Audiohobby.pl

Kasety demonstracyjne.

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
21-06-2026, 10:46
Słuchałeś tej kasety? Jeśli tak, to jaki dźwięk? :)
Dzisiaj przesłuchałem z trzy razy, kaseta bez rozbiegówki, pierwsze około piętnastu sekund szumy, albo kaseta zmazana albo taki nagrany początek, potem tytułowa La Bamba, dominuje chyba saksofon, delikatnie słychać perkusję i klawisze w tle, potem perkusja w pierwszym planie plus dochodzą klawisze, pod koniec znowu wchodzi chyba saksofon. Strona druga czysta.
Mirek

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
23-06-2026, 21:58
JVC, nagranie na stronie A zgodne
Mirek