Audiohobby.pl

Roksan Caspian vs Nad c352

grishnack

  • 849 / 5827
  • Ekspert
03-09-2008, 18:08
jeśli nie roksan kandy to co pozwoli mi przejść o poziom wyżej jeśli chodzi o elektronikę, dodam ze cd tez mam nada model c542. Tak jak mówiłem to na razie odległa sprawa więc się nie napalam choć przyznam że ten caspian spodobał mi się;).
Harpia>
W przyszłości wymienię też kolumny, teraz mam hyperiony III AA, który z twoich modeli byś polecił tak abym odczuł wyraźną poprawę dźwięku?

konto_usuniete

  • 56 / 5424
  • Użytkownik
03-09-2008, 18:15
grishnack
jeśli nie roksan kandy to co pozwoli mi przejść o poziom wyżej jeśli chodzi o elektronikę

przetestuj Cyrus 8vs

second_edition

  • 249 / 5847
  • Aktywny użytkownik
03-09-2008, 19:47
NAd to fajne urządzenie w swojej cenie i nie warto dopłacać do kandy - tu pełna zgoda! - ale już do roksana ale model Caspian warto - zwłaszcza do kompletu. Dopłata znaczna - ale efekty nieporównywalne. Znam oba komplety! Oczywiście caspian gra dużo dynamiczniej, żwawiej, poprawia się wszystko. Jednak mocowo to nie jest już postęp - ale w razie czego można do kompletu dołożyć końcówkę - która sama w sobie nie jest droga i grać w biampingu (roksan Caspian ma wyjście z pre) Chociaż przeciętne dwie i pół drogi lub 3 caspian ciągnie. Napędził całkiem nieźle np eposy m22.

AmAdeuz

  • 44 / 5895
  • Użytkownik
04-09-2008, 00:49
Skoro sie nie napalasz jeszcze to dorzuc do listy koncowke quada 909 (jak posluchac to wygrzanej koniecznie) Dynamika/barwa/mocny bas i swietna, nasycona srednica.
Warto sprowadzic sobie bo ceny u nas calkiem \'z dupy\'...