nie pomyślałem, żeby to tak odbierać :D
Ja jestem ogólnie zawsze nastawiony pozytywnie na ludzi :)

Mnie się Twoje podobają, aczkolwiek jak napisałem, "dla mnie" za monotonne. Jest Twój, jest mój, każdy sobie coś pod siebie wybierze.

Trzymaj się ciepło :)

bsw

• 138 / 3739
  • Aktywny użytkownik
13-01-2021, 14:20
[..]Tak jak napisałeś - każdy robi po swojemu i jest super. Mi się Twoje okładki również podobają, ale jak sam napisałeś - każda jest inna, a ja jestem inżynierem i lubię mieć "od linijki" :P lub monotonnie :D.
Znów mi się wspomnienia włączyły... Przez Was ( ;-) ) jestem coraz bliższy kasetowej reaktywacji.

30 lat temu, kiedy nie byłem jeszcze inżynierem też chciałem mieć opisy "od linijki". Kaligrafowałem same grzbiety, ale nie byłem do końca zadowolony z efektu. Kiedy już stawałem się inżynierem i zyskałem dostęp do komputera PC z igłową drukarką, to napisałem sobie program (w Turbo Pascal dla DOS) do drukowania wkładek do kaset :-)
Poniżej przykłady moich wkładek z obu tych okresów:
« Ostatnia zmiana: 13-01-2021, 16:16 wysłana przez bsw »

AUDIOTONE

• 4977 / 4640
  • Moderator Działu Magnetofony
13-01-2021, 20:16
Znów mi się wspomnienia włączyły... Przez Was ( ;-) ) jestem coraz bliższy kasetowej reaktywacji.
Niby wystarczy tylko jakiegoś kaseciaka "skołować".... bo kasety widzę jeszcze posiadasz :)
Analogowa Grupa Wywrotowa. Wojtek.

bsw

• 138 / 3739
  • Aktywny użytkownik
13-01-2021, 21:55
Niby wystarczy tylko jakiegoś kaseciaka "skołować".... bo kasety widzę jeszcze posiadasz :)
No troszkę tych kaset mam ze starych czasów...
Decka też mam tylko popsuty :-(
Do naprawy się przymierzam od wiosny, ale jakoś tak zeszło...

nano

• 7790 / 3793
  • Ekspert
13-01-2021, 23:01
Do naprawy się przymierzam od wiosny[/size]

oj oj   dzialaj
my bedziemy dopingowac

Chaos

• 688 / 3793
  • Ekspert
15-01-2021, 00:58
Z dużą uwagą przeglądam ten temat. Sporo teraz nagrywam i właśnie padła mi wiekowa drukarka. Zastanawiam się czy przy okazji nie wprowadzić nowego wzoru wkładek. Najbardziej podobają mi się te dwa szablony:

https://phantomlordm.github.io/jcard-single/
https://phantomlordm.github.io/jcard-double/

Potrzebuję jednak mieć dokładnie opisane utwory. Wersja na dwa albumy ma wolną całą drugą stronę, obok tej z okładkami. Nie potrafię jednak w szablonie jakoś mądrze jej zapisać. Czegoś nie wiem czy można tylko pisać na niej tekst który nie zmieścił się na pierwszej?
Jaką drukarkę polecilibyście do takiej zabawy?