Audiohobby.pl

Magnetofon

Marek-41

• 283 / 4061
  • Zaawansowany użytkownik
15-04-2019, 15:23
Z technicznego punktu widzenia , jak najbardziej.Sprzęt musi być regularnie uruchamiany ,bo inaczej występuje coś co zwiemy reumatyzmem technicznym.Pytanie,tylko .Co dalej?A może wystarczy sam fakt,że się przy tym doskonale bawimy.
Marek-41

Filwoj

• 352 / 3714
15-04-2019, 23:04
Jasne, że przede wszystkim o to chodzi, ale dobrze jak ktoś nas czasami w tym utwierdzi.
Wojtek

siedlung

• 19 / 455
  • Nowy użytkownik
16-04-2019, 16:44
Skąd bierzecie naklejki (opisówki) na kasety? Można to gdzieś kupić?

Filwoj

• 352 / 3714
17-04-2019, 22:03
W każdej nowej kasecie były co najmniej dwie, trochę zaoszczędziłem. Potem kupowałem małe kolorowe karteczki samoprzylepne ale to się nie sprawdziło.
Rewelacją okazała się drukarka termiczna DYMO LabelManager PnP. Taśma szerokości 9 mm biała lub czarna i program do opisywania. Niestety zbuntowała mi się ostatnio i nie mogę dociec w czym problem, czy padł akumulator czy sama drukarka. Ale funkcjonalność była rewelacyjna.
Wojtek

siedlung

• 19 / 455
  • Nowy użytkownik
18-04-2019, 17:44
W każdej nowej kasecie były co najmniej dwie, trochę zaoszczędziłem. Potem kupowałem małe kolorowe karteczki samoprzylepne ale to się nie sprawdziło.
Rewelacją okazała się drukarka termiczna DYMO LabelManager PnP. Taśma szerokości 9 mm biała lub czarna i program do opisywania. Niestety zbuntowała mi się ostatnio i nie mogę dociec w czym problem, czy padł akumulator czy sama drukarka. Ale funkcjonalność była rewelacyjna.
Czyli pozostaje improwizacja, wycinanki z cenówek ;)