Audiohobby.pl

ODSLUCHY W POZNANIU I OKOLICY

iwok

  • 169 / 5864
  • Aktywny użytkownik
07-09-2008, 23:27
świetnie.

lancaster

  • Gość
08-09-2008, 00:11
Lutek, takimi drobiazgami nikt sobie glowy nie zaprzatał...mam wrażenie ze wszycy bardzej zwracali uwage na ciasteczka :)
Akustyka jet raczj żywa, pomieszczenie nie przetlumione....tak jak Piotr napisal przy nieco większych poziomach głośnosci grają ściany, ale sporym plusem lokalu jets ze nie uśrednia. cech chcarakterystycznych poki co nie stwierdzilem z trzech konstrukcji kazda grala inaczej i byly to róznice slyszalne jak na dloni....najbardziej nieobliczalne były przyznam seasy - tam sie zmieniao wszytsko najbardziej w zaleznosci od płyty. Ogolnewnioski odnonie elektroniki  opisał Piotr. WTL radzil sobie lepiej od GC ala Peter....na koleny odsluch postaram sie dostarczyć dodatkowo swojego GC...sluchalem go już przy WTL i byly zgoła inne opinie :)


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
08-09-2008, 00:22
...ha wlasnie..jest tam tez "grająca" listwa sieciowa....trzeba przyznac ze faktycznie poprawia krązenie prądu :)
cekawa budowa....z tego co wiem jets tam wykonany jakiś uklad na LM-ach....wrazenia przy odsluchu to lekie uporzadkowanie caosci i do tego jakoś tak soczyściej se zrobiło....bez listwy wzmacniacz gra na poziomie niemal optymalnym listwa zapewnia ostateczny szlif, ktory w tym wypadku ma sens...znaczy sie slychać dzialanie....ale a osobiście nie wiem czy poddalbym się ślepemu testowi....przy dluzszym odsluchu jak w przypadku tego typu urzazeń moze sie okazac ze "czegos" nam brakuje bez listwy, ale nie słuchałem ani dluzej, ani u siebie.


Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

szakunec

  • 110 / 5867
  • Aktywny użytkownik
08-09-2008, 11:16
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza." Paul Claudel"
#####################################

Ciastka kapitańskie   ?

Powiadacie Procaby was zafascynowały ?    ;)
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza." Paul Claudel

konto_usuniete

  • 56 / 5391
  • Użytkownik
08-09-2008, 13:31
Kto tam się szykuje na przyszłą sobotę ? Pytam, bo nie chcę robić zbyt dużego tłoku ze swoim brzuchem :)

lancaster

  • Gość
08-09-2008, 13:36
Gustaw, nie pękaj. Będziemy robić zmiany...w razie czego na deptak mozna wyskoczyc na sok :)


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

konto_usuniete

  • 56 / 5391
  • Użytkownik
08-09-2008, 13:47
>> lancaster, 2008-09-08 13:36:49
Gustaw, nie pękaj. Będziemy robić zmiany...w razie czego na deptak mozna wyskoczyc na sok :)

Wpadnę po 18-tej.

PS. Czy można przyprowadzić ze sobą wielopokoleniową rodzinę emigrantów z Hondurasu (14 osób) ?
Obiecują, że nie będą bardzo przeszkadzać. ;-)

lancaster

  • Gość
08-09-2008, 13:49

gustaw, nawet nie pytaj. Oczywiście :)

\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

  • Gość
08-09-2008, 13:53
Lancik ile kosztuja te twoje diy? moze jakas aukcja na allegro?

Jones

Salonpoznan

  • 47 / 5805
  • Użytkownik
08-09-2008, 13:53
Witam
Zacznę od głównej gwiazdy odsłuchu czyli ciasteczek - były to "Ciasteczka Szkolne".
Po drugie, zapraszamy w sobotę od 15.00. Pomieszczenie ma 18 m2 z groszem.
Po trzecie, Studio 16Hz - bardzo fajne kolumienki. Przyjemne, nie męczące granie zarazem  NIE NUDNE. Doskonałe spasowanie głośników (żadnych zauważalnych podbic, wycięc i takich tam). Kiedy ich słuchaliśmy kojarzyły mi się ze starymi ESA Trillo. DIY Lancastera - kolumny z pazurem. Myślę, że  zwolennicy cięższego i grubszego grania będą zadowoleni.
Kamil
Łąkowa 18
tel. 061 850 10 15

  • Gość
08-09-2008, 13:56
Lanciok chyba drogie nie beda....opisy raczej malo kwieciste. ludziska co tam milczycie? czyzby kolumny miszcza Lancia-pancia graly tak slabo? jak to bylo na serio?
kto wyjdzie przed szereg i powie prawde??????

Jones

konto_usuniete

  • 56 / 5391
  • Użytkownik
08-09-2008, 13:57
lancaster, 2008-09-08 13:49:17
gustaw, nawet nie pytaj. Oczywiście :)

OK. Sam chciałeś.

lancaster

  • Gość
08-09-2008, 14:21
Indy, nie męcz sie :)
Graly OK....jedno co to gory mają za duzo jak na moj gust co juz wczesniej  u znajomego dalo sie uslyszeć...a potem nawet nie robilem korekt bo w sumie duzo od wzmaka zalezy...
Zresztą wpadnij i posluchaj jak juz ze sraczką zacząleś biegać.  Nie pisalem na ich temat bo uwazam ze nie wypada, a jezeli juz to o minusach.
Tu nikt niczym ala "wow" czy "ulala" zachwycac sie nie bedzie, klub jest po to zeby napisac jak co gra a nie zeby robić jakies reklamówki/opinie/zakładac wątki jak niektore handlarzynki na audiostereo :)
Serio za jakis czas wystawie je bcm na allegro tak jak piszesz, bo w  tej chwili słucham czego innego....a do tego czasu niech sobie w audiosalonie na zdrowie pograją....moze nie powinienem tak pisac, ale co tam.
Jakiś taki nieśmiay mam wrażenie jestes. Przedstailbyś sie zamiast się spinać....I taka jest prawda :))))
...zresztą czy jest sens odpowiadac na twoje idiotyzmy ?

Ogólnie bardzo fajne spotkanie, a do twojej wiadomosci: kolumny sprzedalbym juz jakis czas temu(dokladnie na allegro tak jak piszesz - masz jakikolwiek klopot ze zrozumieniem  tego - po to jest allegro), ale chcialem zeby jeszcze ktos ich posluchal przy okazji i ocenil(jak juz sie zgadalem ze mozliwe są takie odsluchy), no i przy okazji stoi jeden sprzecior wiecej na wyposażeniu poki co.
Jak sie znudzi to zabieram i - teraz nie spuchnij ze zlości - sprzedaję :))))

Zostalo ci jeszcze 10 minut wypisywania glupot z fotą w avatarze do ktorej nie masz praw Indy :)



\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
08-09-2008, 14:22
Gustaw, to moze jednak inny zestaw :)


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

  • Gość
08-09-2008, 14:33
Lancik mieszasz sie w zeznaniach. to twoje diy gra najlepiej w klubie czy nie? pochwal sie.

Jones

ps. nie zdejmuj mi ramki ze sciany.