Audiohobby.pl

Obecnie produkowane i dostępne kasety magnetofonowe.

AUDIOTONE

  • 9387 / 5825
  • Ekspert
21-04-2021, 19:45
ale przyznaj, że dobrze się bawisz czytając usuwane posty ;)

przez chwilę powiało "wczesnym internetem".

tak wyglądał Twój usunięty post :

....."dubelek, mea culpa - nie widzę buttona "usuń"...."

Więc bez insynuacji. Nie lubię się powtarzać.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

phoenix

  • 115 / 1130
  • Aktywny użytkownik
21-04-2021, 19:48
(nie)stety żaden z nas "się"... nie powtórzy.

_ _ _ _

swoją drogą, dziwi brak opcji "usuń" pod postami, na które nikt nie odpowiedział / których nikt nie cytował. oficjalna wersja głosi, że lubisz porządek*, ale jeśli tak jest, dlaczego schowałeś "mopa"?
« Ostatnia zmiana: 21-04-2021, 20:20 wysłana przez phoenix »

Hammer

  • 4680 / 2286
  • Ekspert
21-04-2021, 20:27
(nie)stety żaden z nas "się"... nie powtórzy.

_ _ _ _

swoją drogą, dziwi brak opcji "usuń" pod postami, na które nikt nie odpowiedział / których nikt nie cytował. oficjalna wersja głosi, że lubisz porządek*, ale jeśli tak jest, dlaczego schowałeś "mopa"?

a może przed akceptacją posta warto go przeczytać co jest w sumie obowiązkiem użytkownika forum aby nie produkować postów na wagę jak to czytam od 2 stron i nic nie wynika ...

phoenix

  • 115 / 1130
  • Aktywny użytkownik
21-04-2021, 20:47
co jest w sumie obowiązkiem użytkownika forum

:D ekspert od obowiązków nie pozwala zapomnieć o tym, jak lotnym jest umysłem..

scenariusz był bardzo zawiły - już tłumaczę: to były 2 osobne posty niezbyt ze sobą związane, ale przypomniałem sobie, że lokalna milicja wymaga sklejania postów w jeden, tak definiuje "porządek" - jest, na swój sposób, "u siebie".

tak więc wszystko poszło do wcześniejszego posta, a drugi został "meą culpą" aka dubelkiem - w racjonalnych warunkach, zostałyby dwa posty, lub jeden po usunięciu późniejszego (technicznie awykonalne).

rozjaśniło się, czy rozrysować? :)

_ _ _ _ _ _

powodzenia panowie, ewidentnie pomyliłem fora (:




« Ostatnia zmiana: 21-04-2021, 20:50 wysłana przez phoenix »

Hammer

  • 4680 / 2286
  • Ekspert
21-04-2021, 21:21
Co to było ?

artekk

  • 1694 / 5872
  • Ekspert
21-04-2021, 21:37
powodzenia panowie, ewidentnie pomyliłem fora (:

Chyba na hołubionym przez Ciebie TH doszli do tego samego wniosku, skoro dostałeś tam bana. Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2021, 21:39 wysłana przez artekk »
Analogowa Grupa Wywrotowa. Arturo

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
21-04-2021, 21:49

powodzenia panowie, ewidentnie pomyliłem fora (:

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Powodzenia.

Głęboka wiedza w temacie nie upoważnia do ciągłego "wymachiwania buzdyganem" na forum.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2021, 21:54 wysłana przez Gustaw »

JaKub92

  • 1822 / 5472
  • Ekspert
21-04-2021, 22:29
wyluzuj i może zacznij się dzielić swoją wiedzą zamiast krytykować i pluć jadem do każdego

erm, wybacz, ale takie roszczenia zachowaj dla potomstwa, o ile ci na nie pozwoli.


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale zacytowałeś mnie, a to były słowa "judasza" :) Ale skoro już pijesz do mojego potomstwa - nie mam i nie będę miał, jestem bezpłodny i w ogóle aseksualny :)

powodzenia panowie, ewidentnie pomyliłem fora (:

No jeśli nie liczysz się ze zdaniem innych i chcesz rządzić tu twardą ręką, niczym Stalin, to owszem, pomyliłeś...
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
21-04-2021, 23:05
Panowie, Bardzo proszę o powrót do tematu wątku.
Kolega phoenix ma "czasowy kłopot" z pisaniem na forum.

