Audiohobby.pl

kupię instrumenty dla dzieci

maciekk

• 14 / 1680
  • Nowy użytkownik
29-01-2019, 19:32
Typ:
kupię
Cena:
-
Ogłoszenie w żaden sposób nie jest związane z tematyką forum, więc jeśli zostanie usunięte to zrozumiem. Po prostu mi zależy i czasu to nie jest tak dużo. Do rzeczy: W szkole mojego bratanka organizowana jest zbiórka instrumentów by móc prowadzić lekcje muzyki. Sam zajmuję się muzyką, więc postanowiłem pomóc i być pośrednikiem. W związku z tym szukam instrumentów (kupię/przyjmę) łatwych w obsłudze, takich by dzieci mogły sobie z nimi poradzić. Najlepiej perkusjonalia, czyli coś w tym stylu
- linki usunięte -
Ale przyda się też ukulele, ale też takie najbardziej podstawowe, dziecięce, jak tu
- linki usunięte -
Najlepiej dwie sztuki. Tak jak pisałem wcześniej, jeśli temat nie pasuje i zostanie usunięty to zrozumiem. Budżet nie jest mój, ale lepiej by to były tanie, używane instrumenty. Z góry dzięki za odzew. ;)
« Ostatnia zmiana: 31-01-2019, 09:35 wysłana przez Gustaw »

Gustaw

• 1712 / 1485
  • Administrator
31-01-2019, 09:34
Bardzo przepraszam ale usuwam podawane linki. Może to czysty przypadek ale domeny z linków, w rożnych Twoich postach powtarzają się. Linki te pojawiają się w praktycznie w każdym Twoim poście.
Jest to charakterystyczne działanie firm zajmujących się płatnym pozycjonowaniem stron internetowych (CEO).

Posta i wątku nie usuwam na wypadek gdybym się jednak mylił.
« Ostatnia zmiana: 31-01-2019, 09:55 wysłana przez Gustaw »