Audiohobby.pl

SERIALE PRZEZ DUŻE s

Egon@

• 1281 / 1293
  • Ekspert
24-11-2018, 00:23
Ja w końcu zabrałem się za Piratów (Black Sails)
To świetny serial przygodowy, ale oczywiście musieli z głównego bohatera zrobić biseksualistę, z paru dziewczyn lesbijki.
Jeden drugoplanowy wydymał kozę... mleczną.

Pedalskie lobby zawładnęło filmem, niestety. I to ostatecznie.
Oglądasz sobie przy steku z frytkami, a tu znienacka oficer zaczyna się całować z lordem admiralicji.
No i k.... womit. Stek poszedł w pizdu.

solpadeinelover

• 117 / 2168
  • Aktywny użytkownik
24-11-2018, 13:02

"Ucieczka z Dannemory"

Oparta na faktach historia ucieczki z więzienia. Del Toro, Paul Dano, Patricia Arquette. Wiązałem z tym  serialem spore nadzieje, póki co wyemitowano jeden odcinek, niestety bez zachwytu. Zobaczymy co będzie dalej.

A ja odpadam, mało nie zwymiotowałem na widok wypiętej dupy Patricii Arguette. Równie mogłaby ją wypiąć moja babcia nieboszczka. A nudą zapierdala do USA z tej Kanady.

Wybredny jesteś jak na swój wiek Egon, dupa jest dupa. Pewnie nie znasz to Ci powiem, jest takie bardzo stare przysłowie chińskiego filozofa Xiao Mi Pinga z Guangdongu które mówi: "kto wybrzydza ten nie rucha". Zapamiętaj to sobie raz na zawsze a jak będziesz oglądał drugi odcinek to pomyśl o dupie Patricii Arquette ale tej z czasów Zagubionej autostrady.

solpadeinelover

• 117 / 2168
  • Aktywny użytkownik
26-11-2018, 21:42
Szósty sezon Raya Donovana póki co kiepski jak na mój gust. Powinni byli skończyć na poprzednim i nie zawracać dupy...

Egon@

• 1281 / 1293
  • Ekspert
28-11-2018, 11:52
Czwarty Piratów - to samo

Egon@

• 1281 / 1293
  • Ekspert
28-11-2018, 14:59
Wesołych świąt

Fester

• 142 / 1078
  • Aktywny użytkownik
29-11-2018, 17:17
Wesołych świąt

Już?!

Egon@

• 1281 / 1293
  • Ekspert
05-12-2018, 22:01

"Ucieczka z Dannemory"

Oparta na faktach historia ucieczki z więzienia. Del Toro, Paul Dano, Patricia Arquette. Wiązałem z tym  serialem spore nadzieje, póki co wyemitowano jeden odcinek, niestety bez zachwytu. Zobaczymy co będzie dalej.

A ja odpadam, mało nie zwymiotowałem na widok wypiętej dupy Patricii Arguette. Równie mogłaby ją wypiąć moja babcia nieboszczka. A nudą zapierdala do USA z tej Kanady.

Wybredny jesteś jak na swój wiek Egon, dupa jest dupa. Pewnie nie znasz to Ci powiem, jest takie bardzo stare przysłowie chińskiego filozofa Xiao Mi Pinga z Guangdongu które mówi: "kto wybrzydza ten nie rucha". Zapamiętaj to sobie raz na zawsze a jak będziesz oglądał drugi odcinek to pomyśl o dupie Patricii Arquette ale tej z czasów Zagubionej autostrady.

No dobra, oglądam dalej. Ma dobre recenzje. Jak będzie dobry, to przeproszę.

Egon@

• 1281 / 1293
  • Ekspert
05-12-2018, 22:02
Wesołych świąt

Już?!

To takie chwilowe załamanie