Audiohobby.pl

Cykl spotkań odsłuchowych w Krakowie i okolicach

discomaniac71

  • 275 / 5897
  • Zaawansowany użytkownik
11-10-2008, 15:35
Wrazenia opisane sa na sasiednim forum.

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 18:10
Piotr, no bez przesady :) Dzisiaj tylko kolega gagacek raczył byl obrzucić wszystkich coniedzielnym pakietem  inwektyw i w sumie reszta serwisu smiga jak zwykle..

napiszcie chociaż jakie kolumny miał ze soba p. Waszczyszyn, bo doczyałem ze SET na diabełkach + firmowy Prime(?)
Ze gralo super to wierzę  pozostaje zazdroscić....swoją droga słuchalem x razy systemu p. Jaromira i tylko raz jeden(na zeszłorocznym AS) sluchanie nie sprawiao mi frajdy.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 18:24
A łasciciele stale ci sami :)
Ostatnio musze uczciwie pryznac ze przestali wpieniac jak to kiedyś bywalo...a mzoe sie tylko przyzwyczailem.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

gagacek

  • 189 / 5812
  • Aktywny użytkownik
11-10-2008, 18:42
lancaster nie kłam bo byłeś jednym z tych co najwięcej w pyskówce rzucali inwektywami. Ale to akurat nie dziwi..
Efekt? xyz za całokształt dostał na tydzień bana a ty ostrzeżenie.
Jak coś tobie nie pasuje, mogę przytoczyć przykłady, z priv także. Byłoby wstyd, prawda? :DDD
Szczeniactwo nie popłaca, z resztą kto czytał sam wie co i jak;) Miłej niedzieli!
_________________
pozdrawiam gagacek

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5806
  • Zaawansowany użytkownik
11-10-2008, 18:45

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 19:06
gagacek, njwięcej z cala pewnoscia rzucaleś Ty. Dodatkowo swojae natrectwa skierowałes do mnie na PW a teraz jeszcze widze tutaj.
Jestes pospolitym prostakiem. To co pisłąes nawet nie bylo dla mnie obraźliwe, po prostu z coraz większą n iedowiarą czytalem kolejne twoje kocopały.
Na koniec jeszcze miałes do mnie pretensje ze nie wymyślam na Ciebie oryginalnych zniewag :)))), tylko posiłkuje się twoimi - fakt mało finezyjnymi.
Kto czytał ten wie, PW nie wypada mi zamieszczc w calości. W kazdym razie gagascek mzoe pora zrobić sobie urlop.

SEIO CHCESZ ZEBYM PRZYOCZYL CO DO MNIE PISALEŚ NA PRIV ?????!!!!

Również wszystkiego dobrego

\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Rafaell

  • 5033 / 5891
  • Ekspert
11-10-2008, 19:14
Panowie czyżbym wszedł na nie ten wątek co trzeba i nie to forum? Co ten temat ma wspólnego z pyskówkami gdzie indziej?
Napiszcie co jeszcze było fajnego u Pana Jaromira czy np poradził sobie z francowacie twardą,nośną podłogą z żelbetu? według mnie przyczyną dziwnych a raczej niepożądanych efektów na basie
 
Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 19:17
Sorki Rafaell, no o moze z kolei byc napisał co i jak na odsłuchach pogrywalo ?


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Ana Logg

  • 31 / 5696
  • Użytkownik
11-10-2008, 19:19
Czasem bywam na Audiostereo i mam wątpliwą przyjemność czytać mądrości gagacka,rzadko nawet bardzo rzadko merytorycznie,za to zawsze z jadem i gęmbą pełną frazesów.Z mojego punktu widzenia dość nieciekawy typ.Dziś ku mojej uciesze został mocno "skopany" w jednym z wątków i widzę ,że przyszedł ujadać tu.Nieciekawa persona.




Pozdrawiam
Ana Logg

Rafaell

  • 5033 / 5891
  • Ekspert
11-10-2008, 19:25
>> Ana Logg, 2008-10-11 19:19:26
Za mało kotów z nim darłaś jak sobie na wzajem wszystkie kłaki z futra wyrwiecie to się polubicie. Z nami tak było na poprzednim forum a teraz to nawet go za te jego szybkie pistoletowe  (człowiek pistolet) wstawki nawet zacząłem lubić i nie domagam sie uzasadnienia i rozpiski. Tak że jak widzisz czas leczy rany, a może poziom hormonów nam spadł i dwa samce na wspólnym terenie już się tolerują-kto to wie :)

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

majkel

  • 7476 / 5894
  • Ekspert
11-10-2008, 19:33
Ja to ponad rok temu zauważyłem, że audiostereo to już wtedy było miejsce, które potrafiło skłócić ludzi, którym nigdy by się to w realu nie zdarzyło, a może by się nawet od razu polubili. Powód? Źle prowadzona moderacja. Co do gagacka, to myślę, że ma znacznie więcej do powiedzenia niż niektórzy pytlujący na okrągło, a że rzadko się udziela - ja też coraz częściej w pewnych zakładkach i tematach stwierdzam, że szkoda czasu.

Ana Logg

  • 31 / 5696
  • Użytkownik
11-10-2008, 19:35
Rafaell,ja nie mam genu odpowiedzialnego za pyskówki.W takich sytuacjach wycofuję się z wątku,zostawiając furiatów we własnym towarzystwie.Moja opinia na temat gagacka jest pochodną jego twórczości na AS i nie mam absolutnie zamiaru z nim polemizować.Traktuję go trochę w kategorii sieciowego folkloru, ale to on musi z tym żyć.


Pozdrawiam
Ana Logg

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 19:54
Rafaell, ja tam nie wiem jakie macie zwyczaje z gagackiem :)

...a zjechac go swoją drogą mozna dowolną ilośc razy - lubi to chyba :)))


Naiszcie lepej coś o systemie Ancient\'a.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
11-10-2008, 20:03
majkel, OKrozumiem Cie. Ale co bys zrobil gdybys z kims pisał, czy nawet sie nie zgadzał - ale rozmowa toczy się przecież na temat a nie na temat osoby !
I nagle wpada jakiś furiat ślac inwektywy i dowala sie personalnie.
Nie wiem co gagacek ma godnego uwagi do napisania bo jakoś nie mialem okazji poczytać.
Jezeli ma to nie rozumiem dlaczego skupia sie na robieniu z siebie kogoś takiego jak opisal Ana Logg.
Ja wiem....tez mam swoje za uszami:) Niektore rexzy powinienem sobie darowac nawet jezeli mam ochote.
Szkoda m audiostereo, bo szczerze mowic chociaż wkurza mnie polityka Site i jozwy(wyslal do mnei suchy komunikat i pogrozil paluszkiem :))))) to serwis bardzo lubilem.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

gagacek

  • 189 / 5812
  • Aktywny użytkownik
11-10-2008, 20:16
>gagacek, njwięcej z cala pewnoscia rzucaleś Ty. Dod

Doprawdy? Przytoczyć frazesy? :)))) Mam zrzuty całości, zaśmiecone przez ciebie moje pw także. