Audiohobby.pl

Audiohobby 2018 - jubileusz 10-lecia

wiktor

• 2199 / 3696
  • Moderator Globalny
05-01-2018, 07:29
Prawdopodobnie im później w kwietniu tym będzie lepsza pogoda. Moja propozycja terminu:

28 - 29 kwietnia 2018

Lutek

• 375 / 3663
  • Zaawansowany użytkownik
06-01-2018, 17:27
A ja mialbym inna - moim zdaniem - lepsza propozycje co do miejsca, a mianowicie Hotel i Restauracja Smolarnia kolo miejscowosci Trzcianka. Miejsce - uwazam - bardziej nastojowe, romantyczne, urokliwsze, w niesamowitej harmonii z natura. Obiekt polozony w lesie nad samym jeziorem. Miejsce jest tez dlatego ciekawe, ze polozone blisko Poznania (ok. 100 km), ze Szczecina rowniez niedaleko, jak rowniez z Bydgoszczy blizej niz do Rodowa, natomiast z Lodzi czy Warszawy szybszy dojzd autostrada A2 anizeli do Rodowa i tak na oko wcale nie dalej.  Jesli jeszcze nie za pozno, to przemyslcie te propozycje lokalizacji.
http://hotelsmolarnia.pl/
« Ostatnia zmiana: 06-01-2018, 18:16 wysłana przez Lutek »

wiktor

• 2199 / 3696
  • Moderator Globalny
06-01-2018, 18:15
Wybór hotelu nie był przypadkowy. Dzięki sympatii do naszego forum, właściciel obiektu - pan Sebastian Kienitz od Staxa zadeklarował sponsoring naszego jubileuszowego spotkania. Do tego mamy wstępną deklarację pana Grzegorza Fotka od Sennheisera. W ten sposób możemy uzyskać specjalną cenę za pobyt wraz z dedykowaną dla nas salą, wyżywienie oraz nocleg ze śniadaniem.

asmagus

• 4457 / 3245
  • Ekspert
08-01-2018, 09:15
Cześć koledzy.

Dla mnie sprawa jest dość prosta będę o ile w wybranym przez Was terminie nie będę musiał prowadzić wykładów - swój rozkład zajęć na semestr letni, poznam pewnie dopiero końcem lutego, więc moja obecna deklaracja jest warunkowa. Powiedzmy, że brak w terminarzu wykładów to coś na kształt warunku zawieszającego :-)

ogorek

• 855 / 3036
  • Ekspert
11-01-2018, 13:47
Wybór hotelu nie był przypadkowy. Dzięki sympatii do naszego forum, właściciel obiektu - pan Sebastian Kienitz od Staxa zadeklarował sponsoring naszego jubileuszowego spotkania. Do tego mamy wstępną deklarację pana Grzegorza Fotka od Sennheisera. W ten sposób możemy uzyskać specjalną cenę za pobyt wraz z dedykowaną dla nas salą, wyżywienie oraz nocleg ze śniadaniem.

Jak przez FB zapytałem się czy jest slip dla łodzi na terenie obiektu to Pan Grobelny odpisał.
Do kidy trzeba zadeklarowac ? Bo ja bede wiedzial dopiere w lutym
Audionemesis VLE, Audiolab mDAC, BP, AKG701, T90, stacj: HEED Obelisk SI
Każda modyfikacja systemu podnosi jakość brzmienia o 2 klasy wyżej. Po pewnym czasie zauważam, że się pogorszyło w stosunku do poprzedniej wersji …

ductus

• 1020 / 2641
  • Ekspert
17-01-2018, 12:56
Mnie ten termin w kwietniu na razie pasuje, miejsce w każdym razie OK. Będzie coś do posłuchania? Każdy przywiezie swoje zabawki? Myślę nie tylko o jachtach pełnomorskich...

Krzysztof_M

• 738 / 3088
  • Ekspert
18-01-2018, 19:51
Jak tylko zdrowie dopisze to z ogromną ochotą wezmę udział w takim spotkaniu.
Świetna inicjatywa ! Oby tylko pogoda dopisała i towarzystwo :-)

Corvus5

• 2546 / 3163
  • Ekspert
29-01-2018, 07:49
Piszę się.

wiktor

• 2199 / 3696
  • Moderator Globalny
04-02-2018, 15:23
Na podstawie powyższej ankiety w dniu dzisiejszym tj. 04.02.2018 jest nas zdecydowanych na 100% 5 osób oraz 9, które z dużym prawdopodobieństwem będą. Razem 14. W tej sytuacji pierwszy termin spotkania staje się nierealny.