JaKub92

  • 1822 / 5472
  • Ekspert
21-04-2021, 23:08
Racja, Gustawie. Przepraszam, jeśli ostatnim wpisem dolałem oliwy do ognia.

Teraz można wracać do kaset :)

Kasety do testów są już u Mateusza, więc może poczekamy na jego ruch :) Oczywiście nie ma ciśnienia, Mateuszu ;)
« Ostatnia zmiana: 22-04-2021, 08:37 wysłana przez AUDIOTONE »
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

PhantomLord

  • 420 / 2264
  • Zaawansowany użytkownik
22-04-2021, 07:23
Jak najbardziej, kasety sobie grzecznie nabierają mocy urzędowej i jak tylko będę miał trochę więcej swobodnego, wolnego czasu to do tego usiądę.
Nie chciałbym dzielić testów na etapy, a raczej właśnie usiąść na raz do całości.

Nie czytałem również Twoich wpisów o tych kasetach, żeby się nie sugerować, a co pisał Wojtek to już zapomniałem nawet :-P. Może więc uda mi się utrzymać wyłącznie moje zdanie w temacie.

W ciągu tygodnia wysmaruje posta z opisami :-).
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

AUDIOTONE

  • 9387 / 5825
  • Ekspert
22-04-2021, 19:28
Jak najbardziej, kasety sobie grzecznie nabierają mocy urzędowej i jak tylko będę miał trochę więcej swobodnego, wolnego czasu to do tego usiądę.
Nie chciałbym dzielić testów na etapy, a raczej właśnie usiąść na raz do całości.

Nie czytałem również Twoich wpisów o tych kasetach, żeby się nie sugerować, a co pisał Wojtek to już zapomniałem nawet :-P. Może więc uda mi się utrzymać wyłącznie moje zdanie w temacie.

W ciągu tygodnia wysmaruje posta z opisami :-).

Super, było by miło z Twojej strony :) W takim razie czekamy. Chyba że chcesz poczekać i zrobić to na padalcu LX-5....
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

PhantomLord

  • 420 / 2264
  • Zaawansowany użytkownik
23-04-2021, 13:26
Myślę, że testy zrobię na mniejszym padalcu, bo nie wiadomo do końca kiedy będę miał czas zająć się na poważnie większym gadem ;), a nie chcę kolegów kolejnych w kolejce za długo przetrzymywać :D.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

PhantomLord

  • 420 / 2264
  • Zaawansowany użytkownik
09-05-2021, 00:57
Zgodnie z umową i obietnicą podejmuje się zadania wyrażenia swojej opinii na temat kilku wybranych kaset, będących obecnie w produkcji, które można kupic jako całkowicie Nowe, a nie NOS.

Kasety otrzymałem dzięki uprzejmości Wojtka (Audiotone), za co serdecznie na wstępnie dziękuję. Po drodze odwiedziły jeszcze Jakuba, który wyraził już swoje zdanie i elegancko zabezpieczone przesłał dalej.

Pragnę zwrócić uwagę na jedną, bardzo ważną sprawę. Poniższy tekst to moja subiektywna opinia, można się z nią zgadzać lub nie, ale piszę własne odczucia. Przyznam, że nie pamiętam co pisał Wojtek i Jakub i przeczytam dopiero po napisaniu własnego tekstu, więc nie wiem na ile nasze odczucia będą zbieżne.

W celu znalezienia jakiegoś punktu odniesienia wziąłem dwie kasety - Maxell UR i TDK D. Obie kasety rocznik 88', obie kupione jako używane, wybrałem pierwsze lepsze z szuflady kaset przeznaczonych do nagrywania (czyt. wcześniej wykasowanych).
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

PhantomLord

  • 420 / 2264
  • Zaawansowany użytkownik
09-05-2021, 00:58
ATR i RTM
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz