Audiohobby.pl

Podziękowania dla Wilka

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:09
Otóż jest na naszym forum kolega wilk.

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:12
Facet tylko czyta forum od paru lat. Ale gdy poprosiłem o pomoc, był jedynym, który postanowił mi pomóc

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:16
Nie jakiś fucking Lancaster, Gustaw czy Lutek.
Nasz forumowicz wilk. Nie pisze, czyta.
Jeżeli jesteś nieśmiały wilku, napisz do mnie na pw.

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:23
Jest z nami sześć lat :)
Mnich czy wariat, a jednak mi zaufał.
Lancaster, masz takiego Usera, który by wysłuchał Twoje wszystkie bzdury?

Drogi wilku zgodnie z umową.

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:29
I napisz coś wilku, nie masz żadnych pytań, żadnych problemów w których moglibyśmy pomóc?
Jeżeli jesteś w jakiś sposób chory, pomożemy Ci natychmiast.

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:31
Jeśli masz jakikolwiek problem, na pw

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:39
A jak nie masz problemów, Wilku,to może znamy się od AS?
Był tam taki mądry pies, wylatywaliśmy 3 razy w tygodniu, haski?
Czy to nie Ty, panie Inżynierze

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
10-09-2018, 02:52
Kończąc tę gadkę. Mamy fajnego kumpla, którego pomoc i lojalność nie będzie nigdy narażona.
Przynajmniej przeze mnie.

wilk

• 1 / 2154
  • Nowy użytkownik
10-09-2018, 12:09
Egon, wywołałeś mnie do tablicy, więc muszę coś napisać. Przeceniasz moją pomoc, to było kilka kliknięć, naprawdę nie ma za co dziękować. Jeśli z efektu tego co zrobiłem jesteś zadowolony, mnie również sprawia to przyjemność, nie musicz czuć się zobowiązany.
Za ofertę pomocy i ciepłe słowa bardzo dziękuję.
Z AS niestety się nie znamy.
Ślubów milczenia nie składałem :), więc to że dopiero dziś coś napisałem wynika pewnie po części z nieśmiałości, a po części z wrażenia, że AH jest dosyć hermetyczną grupą osób, w której będę zawsze tylko gościem, no i tak minęło te kilka lat czytania :). Z drugiej strony tkwi we mnie jakieś poczucie obowiązku, że jeśli jest się użytkownikiem forum, to należy być w miarę aktywnym, a ja wolnego czasu nie mam zbyt wiele, więc to też pewnie był powód dlaczego nie ujawniłem się wczesniej.
No, teraz jak już mam pierwszego posta za sobą, to niech lepiej Lancaster wykupi dodatkową quotę na serwerze :).
A tak serio, witajcie wszyscy użytkownicy AH! Przyjemnie się Was czytało przez te kilka lat.

-Pawel-

• 3810 / 3458
  • Administrator
10-09-2018, 12:57
Witaj Wilku!

I uważaj. Teraz to my będziemy czytać Ciebie! ;)
Sprzedam Stax Lambda Pro + LST S

Gustaw

• 1640 / 1274
  • Administrator
10-09-2018, 13:45
Nieśmiały Wilk przy którym każdy Czerwony Kapturek może czuć się bezpiecznie ;-)

Witaj Wilku i pisz proszę bez "krempacji"  :-)

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
12-09-2018, 23:15
Egon, wywołałeś mnie do tablicy, więc muszę coś napisać. Przeceniasz moją pomoc, to było kilka kliknięć, naprawdę nie ma za co dziękować. Jeśli z efektu tego co zrobiłem jesteś zadowolony, mnie również sprawia to przyjemność, nie musicz czuć się zobowiązany.
Za ofertę pomocy i ciepłe słowa bardzo dziękuję.
Z AS niestety się nie znamy.
Ślubów milczenia nie składałem :), więc to że dopiero dziś coś napisałem wynika pewnie po części z nieśmiałości, a po części z wrażenia, że AH jest dosyć hermetyczną grupą osób, w której będę zawsze tylko gościem, no i tak minęło te kilka lat czytania :). Z drugiej strony tkwi we mnie jakieś poczucie obowiązku, że jeśli jest się użytkownikiem forum, to należy być w miarę aktywnym, a ja wolnego czasu nie mam zbyt wiele, więc to też pewnie był powód dlaczego nie ujawniłem się wczesniej.
No, teraz jak już mam pierwszego posta za sobą, to niech lepiej Lancaster wykupi dodatkową quotę na serwerze :).
A tak serio, witajcie wszyscy użytkownicy AH! Przyjemnie się Was czytało przez te kilka lat.

Muszę i czuję się zobowiązany podziękować za bezinteresowną pomoc, za którą się oczywiście odwdzięczę (PW)
Myślałem, ze jesteś mój kumpel haski meteorolog z AS.
Ale gdy wyciągnąłem Cię z norki - to pisz. Lancaster nada Ci tytuł usera roku i obdarzy medalem, bo nikt nowy tu nic nie napisał od 10 lat. Przynajmniej nic mądrego.