Audiohobby.pl

SERIALE PRZEZ DUŻE s

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
28-10-2018, 12:18
Ale reżyser trzymał go za uzdę.
Nie wiem kiedy ostatnio oglądałeś serial, ale ja, nomen-omen spróbowałem go obejrzeć w tym roku.
Jest naiwny i beznadziejny. Dotrwałem bodaj do trzeciego odcinka.

Tak jak gówna, typu Stawka (Mikulski jest tragicznie nieprzygotowany do roli i do tego ta afektacja) i Pancerni (żenada i kacapska propaganda).

Ale aktor jest od grania, jak stwierdził klasyk.

Gajos jak by grał dupę, to fekalia wydobywały mu się z ust.
Co tam śpiewał Kazik? Wszyscy artyści...

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
28-10-2018, 14:35
Ślepnąc Od Świateł  - nie oślepłem, pierwszy odcinek.

Niezwykłe teksty - on nie może spać, ona nie może, być może by mogła, a bohater śpi dobrze.

Ja też.

Niezwykły serial oparty na niezwykłej literaturze wysokiego gniotu.

Fester - Ranczo? Poważnie oglądasz tą brazylianę dla ćwierćinteligentów? Gratuluję.

Fester

• 137 / 1050
  • Aktywny użytkownik
28-10-2018, 14:55
Fester - Ranczo? Poważnie oglądasz tą brazylianę dla ćwierćinteligentów? Gratuluję.

Oglądam. I to dwukrotnie - raz na TVP Seriale, a drugi raz na TVP HD. Jako półinteligent. :-)

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
28-10-2018, 20:33
Ja nawet siedziałem na tej ławeczce i zaprawiłem alpagę za piątaka.
Zawiózł mnie tam kumpel, fan. Nie masz pojęcia jak Jeruzal wzbogacił się przez ten serial, a ryneczek z paskudnym sklepem spożywczym obrósł w naciągaczy.
Przez pół godziny chcieli mi sprzedać lizaki, miód, masło, zrobić laskę (sympatyczne te gimnazjalistki), oprowadzić po wiosce, a nawet poznać z Pieczką, który miał za chwilę przyjść (to już inicjatywa jakiegoś licealisty, który chciał zainkasować 20 zet). Skończyło się na alpagach na ławeczce.

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
01-11-2018, 03:03
Właśnie bez przykrości, oglądam sobie 9 odcinek Dróg wolności. Całkiem sympatyczny serial, w tle historia Polski.
Przedtem Ślepnąc od świateł, wszędzie chwalony, dla mnie beznadziejny, mimo wielu odniesień popkulturowych, z karykaturalną rolą Frycza, którego bardzo lubię. Na portalach filmowych obsrywają się i onanizują tym Fryczem, a ja ryłem gdy go oglądałem. Taki polski Joe Pesci dla ubogich.
W kolejne polskie seriale, których teraz wysyp, nie ryzykuję wejścia.

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
02-11-2018, 23:58
Jest już pełny 6 sezon House of Cards. Niestety, bez Kevina, jednego z najlepszych aktorów świata. Szkoda.

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
03-11-2018, 04:22

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
07-11-2018, 22:08
House of Cards - serial się w zasadzie zwinął.

Głupota i poprawność polityczna, osiągnęła tu zenit.

Pani Prezydent, ogląda foty z pogrzebu męża (Kevin Spacey). Otórz na tych fotkach Kevinowi odcięli łeb.
Pani Prezydent, ogląda ciało w garniturze od Armaniego, bez widocznej głowy.

Zastanawiam się czy nie pozbawić Lancastera, Audiohobby. 20 lat temu, podczas dyskusji o przewodach głośnikowych na AS, Lancaster na forum zbliżył się do mnie intymnie, używając sformułowania "możesz mi pociągnąć kabla".
To co wygadywał na ZŚF kompletnie nie nadaje się do cytowania. Sugerował, że mnie w...!

Groźby te kontynuował przez wiele lat, czym wpłynął negatywnie na mą psychikę, a poparł wieloma, brutalnymi banami po których szlochałem całe noce, aż odeszła ode mnie żona zabierając nieletnie dziecko.

Ewidentne 15 lat w Sztumie.
« Ostatnia zmiana: 07-11-2018, 22:20 wysłana przez Egon@ »

Fester

• 137 / 1050
  • Aktywny użytkownik
13-11-2018, 08:13
Zacznę trochę nietypowo. Od omówienia serialu w onecie: "https://wiadomosci.onet.pl/swiat/skandal-w-angielskim-stylu-hugh-grant-ben-whishaw-w-serialu-hbo/3mtc32d

Obejrzałem w sobotnie wieczory już 2/3 tego serialu. Serial rzeczywiście nieźle zrobiony i pokazuje wielki skandal polityczny. Jednak moja jego ocena nie jest aż tak entuzjastyczna, jak ta zawarta w tekście.

Do tego mam pewne wątpliwości, czy autorzy serialu pokazują prawdziwe tło tego zdarzenia. Nie mam wątpliwości, ze główny bohater skandalu był homoseksualistą, ale pozostaje nie wyjaśniona kwestia, czy kochankę nie został mu podstawiony i sterowany przez służby. Bowiem nie jest to pierwszy i ostatni skandal polityczny w Wielkiej Brytanii, gdzie polityka kompromitowano w podobny sposób.

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
14-11-2018, 21:39
Hackerville. Nie wiem o czym jest (o hackerach), bo zakochałem się na zabój w bohaterce.
Jest szczupła, ma grzywkę i koński ogon. Cały czas się w nią wpatruję i z tego powodu nie wiem, o co chodzi w serialu.
Jak po raz czwarty obejrzę pierwszy odcinek, to napiszę.

Egon@

• 1208 / 1264
  • Ekspert
17-11-2018, 23:31
Godny następca kultowego już Narcosa - Narcos - Mexico.
Tamten był o Pablo Escobarze, ten o Felixie Gallardo, pojawia się również El Chapo Guzman i kolesie z Cali i Medelin.
Nie mówiąc o Neto i Quintero. Poletko marychy wielkości kilkuset hektarów, robi wrażenie :)
Nie ustępuje pierwszej serii, obejrzałem pierwszy sezon 10 odcinków z bomby. Świetny serial.
Ameryka Południowa to piękny kontynent - tam nieskorumpowane są chyba tylko kamienie przydrożne.