Audiohobby.pl

SERIALE PRZEZ DUŻE s

Egon@

• 810 / 899
  • Ekspert
18-08-2017, 23:30
Proponuję przygodę z Breaking Bad - później nie będę nic polecał, sami się spytacie.
ps, Jest kolejny (trzeci) sezon Twin Peaks, Lyncha :)

Filmów wybitnych jest naprawdę mało. Świat przeszedł na seriale z największymi aktorami - Hopkinsem, Biel, Pullmanem itp
Nie spóźnijcie się na ten pociąg, bo będziecie żałować.

To nie przaśne Karringtony - to fenomenalne rzeczy jak Zakazane Imperium ze Stevem Buscemim czy Hatfields & McCoys z Kevinem Costnerem.

A Gra o tron? - fenomen - broniłem się przed nią, ale uległem - jest tam wszystko co ludzkie, podane w nieludzki sposób.

Egon@

• 810 / 899
  • Ekspert
18-08-2017, 23:33
Kiedyś filmy były tak dobre, ze "gościły" w głowie dobre kilka dni, a u bardziej uczuciowych to ho ho ho.

Teraz trzeba skleić życie doczesne widza z serialem i niech leci ku..wa 20 lat.

P.S.
Kończę słuchać "Potop" na mp3 ( 3 tomy ) i już tęsknię za bohaterami;)

Drooogi Haka - zaufaj mi i obejrzyj parę odcinków Breaking Bed - później pogadamy
Pozdrawiam Cię Przyjacielu - śpij dobrze

Haka

• 2384 / 2830
  • Administrator
18-08-2017, 23:39
A Gra o tron? - fenomen

Wierzę Egonie, ale jestem niemy i głuchy na fantastykę.

Moja przyszła, jeszcze niedoszła małżonka mówi, ze to wada.

Taka "Rodzina Soprano", OK, niech będzie, ale i tak uważam, że przedobrzono z długością sezonów.

Egon@

• 810 / 899
  • Ekspert
18-08-2017, 23:56
Haka - podobno ożeniłeś się dwa lata temu :)

Nie pierdol, tylko zaufaj, kutasie - nie jestem Twoją żoną, nie będę Ci okradał kieszeni, gdy przyjdziesz nawalony.
Nie przedstawię Cię teściowi debilowi i jego żonie (z Bigotów)

Tak więc Haka - nie kituj, ruchaj wszystko jak wiewiórka, stare, młode, jak leci.
A później zobacz (nie oglądnij) jakiś serial i pisz do mnie, Przyjacielu - tu szczerze zemby jak kuń

Egon@

• 810 / 899
  • Ekspert
19-08-2017, 00:01
W inter narzeczu ....

Haka - wywiłem cztery wianki - ale kochają tatę i mają się ode mnie lepiej.
Tego jednego nie spierdoliłem. Wszystko inne - tak

Haka

• 2384 / 2830
  • Administrator
19-08-2017, 00:03
Tak więc Haka - nie kituj, ruchaj wszystko jak wiewiórka, stare, młode, jak leci.
A później zobacz (nie oglądnij) jakiś serial i pisz do mnie, Przyjacielu - tu szczerze zemby jak kuń

OK. ;)

Egon@

• 810 / 899
  • Ekspert
19-08-2017, 00:14
Nie uwierzysz, ale to moja synowa

lancaster

• 25973 / 3545
  • Administrator
19-08-2017, 13:18
ogladalem ylko isaure, gre o tron i mode na sukces, ta ostatnia bo dziewczyny ogladaly po obejrzeniu 10 odcinkow wymyslalem juz kwestie ktore za chwile padna i zdarzalo sie ze trafialem :-) dziewczyny stwierdzily ze nie beda ze mna ogladac mody an sukces, a szkoda do dzis pamietam ricza, bruk i sali spektre :-D

atmeg

• 856 / 2506
  • Ekspert
19-09-2017, 18:02
egonauta z grubsza wymienil najlepsze seriale ale jakos przed przeczytaniem tej listy bylem pewny na 90% iz
jedna pozycje ominie i nie mylilem sie .
Crime Story .
stalo sie tak pewnie dlatego iz od bardzo dawna nie byl w naszej tv .z 20lat? moze wiecej .mlodsi tego sierialu nie znaja nawet.

wyjatkowy serial o odwiecznych podchodach i walce policji z mafia , swietne zdjecia ,sceny ,niepowtarzalne scenariusze kazdego odcinka oraz przedewszystkim swietnie nakreslone glowne role ktore nie ograniczaja sie do jednego czy dwoch aktorow .Np. bardzo wysoko oceniam Dextera ale Crime Story o jeden caly punkt wyzej .
« Ostatnia zmiana: 19-09-2017, 18:33 wysłana przez atmeg »

atmeg

• 856 / 2506
  • Ekspert
19-09-2017, 18:36
mam tez podejrzenia o wielkim wplywie Crime Story na tworczosc bardzo znanego goscia  ....Qentina .