Audiohobby.pl

Marja & Henk z 6moons

Gustaw

  • 3847 / 3286
  • Administrator
07-11-2020, 01:02
Niestety audio to nie tylko same dobre rzeczy ale też czasem wiadomości tragiczne.

Para znanych recenzentów z portalu six moons. Marja i Henk, nie będzie już recenzować żadnego sprzętu na tym świecie.

Henk nie wybudził się ze śpiączki po operacji. Jego żona, Marja, kilka dni później odebrala sobie zycie.

https://6moons.com/industry_articles/marja-henk/

Zmelmag

  • 1280 / 1727
  • Zmelmag
07-11-2020, 12:20
Kiedy sie dowiedzialem zmowilem paciorek, zeby byli razem. Ludzie pelni pasji, byli wszedzie na wszystkich audioimprezach jakie pamietam.

Czytam ze tamtejsi Samarytanie ograniczali im kontakt ? jeszcze by sie kobieta przeziebiła.
Zastanowcie sie ludzie czy chcecie zostawic swoim dzieciom i wnukom taka "nowa normalnosc" gdzie przy zagrozeniu do 50 lat 0,3% (normalna grypa) zwyrodnialcy demoluja ludziom życie.

Wczoraj widzialem dane GUS za paxdziernik, smiertelnosc poszybowala, ale nie na ta plandemie ala event201 medialna tylko ze wzgledów "innych" (czyt przyrost zgonow z innych powodow jest lawinowy wzgledem powiklan pogrypowych).
Ciekawe komu na tym zalezy ? Do kogo idzie kasa ?

https://banbye.pl polecam :-)

Chaos

  • 840 / 4957
  • Ekspert
10-11-2020, 12:24
Dopiero po kilku dniach dotarło do mnie jak głęboko dotknęła mnie śmierć tych dwojga. 6moons nie czytałem ale dobrze ich kojarzyłem z portalu redaktora Pacuły. Fascynowało mnie ich mieszkanie pełne sprzętu i pasja z jaką się oddawali audiofilskiemu voodoo. To nic że większości z tych wspaniałych zabawek jakie posiadali, nigdy bym nie kupił bo do cieszenia się muzyką wystarczą mi znacznie mniej wyrafinowane urządzenia. Ludzie oddani swojemu hobby zawsze budzą moją sympatię i ciekawość. Sam też mam kilka pasji które mnie nakręcają i pewnie dlatego w naturalny sposób czuję jakiś rodzaj wspólnoty z podobnymi osobami. Nie wiem czy to najlepszy sposób na życie. Wiem za to że daje dużo radości. Wszystko ma jednak swój koniec. Marja i Henk już zakończyli swoją przygodę. Szkoda że więcej nie będą inspirować ludzi swoją pasją...