Audiohobby.pl

Asura QRS - wątek z pytaniami otwartymi

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5324
  • Ekspert
18-12-2017, 13:53
OK. Niczego nie ruszam. "Lepsze wrogiem dobrego".
Jedni potrzebują ślepych testów i dla takich też jest miejsce w innych zakładkach mz ale nie tu, w wątku przypominam nie założonym przeze mnie.

Dodam tylko że na tym forum udzieliłem najbardziej wyczerpujących odpowiedzi, tak że jak komu nie pasuje to w ramach dziennikarstwa śledczego i szukania dziury w całym zapraszam do uważnej  lektury na innych forach.

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
18-12-2017, 14:28
OK. Niczego nie ruszam. "Lepsze wrogiem dobrego".
Jedni potrzebują ślepych testów i dla takich też jest miejsce w innych zakładkach mz ale nie tu, w wątku przypominam nie założonym przeze mnie.

Dodam tylko że na tym forum udzieliłem najbardziej wyczerpujących odpowiedzi, tak że jak komu nie pasuje to w ramach dziennikarstwa śledczego i szukania dziury w całym zapraszam do uważnej  lektury na innych forach.

Jak słusznie zauważyłeś nie Ty założyłeś ten wątek, nie Ty jesteś administratorem i nie Ty ustalasz gdzie, co się wpisuję.

Swoją drogą paniczny strach przed ślepym testem producenta urządzenia jest co najmniej dziwny. Przecież zmiany są 5 na 10 punktów. To jest pięćdziesiąt procent... nawet na listwie z marketu za parę dych.

To jakby projektant Titanica bał się płynąć swoim statkiem, a przecież się nie bał...
« Ostatnia zmiana: 18-12-2017, 14:35 wysłana przez aulait »

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
18-12-2017, 14:31
OK. Niczego nie ruszam. "Lepsze wrogiem dobrego".
Jedni potrzebują ślepych testów i dla takich też jest miejsce w innych zakładkach mz ale nie tu, w wątku przypominam nie założonym przeze mnie.

Dodam tylko że na tym forum udzieliłem najbardziej wyczerpujących odpowiedzi, tak że jak komu nie pasuje to w ramach dziennikarstwa śledczego i szukania dziury w całym zapraszam do uważnej  lektury na innych forach.

Ejże. Wskaż proszę tekst w którym autor tego wątku określił, że nie jest to miejsce dla potrzebujących ślepych testów.
Proszę konkretnie, tym razem.

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5324
  • Ekspert
18-12-2017, 15:55

[/quote]

Ejże. Wskaż proszę tekst w którym autor tego wątku określił, że nie jest to miejsce dla potrzebujących ślepych testów.
Proszę konkretnie, tym razem.
[/quote]

A to pomyliłem w takim razie wątki.

W związku z tym proszę moje wszystkie wpisy usunąć.

Przepraszam że tu zaglądałem!

Pozdrawiam

Rafael

colcolcol

  • 925 / 5253
  • Ekspert
18-12-2017, 16:52
A to pomyliłem w takim razie wątki.
Nie tylko wątki, pomyliłeś również role kolegi z forum (nie jestem twoim kolegą), biznesmena (który jest cierpliwy, wyrozumiały, ale również konkretny w odpowiedziach) oraz Bożonarodzeniowego naciągacza, rodzaju handlarza garnkami Zeptera, kocami z Lamy południowoamerykańskiej, chemii z pyłu księżycowego itd...
 Widzę tu wpływy wielebnego od gniazdek sieciowych, tamtemu też system zagrał 100% lepiej po wymianie tegoż.
 Dodatkowo braki w czytaniu ze zrozumieniem oraz nadinterpretacje, czynią z ciebie słabego adwersarza.
 
Nie wracaj bez konkretów...

bum1234

  • 67 / 5520
  • Użytkownik
19-12-2017, 12:29
Widzę, że tutaj ten idiotyzm też trafił ;)

Chyba tylko po to, by Rafaellek mógł znowu poopowiadać o swoich mitomańskich przeżyciach, bo przecież poważnie traktować tego nie można.

Chwała neutronom!

:D

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
19-12-2017, 13:24
Poprawa dotyczyla sceny, barwy i precyzji lokalizacji a takze plynnosci dzwieku.
W naszej skali audiofilskiej poziom zmian ocenilbym na 3-5 na 10 ,czyli slyszalne, ale nie ogromne. 

