Audiohobby.pl

WZMACNIACZE DO WZIĘCIA

lancaster

  • Gość
31-08-2008, 22:00
Dam Wam znac jutro. dzisiaj juz zmykam

Dobranoc


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Switch

  • 191 / 5854
  • Aktywny użytkownik
31-08-2008, 22:11
Najusilniej przepraszam, za to co napisałem. Był to delikatny, żarcik, a Pan Andrzej62 odebrał jako przytyk do swojej osoby, o czym zostałem poinformowany w dość mocny sposób na PW.
Absolutnie nie miałem żadnych złośliwości na myśli, więc proszę się nie stresować :)
Piszę do wszystkich, jakby jeszcze ktoś mnie źle zrozumiał.
Jeszcze raz przepraszam! :)

arczar

  • 63 / 5852
  • Użytkownik
31-08-2008, 22:12
Jakby sie który rozmyslił to ja jestem chętny.Jestem z okolic Katowic,odbiór byłby osobisty.Jak co to o jestem w kolejce:D

jaz_12

  • 170 / 5844
  • Aktywny użytkownik
31-08-2008, 22:16
ależ ja to odebrałem jako żart
j.
j.

  • Gość
31-08-2008, 22:19
ojjoj ten wzmak nie zagra z nadczułymi głośnikami= tranzystory go pędzą, szukajcie po piwnicach swoich starych kolumn;)

lancaster

  • Gość
01-09-2008, 07:12
Panowie, powiem tak...ja wiem ze mieszkam w Polsce i ze tu jest specyficzne zarówno poczucie humoru jak i sposob na życie, ale....p. Andrzej nie otwarl wątku sam najwyraźniej z powodów jw. A ja glui stale sie tego ucze i zrozumiec nie mogę.
Po prostu facet  ma do oddania dwa wzmacniacze  i nie bardzo chce sam o tym pisac .
Nie wie co ma powiedzieć o parametrach, tak jak większosć ludzi nie ma zielonego pojęcia o swoim sprzęcie. ...tutaj dodatkowo nei ma instrukcji.
On ich nie sprzedaje, tylko oddaje za friko. Moze to nie bedzie 7-my cud świata, moze nie zagra jak topowe Wavac i trzeba sie z tym liczyc, a żarty tego typu uwazam nie na miejscu.
Telefonu nie dostalem i moze umówmy się tak, ze JAZ12 prywatnie soróbuje skontaktowac sie z p. Andrzejem62. Ja ze swojej strony sprawe uwazam za niebyła i pośrednicvzyc w tego typu czy innych podobnych sprawach nie będe.


Panie Andrzeju jezeli mogę coś doradzić... Prosze tego typu konstrukcje wystawić na allegro, zalaczyc opis - dziennikarstwo i myslę ze za 200-300zł/szt pójda jak nic.
A za 500zł kupić butelkę szkockiej i opróżnić przy okazji spaceru nadmorską plażą.

Pozdrawiam




\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

hayman

  • Gość
05-09-2008, 21:03
no cóż - z całej historii nic nie wyszło. Pan Andrzej milczy - nie skontaktował się ani ze mną, ani z Jaz_12. wystarczy przecież napisać - rozmyśliłem się, i po sprawie.

andrzej analogowy

  • 127 / 5891
  • Aktywny użytkownik
05-09-2008, 22:37
Jakiś czas temu oferowałem za symboliczną flaszkę wzmacniacz , korektor,magnetofon i tuner Diora- Macc-Watts.Wszystko sprawne...Dokładałem podobno kultowe ZG40C 2 SZT.Zawala mi to piwnicę..Odzew był żaden...Czyli tak na prawdę wzmacniacze są nikomu niepotrzebne...A
andrzej analogowy

AWS 303

  • 854 / 5894
  • Ekspert
05-09-2008, 23:07
Wyjmij chociaż z piwnicy i ustaw w pokoju odsłuchowym, jako użytkową ozdobę... :)

hayman

  • Gość
07-09-2008, 11:02
czy jest jakaś osoba na forum z Kalisza Pomorskiego? wzmacniacze są nadal do wzięcia trzeba je tylko odebrać.