Audiohobby.pl

Przedłużacz słuchawkowy

brunet_olkusz7

  • 2 / 1611
  • Nowy użytkownik
29-10-2019, 21:13
Witam. Zrecablowałem swoje Koss Porta pro kablem Canare Starquad L-4E5C i chcę zrobić do tych słuchawek przedłużacz słuchawkowy wtyk mini jack 3.5mm - gniazdo 6.3mm. Przedłużacz będzie na tym samym kablu (Canare Starquad). Która opcja będzie najlepsza dla jakości dżwięku?

1) W mini jacku jeden niebieski przewód dla prawego kanału, drugi niebieski dla lewego kanału, 3 przewody
skręcamy razem (2 białe i ekran) i łączymy z masą.
W gnieżdzie jeden niebieski przewód dla prawego kanału, drugi niebieski dla lewego kanału, 2 białe przewody
skręcamy razem i łączymy z masą (ekranu w gnieżdzie nie łączymy z masą).

2) W mini jacku i w gnieżdzie robimy tak samo czyli skręcamy 2 niebieskie przewody i łączymy z prawym kanałem,
skręcamy 2 białe przewody i łączymy z lewym kanałem. Ekran łączymy z masą we wtyku mini jack i w gnieżdzie.

Może ma ktoś jakiś lepszy sposób połączeń? Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.
:)

michal.roesler

  • 3 / 1155
  • Nowy użytkownik
02-02-2021, 13:08
Siema.
Czy możecie mi podać namiary na kogoś, kto wykonuje kable na zamówienie do słuchawek, takich zwykłych JBL 50mm.
Potrzebuję 3 metrowy kabel wysokiej jakości.
Potrzebuję kabla z mikrofonem, wyjście ze słuchawek  - jack 2,5mm, wejście do komputera - 1 jack 3,5mm na słuchawki (zielony) i 1 jack 3,5mm na mikrofon (różowy).

Shakhal

  • 616 / 5557
  • Ekspert
04-05-2021, 16:02
Rożne są rozwiązania ;)