Audiohobby.pl

Sluchawki mniej znanych producentow.

saudio

• 333 / 3566
  • Zaawansowany użytkownik
09-08-2019, 21:16
Wystarczy poczekać do przyszłego tygodnia, był preorder a Audiomagic i będzie kilku właścicieli.

Karol

• 1046 / 2616
  • Ekspert
09-08-2019, 21:17
No właśnie, że podobno już weszły między "Polaki". :)
Myślałem, że ktoś już coś konkretnego wie, albo słyszał na ich temat.

saudio

• 333 / 3566
09-08-2019, 21:19
Ja tylko słuchałem Odin, dość ciężkie, z przepiękną średnicą, niestety góra i dół mocno odstawały, do wokali super.

nsk

• 473 / 3156
09-08-2019, 22:28
Jest wykres Magni w necie, wygląda na poprawioną wersję modelu Magister. Jak dla mnie pasmo jest trochę pokręcone, kiedyś u mnie coś takiego by przeszło, dzisiaj nie bardzo. Przynajmniej nie chcą za to XXk zł. To takie niby celowanie w neutralność, ale z podbitym midbasem i korekta w kilku miejscach pasma.

pastwa

• 3082 / 4186
  • Ekspert
09-08-2019, 22:35
Bardzo solidnie wygladaja te Kennertony Magni, generalnie fajny projekt i znosna cena, ciekawsza propozycja (na papierze) od pozostalych nausznikow tego producenta. Gdyby sie silic na minusy to chyba niska impedancja i wysoka skutecznosc moga skuktowac zauwazalnym brumieniem z lampowymi wzmacniaczami, no chyba, ze te maja jakies znakomite transformatory i czysty prad.

Dynamika z tych Magni musi zmiatac.

Poczytalem jeszcze troche na stronie producenta. Co mnie sie mocno nie podoba to sposob w jaki pisza o grafenie, jakby to oni go wynalezli, a nie naukowcy z UK, do tego w tabelce pod sluchawkami jest zwyczajnie spora niescislosc, przetwornik niby wykonany z grafenu, a ponizej maczkiem wyjasniaja ze tak naprawde to przewtornik jest z mylaru a grafen jest naniesiony na podobnej zasadzie jak sproszkowany beryl u ZMF, a nie czysty berylowy przetwornik w Utopiach. No i grafen nie jest 300 razy mocniejszy od stali jak pisze Kennerton tylko 200.

Za samo to bym juz ich nie kupil i stracil zainteresowanie ;'))
« Ostatnia zmiana: 09-08-2019, 22:50 wysłana przez pastwa »