Mam drugą propozycję organizacji uroczystości w dniach:

opcja 1 - piątek - sobota 09/10.06.2018
opcja 2 - sobota - niedziela 10/11.06.2018
opcja 3 - piątek - niedziela 09/11.06.2018

Proponuję przyjąć następujący scenariusz:

- do końca lutego 2018 ostateczny wybór daty
- wpłata na konto Audiohobby zadatku w wysokości 100 zł do dnia 10.03.2018
- minimalna grupa to 20 osób, która jest warunkiem koniecznym
- w przypadku niedojścia do skutku imprezy z powyższego zwrot wpłaconego zadatku do 20.03.2018
- powrót do tematu kolejnego jubileuszu na przykład w 2022 roku

Miejsce spotkania: Pałac Rodowo - szczegóły na początku tematu.
Kwota za dwudniowe spotkanie nie przekroczy 179 zł od osoby wraz z noclegiem.

almagra

• 10340 / 3351
  • Ekspert
04-02-2018, 15:40
A taki ładny był.Amerykanski.Szkoda.

tetejro

• 1561 / 787
  • Ekspert
04-02-2018, 19:29
No  własnie, nie zebym sie czepiał, ale dostrzegam wtego typu imprezach pewien dysonans.
Internet jako miejsce stworzył warunki do spotkań wirtualnych ponieważ dzieki niemu nie trzeba spotykać sie realnie w różnych mniej lub bardziej elitarnych klubach.
To taki klub wirtualnych golfistów, którzy nie chcą grać w golfa.

Po co wiec się spotykać na innym gruncie niż towarzysko-wirtualny???

PS. to znaczy ja wiem że mozna się spotykać na seks z osobami poznanymi w necie, bo na razie jeszcze się tego nie da udogodnić (a przynajmniej nie jest to tanie).
Ale z Wami raczej seksu bym nie chciał.

colcolcol

• 413 / 3084
  • Zaawansowany użytkownik
05-02-2018, 08:22
Dla jasności: trzymam kciuki za powodzenie imprezy i zadowolenie uczestników a jeżeli pozamuzycznym elementem uświetniającym spotkanie będzie sex, nie mnie to oceniać i również mnie z planów wykreślcie :)

Nie brałem po uwagę udziału, bo nie było konkretnego planu.
Moim zdaniem samo zgromadzenie sprzętu nie będzie magnesem, okazja do wypicia alkoholu również, możliwość przypisania twarzy do nicków - już prędzej, wspólne rozmowy (?) - przecież tu na forum nikt się z nikim nie zgadza w każdej sprawie, od treningu i polityki po ocenę jakości sprzętu.

Aby krytyka była konstruktywna zaproponuję formułę "ślepych testów".
Nic tak nie rozpala dyskusji jak temat słyszenia wpływu gniazdka sieciowego, kabla, sznura, cincha albo jakiegoś badziewia pod stopki lub  listwę sieciową.
Ale niech to będzie ślepa zabawa na 100%. Żaden z uczestników (oprócz organizatorów) nie wyjawi nazwy sprzętu biorącego udział w teście. Scena będzie zakryta tkaniną i dodatkowo zacieniona. Żadnych latarek czy telefonów, to ma być zabawa bez dopingu.

Co testować i co próbować odróżnić? Sprawa jest otwarta. Moim zdaniem niewiele osób odgadnie nazwę kolumn z testu a część mocno się zdziwi własnym wyborem najlepszego zestawu. Drugi dzień można poświęcić na próbę odróżnienia i odgadnięcia nazw dwóch różnych (ale konkretnych mocowo i jakościowo) wzmacniaczy przy poznanych i testowanych dzień wcześniej kolumnach.

Można również - tu zaproszenie dla słyszących ponadprzeciętnie - spróbować sprawdzić się w odróżnieniu (nazwaniu? :))) ) koaksiali biorących udział w teście. Mogłaby być to zupełnie inna sala.

Wszędzie ta sama zasada: nie widać sprzętu, nie wiadomo jaka jest konfiguracja, czy są powtórzenia z konfiguracji - ma decydować wyłącznie zmysł słuchu.

Na to się piszę.

Gustaw

• 1538 / 1117
  • Administrator
05-02-2018, 14:59

Tetejro,
Ile ty masz lat? 12? ;-)
Dodam jedynie, że są forumowicze, którzy spotykają się stosunkowo często i to bynajmniej nie w celach o których wspominasz. Ja w ciągu miesiąca (+ kilka dni) byłem na 4 spotkaniach u kogoś i 4 spotkania były u mnie.
Oblicz sobie jaka to średnia i zastanów się czy ludzie na AH potrzebują tego typu spotkań.
« Ostatnia zmiana: 05-02-2018, 15:12 wysłana przez Gustaw »

lancaster

• 26206 / 3699
  • Administrator
05-02-2018, 15:21
czerwiec tez mi pasuje jakby co ;-)

tetejro

• 1561 / 787
  • Ekspert
05-02-2018, 15:49

Tetejro,
Ile ty masz lat? 12? ;-)
Dodam jedynie, że są forumowicze, którzy spotykają się stosunkowo często i to bynajmniej nie w celach o których wspominasz. Ja w ciągu miesiąca (+ kilka dni) byłem na 4 spotkaniach u kogoś i 4 spotkania były u mnie.
Oblicz sobie jaka to średnia i zastanów się czy ludzie na AH potrzebują tego typu spotkań.

A czy ja mówię, że ludzie nie potrzebują??? Zwracam uwagę że, to jest trochę z lekka jakby takie ....  bezsensowne. Takie potrzebowanie.
Ale ludzie to tłuki, jak mawiał znajomy inżynier tłumaczący klientom działanie Internetu ;-)