Audiohobby.pl

Harman Kardon TD 302

pień

  • 2241 / 1034
  • Ekspert
28-02-2024, 19:07
Tam u siebie napisałeś :

Harman brzmi dostojnie i z lekkim dystansem, jego atutami są harmonia i spójność brzmienia. Nie próbuje robić nic na siłę, wykazywać się osiągami w poszczególnych aspektach dźwięku

  No właśnie-  to jest to :)   Ta bieda 302 wydaje mieć się podobnie w kwestii dźwięku.
W sumie to pewnie ktoś może powiedzieć że mam coś z deklem hehehehe.   Ale gdy słucham tego H/K  to mi przypominają się dwie osoby.
Pierwsza to koleżanka z klasy :)   Agata.   Myślę że nie zdobyłaby tytułu miss  szkoły-  chociaż kto to wie?  Mój głos by miała bankowo.
  Agata należała do osób wysoce asertywnych przez co pozostałe dziewczyny to raczej najchętniej wyrwałby jej włosy :)   Szczególnie drażniło je to że całkowicie olewała ich złośliwości hehehehe   Nigdy również nie rzucała się z >ja wiem! ja wiem!  Proszę Pana !  na lekcjach.   To dla odmiany niezbyt dobrze wpływało na jej odbiór u kadry pedagogicznej.
  Jednak gdy była odpytywana to za każdym razem -  jak by to powiedzieć-  Agata błyszczała i w zwięzły sposób ujawniała swój poziom wiedzy oraz wysoce ponadprzeciętną inteligencję.  Pewna nauczycielka była wyjątkowo na nią zawzięta i za każdym razem kończyło się to praktycznie atakiem dzikiej wściekłości u niej- nauczycielki.  Agata potrafiła w kilku niezwiązanych pozornie z tematem lekcji słowach, powiedzieć jej w zasadzie wprost :    Ależ Pani jest beznadziejnie durna :)
  Powiedziałbym teraz że H/K  TD 302 - przekładając na magnetofon -  ma bardzo podobny charakter :)
Drugą osobą jest pewien Czech,  miłośnik motocykli :)   W zasadzie to jego motocykl,  stara Jawa Kiwaczka na której objechał świat.
Ale to już raczej z punktu widzenia technicznego bo gość pokazał jak mało trzeba żeby tego dokonać :)   A jedyną poważną naprawą była wymiana łożyska od wału silnika,  gdzieś tam po drodze z użyciem dwóch kluczy i młotka owiniętego w szmatę.

AUDIOTONE

  • 9396 / 5836
  • Ekspert
29-02-2024, 11:12
Dobra historia ;-)
Harmany coś mają w sobie.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.