Audiohobby.pl

Szukam poradników muzycznych

maciekk

• 16 / 1734
  • Nowy użytkownik
27-12-2018, 18:53
Hej wszystkim :)
Mam pewną sprawę, która związana jest z instrumentami. Wiem, że to nie jest typowe forum muzyczne, ale może ktoś wesprze linkiem. Napiszę o co chodzi. Ogólnie jestem muzykiem i czasami daję korepetycje dla gitarzystów. Nie chwaląc się (akurat!) nie miałem jeszcze niezadowolonego ucznia, ale jakiś czas temu kiedy tłumaczyłem zasady ustawiania menzury w gitarze, musiałem się sporo nagłówkować i doszedłem do wniosku, ze aby lepiej uczyć, powinienem sam nauczyć się jak najwięcej. Robię więc taką małą listę poradników muzycznych skupiających się na różnych instrumentach. Głównie gitara i perkusja, bo perkusji używam jako przykład lekcji rytmiki. Chodzi mi o strony które zawierają zbiór poradników, czyli na przykład więcej niż trzy na stronie. Coś tak jak tu

- linki usunięte -

Znacie jakieś inne? Mogą skupiać się nie tylko na instrumentach ale też na nauce gry. Mogą też być jakieś ciekawe kanały na yt skupiające sie na nauce, jak tu
h

Potem będę mógł z nich zbierać potrzebne mi informacje. Z góry dzięki jeśli ktoś podrzuci coś podobnego. :)
« Ostatnia zmiana: 10-06-2019, 17:09 wysłana przez Gustaw »

-Pawel-

• 4168 / 3723
  • Administrator
28-12-2018, 12:38
Mam na dysku zapisaną stronę gitara.pl w wersji off-line (niedostępna już w Internecie). Mogę udostępnić do pobrania, lub wysłać na maila. Znajduje się tam bardzo dużo dobrego materiału z zakresu nauki gry na gitarze i nie tylko. Strona podzielona jest na trzy działy: sprzęt, teoria i samouczek. Bardzo dużo wiedzy zebranej w jednym miejscu wraz z przykładami i ćwiczeniami.

maciekk

• 16 / 1734
  • Nowy użytkownik
28-12-2018, 19:28
Ooo! Byłoby super! Jakby dało się wrzucić na jakiś sendfile lub inną stroną tego typu to byłbym wdzięczny. :)

-Pawel-

• 4168 / 3723
  • Administrator
29-12-2018, 18:47
Proszę ;-)

https://www.dropbox.com/s/qf8v8nnp61w3gwk/Guitar.7z?dl=0

W każdym z 3 katalogów znajduje się plik INDEX, którym uruchamia się daną część poradnika. Owocnego korzystania ;-)