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
19-12-2017, 13:27

  Za tym słysząc co Quality Recovery System robi z dźwiękiem w moim systemie pod zwykłą listwą zasilającą a było to właśnie bardzo naturalne w stronę muzyki live granie nasunęła mi się myśl niejako automatycznie i nazwałem to rozwiązanie Humanizatorem, tak to rozwiązanie zhumanizowało mi muzykę w moim systemie i z tej cyfrowej odrealnionej od życia stała się czymś bardzo ludzkim!
Po takich wpisach producent boi się wziąć udział w ślepych testach na swoim sprzęcie w sowim pomieszczeniu odsłuchowym a cena wersji podstawowej to ponad 800 euro ... :O
 W dodatku usilnie stara się, żeby usunąć moje wpisy z takimi propozycjami.

 Osobiście uważam, że nasze forum jest również od tego, żeby wykazywać jeśli coś pachnie na kilometr ściemą. Dlatego upierdliwie wracam, cytując producenta.

 Jak najbardziej rozumiem, że ktoś sprzedaję torebki, buty, paski za tysiące złotych i ktoś to kupuję. To jest dla mnie ok, ale osobiście mnie bulwersuję, jęli ktoś usiłuję sprzedać torebkę, buty, pasek za tysiące i wmawia innych, że to tajemnicze precjoza leczące choroby układu krążenia i raka :\
 
« Ostatnia zmiana: 19-12-2017, 13:53 wysłana przez aulait »

slawek.xm

  • 23 / 5000
  • Użytkownik
19-12-2017, 21:26
Widzę, że tutaj ten idiotyzm też trafił ;)

Chyba tylko po to, by Rafaellek mógł znowu poopowiadać o swoich mitomańskich przeżyciach, bo przecież poważnie traktować tego nie można.

Chwała neutronom!

:D

Siemasz Jerzyk kopę lat

A Ty kiedy swój biznes w audio otwierasz?

Rafaell kosi nagrody i kasę a Ty dalej tylko z krytyki żyjesz?:):):)

mops

  • 603 / 2667
  • Ekspert
19-12-2017, 22:04
Postanowiłem stworzyć mieszankę ziół którymi przez tydzień należy delikatnie spryskiwać głowicę decka.Po tym czasie intensywnie - przez co najmniej tydzień - należy słuchać.
Deck wyraźnie lepiej buduje scenę.

A w ogóle to Wesołych Świąt SzanowanymKolegom.
Waldek.

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5324
  • Ekspert
24-12-2017, 11:46
Osobom pozytywnie zakręconym chciałbym życzyć udanych Świąt w kręgu najbliższych, oczywiście przy dobrej muzyce.

colcolcol

  • 925 / 5253
  • Ekspert
19-01-2018, 08:16
Wyrocznia warszawska zdecyduje dziś o losie pudełka na złudzenia.
To klub w założeniu otwarty, może ktoś się wybierze?


Ps będzie to ekspresowe dostrajanie systemu (neutralne kable ho ho) i sądzę, że wbrew założeniom "technicznym" o konieczności odbycia w systemie jedno lub dwutygodniowej kwarantanny przez pudełko na złudzenia, opinie są już przygotowane.
Pewnikiem takie z klimatów mchów i paproci, w sensie białe ale prawie czarne, dodatnie plusy, ogromne zmiany w skali mikro dostępne dla wyrafinowanych słuchaczy, dewastujące zmiany, itd...
Ps 2² polski produkt, trzeba podbijać..

colcolcol

  • 925 / 5253
  • Ekspert
20-01-2018, 14:00
ASURA:
"urządzenia jeszcze nie były z sobą logicznie dobrane...".

Asura powinien na takim urządzeniu montować kontrolki: czerwona - nie działa, jeszcze się logizuje i zielona - działa i jest w pełnej harmonii z systemem.

Sypię głowę popiołem, koledzy z KAiM-u nie poddali się presji i zdystansowali się od euforycznych opinii p. Wojciecha Pacuły.
Choć z drugiej, strony gdybym przeczytał konkretne opinie, przytoczone konkretne zdarzenie w przestrzeni muzycznej, zaobserwowane po wielokroć zmiany miałbym problem i może skusiłbym się na wypożyczenie :)

pastwa

  • 3815 / 5865
  • Ekspert
21-01-2018, 12:48
Pan Pacula zyje z umiejetnego pisania pozytywnych recenzji, trudno wiec aby sobie utrudnial zarobek zrazajac klientow ;'))

colcolcol

  • 925 / 5253
  • Ekspert
23-01-2018, 16:41
Jego model biznesowy chyba się sprawdził. Przewala kupę sprzętu, skrobie to czego oczekują przedstawiciele firm, ktoś to chyba czyta (ja nie daje rady :/ ) może nawet coś zarabia i na 99% ma zabawę.

Rafaellu, musisz zmienić swoje podejście do biznesu, bo założenie reklamy szemranej, opartej o opinie na forach właśnie się sypie jak domek z kart.