Audiohobby.pl

Cykl spotkań odsłuchowych w Krakowie i okolicach

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 20:31
gagacku, nie poradze nic na to ze wątek wylecial. Po któryms wpisie nie bylo juz zadnego twojego nie zawierajacego frazesów i inwektyw. Jezeli nie pamiętasz to zwalmy to na niewlasciwa dietę.
Jaka zaiścią gagacek ???? Co Ci sie znów uroiło ???? Stale piszesz o zaiści o jadzie i innych takich zsam jad toczysz a co do zawisci to ja naprawdę nie mam pojęcia o co Tobie biega ? Może i nie esteś jakiś the best, ale pewnie jakoś tam sie
Nie badx zawistny i podziel się swoimi spostrzezeniam. Niech się wszyscy pośmiejąi :))))

a tak serio. Porabało Cie gagacek ? Jaka zawisc, jakie inne swoje wizje mniej lub bardziej kolorowe ?
Walka w matrixie, klony....gagacek, czy ty zyjesz w jakims matrixie ? Ciezko mi sie rozmawia z tym co sie komuś wydaje ?
A najbardzoiej mi sie gagacek podobaja te twojezakonczenia swoich wywodow: nie odpowiadaj. Mozesz sobie myśleć co tam chcesz. I tak nie czytam. Ale czytasz, co ? gagacek ?:))))


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

gagacek

  • 189 / 5813
  • Aktywny użytkownik
11-10-2008, 20:41
Oczywiście ze czytam!
specjalnie kuknąłem bo kolega właśnie mi powiedział że jestem na AH wrogiem publicznym nr1 :)) czyli co, nr 1 to teraz ja czy AS? Cyrk na kółkach :D
A bardziej na serio to ja nie rozumiem ciebie. Drobisz na okrągło, zacząłeś rozwalać wątek, rzucać inwektywami jak ostatni menel i co, myślałeś że zacietrzewienie i kłamstwo to fajny oręż? Otóż nie. Naucz się funkcjonować jak dorosły człowiek.
Czekam na przeprosiny.
pzdr gagacek
_________________
pozdrawiam gagacek

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5807
  • Zaawansowany użytkownik
11-10-2008, 20:49

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 22:29
gagacek, to źle Ci kolega powiedział :))) tu jesteś ulubionym pieszczochem :) Do tego nikt nie mowi ze masz jazdy czy ze sie mylisz. WSZYSCY trzymają Twoją strone, bo mądry gośc jesteś i wogóle nie debil :))))

Inwektywami zaczales rzucac Ty. To na bank. Zawsze tak robisz i ktokolwiek czytal ten wie. Zresztą od jakiegoś czsu gfaktycznie zachowujesz sie na as jak ostatni menel. Skąd ty te okreslenia bierzesz ?:)
Jakas lektura , czy idziesz na łatwiznę patrząc w lustro ?:)))))


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 22:32
no własnei gagacek, czekamy WSZYSCY na przeprosiny po Twoich inwektywah i wynurzeniach. Ostatnioszlo Ci ju z całkiem do rzeczy dzis widzę znów regres ?:)

Nie poddawaj sie i przeproś za to co nabluzgaleś.

\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 22:39
Harpia, widze ze starasz sie nadać JAKAKOLWIEK treśc przemyślenio gagacka ?:)
swego czau próbowałem pomagac interpretować korzystnie tego typu wynurzenia osoboiste - orka na ugorze....choc autor czasami potrafi się zachlysnac jak mimo wszystko  ktos probuje(a moze bardziej, ze MOŻNA) wykrzesac z czegoś takiego cokolwiek sensownego.
I kto powiedzial, ze pryzpadek nie istnieje ?:)))))



\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

discomaniac71

  • 275 / 5898
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 12:39
Panowie nie robcie mi bydla w watku. Zenada...

discomaniac71

  • 275 / 5898
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 12:40
Idiota powyzej dostal bana na AS i przyszedl tutaj smrodzic.

konto_usuniete

  • 56 / 5421
  • Użytkownik
12-10-2008, 12:55
>> XYZPawel, 2008-10-12 12:08:39
Widzę, że gagacek też tu straszy... Mam nadzieję, że moderacja jest bardziej skuteczna...

O ile mogę coś zasugerować, to powstrzymaj się proszę od wycieczek osobistych.
Tutaj nie ma moderacji a jednak ludzie, lepiej lub gorzej, ale jednak się dogadują.

discomaniac71

  • 275 / 5898
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 13:00
lancaster prosze Cie zrob cos z tym XYZ... Dostal bana na AS za wycieczki osobiste to przyszedl tutaj. Zaczyna robic dokladnie to samo. Wystarczy przesledzic fora internetowe i zobaczysz wtedy ze facet jest chory. Niemal wszedzie wypisuje takie same dyrdymaly jak na AS.

konto_usuniete

  • 56 / 5421
  • Użytkownik
12-10-2008, 13:07
>> discomaniac71, 2008-10-12 13:00:56

Nie dokładaj do pieca.

discomaniac71

  • 275 / 5898
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 13:07
Gustaw ale to jest moj temat i nie zycze sobie tutaj obecnosci XYZ.

konto_usuniete

  • 56 / 5421
  • Użytkownik
12-10-2008, 13:10
>> discomaniac71, 2008-10-12 13:07:58
Gustaw ale to jest moj temat i nie zycze sobie tutaj obecnosci XYZ.


Ale to jest też moje forum i nie życzę sobie wywalania kogokolwiek. Załóż forum www.dicomaniac.pl i banuj.

Sabor

  • 278 / 5699
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2008, 13:16
Ja chciałby spytać - być może ni z gruchy ni z pietruchy... Jaki to wszystko ma związek z odsłuchami w Krakowie?...
:)

konto_usuniete

  • 56 / 5421
  • Użytkownik
12-10-2008, 13:17
Pawel,

Jeszcze chyba nie zacząłeś dyskutować normalnie a już czepiłeś się gagacka. Załóż wątek np. "Audiofilizm - Fakty i mity ;-)" i tam spieraj się ale merytorycznie.