Audiohobby.pl

SME kończy ze sprzedażą ramion.

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
04-12-2019, 22:24
SME - znany producent ramion oraz gramofonów kończy ze sprzedażą samych ramion.
Stwierdzili, że lepszym biznesem dla nich będzie oferowanie kompletnych gramofonów.
Konkluzja. Samych, nowych, ramion SME już nie kupimy.

https://www.analogplanet.com/content/sme-exits-oem-and-retail-tone-arm-business

Bacek

  • 2363 / 5860
  • Ekspert
05-12-2019, 20:33
W sumie dziwne. Sprzedaż gramofonów przez to im nie podskoczy. A skoro ramiona i tak robią to czemu kilku nie sprzedać.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Sekator

  • 447 / 3281
  • Zaawansowany użytkownik
06-12-2019, 06:58
Pomysłów współczesnych marketingowców nie pojmiesz. Jeszcze bardziej niepojęte jest, że ktoś im płaci.

mirek10

  • 1210 / 4364
  • Ekspert
06-12-2019, 10:16
SME - znany producent ramion oraz gramofonów kończy ze sprzedażą samych ramion.
Stwierdzili, że lepszym biznesem dla nich będzie oferowanie kompletnych gramofonów.
Konkluzja. Samych, nowych, ramion SME już nie kupimy.

https://www.analogplanet.com/content/sme-exits-oem-and-retail-tone-arm-business
To oczywiste ze gramofony im nie schodza,bo gramofon to jak trzyma dobrze obroty to zazwyczaj kazdy gramofon jest dobry i nie ma sensu kupowac drogich,wystarczy dobrre ramie i wkladka i to super gra.
Przyklad moj,szukalem dobrego gramofonu, ale ceny byly bardzo wysokie,bez wkladki to ceny ok.20tys-25tyszl mowie o cenach ok.trzy lata temu i te ceny jeszcze z dyskontem u sprzedawcow,mowimy o nowych gramofonach.
Kupilem gramofon polskiego producenta ADFONTES z 14cal ramieniem za ok.5000zl w najdrozszej wersji kolor blac-piano,samodzielnie zamontowalem sterownik obrotow "zontka" ktory kosztowal 1000zl i gramofon gra przepieknie i wspaniale wyglada,wkladke zamontowalem droga ale widze ze na lata to Dynawektor DV20x2 MC (LOW) £800
« Ostatnia zmiana: 06-12-2019, 12:25 wysłana przez mirek10 »

mirek10

  • 1210 / 4364
  • Ekspert
06-12-2019, 12:24
SME - znany producent ramion oraz gramofonów kończy ze sprzedażą samych ramion.
Stwierdzili, że lepszym biznesem dla nich będzie oferowanie kompletnych gramofonów.
Konkluzja. Samych, nowych, ramion SME już nie kupimy.

https://www.analogplanet.com/content/sme-exits-oem-and-retail-tone-arm-business
To oczywiste ze gramofny im nie schodza,bo gramofn to jak trzyma dobrze obroty to zazwyczaj kazdy gramofon jest dobry i nie ma sensu kupowac drogich,wystarczy dobrre ramie i wkladka i to super gra.
Przyklad moj,szukalem dobrego gramofonu, ale ceny byly bardzo wysokie,bez wkladki to ceny ok.20tys-25tyszl mowie o cenach ok.trzy lata temu i te ceny jeszcze z dyskontem u sprzedawcow,mowimy o nowych gramofonach.
Kupilem gramofon polskiego producenta ADFONTES z 14cal ramieniem za ok.5000zl w najdrozszej wersji kolor blac-piano,samodzielnie zamontowalem sterownik obrotow "zontka" ktory kosztowal 1000zl i gramofon gra przepieknie i wspaniale wyglada,wkladke zamontowalem droga ale widze ze na lata to Dynawektor DV20x2 MC (LOW) £800

Sekator

  • 447 / 3281
  • Zaawansowany użytkownik
09-12-2019, 05:55
Kupilem gramofon polskiego producenta ADFONTES z 14cal ramieniem za ok.5000z
Ja kupiłe Kenwooda za 200 zł. Samodzielnie wykręciłem blokadę silnika bo chyba od 40 lat nikt tego nie zrobił (szukałem dlaczego buczay okrutnie) i silnik zawisnął na gumowych amorach, lekko dociążyłem plintę, założyłem nową wkładkę Grado i gra. Równe obroty, brak wpływui silnika na odtwarzanie.
 A co do sprzedaży ramion to firmy mają różne dziwne pomysły. Przeważnie zadowolony jest tylko pomysłodawca.
« Ostatnia zmiana: 09-12-2019, 05:57 wysłana przez Sekator »