Audiohobby.pl

Cykl spotkań odsłuchowych w Krakowie i okolicach

konto_usuniete

  • 56 / 5390
  • Użytkownik
12-10-2008, 13:19
Sobor . Masz rację. Ja z wątku uciekam.

discomaniac71

  • 275 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 13:28
No wlasnie... Byl odsluch w AA - opinie o dzwieku sa na sasiednim forum. Myslalem ze tutaj ktos tez podzielil sie wrazeniami wchodze wieczorem i co widze? Obrzucanie blotem gagacka. A dzis jeszcze przyszedl Pawelek i definitywnie rozwalil caly watek jak to ma w zwyczaju.

konto_usuniete

  • 56 / 5390
  • Użytkownik
12-10-2008, 13:33
>> discomaniac71, 2008-10-12 13:28:52

1. Najpierw trąbisz o odsłuchach AA a portem nawet nie masz ochoty i czasu podzielić się wrażeniami tylko odsyłasz do innego forum ?
Czy ten wątek to dział ogłoszeń ?

2. Przestań bić pianę.

discomaniac71

  • 275 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 13:34
Tak ciezko jest wejsc i poczytac?

discomaniac71

  • 275 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 13:35
Hm... gralo wybornie. Od pierwszych chwil czuc bylo ogromna dynamike. Jednak na poczatku to ona przyslaniala mi reszte prezentacji a potem okazalo sie ze winne sa zle nagrane plyty. W pewnym momencie westchnalem: "trabek mam dosc na najblizsze pol roku". Ale wlasnie ta plyta zabrzmiala zjawiskowo. Mozna bylo odroznic niemal kazdy intrument mimo ze wiekszosc byla podobna do siebie brzmieniowo. Swoja klase Single Six pokazal na plycie przyniesionej przez jerry224. Muzyka dosc kontrowersyjna ale genialnie skomponowana i zaaranzowana. To byla elektronika przy ktorej pierwsze skojarzenie jaki mi sie nasunelo to ze "Kraftwerk to ceniasy". Znakomicie zrealizowana dostarczyla emocji jakich dawno nie pamietam. Teraz kilka slow o samym brzmieniu. System dosc neutralny bez zadnych podbarwien i wbrew temu co mowil sam Gospodarz niespecjalnie litosciwy dla zle nagranych plyt. Klasyczny rock co prawda zagral wysmienicie ale byl to wyjatek potwierdzajacy regule. Dynamika i bas wzorowa. Przestrzen znakomita. Slychac bylo ze zastosowane w zestawie kopulki nie sa tej klasy co wstegi ale wiekszych pretensji do gory miec nie mozna. Byla rozdzielcza pokazywala pazur gdzie trzeba. W stosunku do wstegi byla na pewno mniej transparentna. O zaletach systemu pisalem a wady? Zawsze sa jakies... Bardziej namacalna gora pasma i jest ideal. Mysle jednak ze taki system kazdy z nas chcialby miec w domu. Pozdrawiam serdecznie Gospodarza dziekuje za zaproszenie i prosze o jeszcze.

konto_usuniete

  • 56 / 5390
  • Użytkownik
12-10-2008, 13:37
Dzięki discomaniac71 za opis.
Ufff......

pozdrawiam

Rafaell

  • 5033 / 5861
  • Ekspert
12-10-2008, 13:58
>> discomaniac71, 2008-10-12 13:35:39

Według mnie te wstęgi mimo transparentności na górze rozwalały wszystko w niższych rejestrach i to było dobre podejście Pana Waszczyszyna że bolący ząb usunął i wrócił do kopułek. Jak widzę cokół w kolumnie też pomógł czytając to co piszesz o basie

Rafaell
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ana Logg

  • 31 / 5666
  • Użytkownik
12-10-2008, 16:34
Wracając jeszcze do kolegi gagacka,to tu jest fragment tej osławionej merytoryki.Tak tytułem jego świętego oburzenia.

Zmykam



http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=45988&p=1#k

Pozdrawiam
Ana Logg

lancaster

  • Gość
12-10-2008, 17:26
Panowie, na jakich glosnikach są zbudowane  kolumny AA ktorych sluchaliscie ?


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

koobal

  • 38 / 5867
  • Użytkownik
14-10-2008, 01:07
A mi osobiście bas nie za bardzo podchodził. Było go za dużo i czasami nie nadążał odrobinę za resztą. Oczywiście czarowało i grało miło - to bezdyskusyjne. Jak i bezdyskusyjną sprawa jest świetna scena szczególnie w głąb, ale bas był poniżej całości.
miłośnik lamp i dobrej sztuki