Audiohobby.pl

Top Hi-Fi & Video Design www.tophifi.pl

Top Hi-Fi Poznań

  • 4 / 645
  • Nowy użytkownik
02-09-2017, 10:14
Yamaha MusicCast R-N803D to zaawansowany amplituner stereo. Teraz w salonach Top Hi-Fi & Video Design model ten dostępny jest w dwóch zestawach stereo, składających się z amplitunera R-N803D, odtwarzacza CD Yamahy i kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins. Oba systemy aktualnie oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach.
Amplituner MusicCast R-N803D to zaawansowana konstrukcja, która wprowadza do świata sieciowych amplitunerów stereo doskonałą jakość dźwięku hi-fi. Model ten wyposażony jest w najwyższej klasy komponenty i najlepsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu łączy piękne brzmienie z niesamowitą funkcjonalnością. Urządzenie jest pierwszą tego typu konstrukcją wyposażoną w układ YPAO (YPAO R.S.C.), dotychczas stosowany wyłącznie w urządzeniach wielokanałowych. Dzięki funkcjom sieciowym MusicCast R-N803D zapewnia dostęp do serwisów muzycznych, np. Spotify, Tidal  i radia internetowego. Ponadto urządzenia obsługuje system multiroom Yamaha MusicCast i umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi).

Więcej informacji o zestawach stereo z amplitunerem Yamaha MusicCast R-N803D można znaleźć na stronie internetowej
http://www.tophifi.pl/catalogsearch/result/?q=r-n803d&skey=products&action=search&site=listwww.tophifi.pl

Top Hi-Fi Poznań

  • 4 / 645
  • Nowy użytkownik
02-09-2017, 10:15
Audio-Technica podczas tegorocznej wystawy IFA 2017 zaprezentowała szereg nowych modeli słuchawek, w tym referencyjną konstrukcję ATH-ADX5000. Model ten wyznacza kierunek rozwoju słuchawek klasy high-end i przenosi użytkownika do świata perfekcyjnego, dotychczas nieosiągalnego brzmienia.Najliczniejszą grupę wśród nowości stanowią słuchawki bezprzewodowe. Wymagający melomani zwrócą uwagę na wokółuszne ATH-AR5BT, które gwarantują wysokiej jakości dźwięk i doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i poza nim.Aż trzy nowe modele to konstrukcje douszne: ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT. Wszystkie pozwalają cieszyć się bardzo dobrym brzmieniem i wyposażone są w moduł zdalnego sterowania.IFA 2017 to również miejsce oficjalnej premiery limitowanej edycji słuchawek ATH-MSR7SE. Ich wyróżnikiem jest m.in. granatowe malowanie, które uatrakcyjniają złote akcenty. Z kolorystyką słuchawek perfekcyjnie współgra barwiona na brązowo skóra ekologiczna, pokrywająca poduszki wokółuszne i pałąk nagłowny.Więcej informacji o nowych słuchawkach Audio-Technica można znaleźć na stronach internetowych:

ATH-ADX5000
http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-adx5000.html

ATH-AR5BT
http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-ar5bt.html

ATH-MSR7SE
http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-msr7se.html

ATH-CKR75BT
http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-douszne/audio-technica-ath-ckr75bt.html

ATH-CKR55BT
http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-douszne/audio-technica-ath-ckr55bt.html

ATH-CKR35BT
http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-douszne/audio-technica-ath-ckr35bt.html

www.tophifi.pl

Top Hi-Fi Poznań

  • 4 / 645
  • Nowy użytkownik
02-09-2017, 11:05
Amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-A1070 teraz dostępny jest także w zestawach z kolumnami głośnikowymi. Klienci salonów Top Hi-Fi & Video Design mają do wyboru trzy zestawy składające się z ww. amplitunera oraz wysokiej klasy nagłośnienia Bowers & Wilkins. Yamaha MusicCast RX-A1070 jest zaawansowaną konstrukcją obsługującą Dolby Atmos® i DTS:X™ oraz autorski system multiroom Yamaha MusicCast. Urządzenie zapewnia dostęp do funkcji sieciowych (serwisy muzyczne, np. Spotify i Tidal, radio internetowe) i umożliwia bezprzewodową komunikację za pomocą łączności Wi-Fi, AirPlay oraz Bluetooth. Ukłonem w stronę wymagających kinomanów jest funkcja skalowania materiałów wideo do 4K z wejścia HDMI oraz bogaty zestaw złączy HDMI® (8 wej./2 wyj.).

Więcej informacji o zestawach kina domowego z amplitunerem Yamaha MusicCast RX-A1070 można znaleźć na stronie internetowej
http://www.tophifi.pl/catalogsearch/result/?q=rx-a1070&skey=products&action=search&site=listwww.tophifi.pl

Top Hi-Fi Poznań

  • 4 / 645
  • Nowy użytkownik
06-09-2017, 12:01
BOWERS & WILKINS SERIA 700 – STUDYJNY DŹWIĘK W TWOIM DOMU

Bowers & Wilkins prezentuje najnowszą serię wyrafinowanych kolumn głośnikowych. Seria 700 łączy najnowocześniejszą technologię oraz klasyczne wzornictwo i rozwija możliwości serii CM, którą zastępuje. Elementem wyróżniającym najnowsze konstrukcje jest szerokie wykorzystanie innowacji akustyczne zarezerwowanych dotychczas dla referencyjnej serii 800 Diamond. Dzięki temu już w chwili debiutu seria 700 może poszczycić się mianem najbardziej zaawansowanej w swojej klasie.Najnowszą serię 700 Bowers & Wilkins tworzy szeroka gama wszechstronnych kolumn głośnikowych, wyróżniających się niesamowitym potencjałem. Seria ta wykorzystuje technologie opracowane dla high-endowej serii 800 Diamond – najlepsze kolumny głośnikowe w swojej klasie i przez wielu specjalistów i użytkowników uważane za najlepsze konstrukcje na świecie.


Technologie, które zostały przeniesione z serii 800 Diamond, obejmują rewolucyjny przetwornik średniotonowy Continuum, którego membrana wykonana została z najczystszego i najbardziej transparentnego materiału w historii Bowers & Wilkins. Pozwala on wydobyć szczegóły muzyki, które w przypadku konwencjonalnych materiałów membran średniotonowych są niedostrzegalne. Teraz z tego udogodnienia korzystają wszystkie modele z nowej serii.Seria 700 czerpie także korzyści ze specjalnie opracowanej wersji przetwornika niskotonowego Aerofoil oraz udoskonalonych, wykonanych z litych kawałków aluminium obudów tweeter-on-top w dwóch flagowych modelach. Obydwa rozwiązania zadebiutowały w głośnikach z serii 800 Diamond.Urzeczywistnieniem szerokiego wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań są karbonowe przetworniki wysokotonowe. Ta nowa technologia, w porównaniu z poprzednimi tweeterami z podwójnymi kopułkami aluminiowymi, dostarcza przyjemniejsze, czystsze brzmienie wysokich częstotliwości nawet powyżej słyszalnego pasma. To także najbardziej zaawansowany „nie-diamentowy” przetwornik wysokotonowy, jaki stworzyli projektanci Bowers & Wilkins.

Połączenie tych technologii, wraz z niezliczonymi godzinami dostrajania głośników przez najlepszych inżynierów w branży, pozwoliło stworzyć serię kolumn głośnikowych, które trzeba usłyszeć, aby uwierzyć w ich niesamowite możliwości.

Nowa seria 700 składa się z ośmiu modeli, w tym dwóch z technologią tweeter-on-top, wliczając flagową konstrukcję 702 S2. Cała seria obejmuje trzy kolumny wolnostojące, trzy głośniki podstawkowe i dwa głośniki centralne do zastosowania w systemie kina domowego. Wszystkie modele dostępne są w trzech wersjach wykończenia: czarny błyszczący, biały satynowy i różany.Wraz z serią 700 debiutuje również nowy subwoofer – czwarty model z nowej serii DB. Subwoofer DB4S dzieli technologię głośnikową oraz sekcję wzmacniacza i przedwzmacniacza z 2-głośnikowym DB2D, ale w konfiguracji z jednym przetwornikiem. Model ten wyposażony jest w 250-milimetrowy głośnik Carbon Aerofoil, umieszczony na frontowej ściance subwoofera. Całość dopełniają wzmacniacz o mocy 1000 W oraz przedwzmacniacz z Dynamic EQ, Room EQ i systemem konfiguracji opartym na aplikacji. Subwoofer dostępny jest w wersjach kolorystycznych dopasowanych do serii 700.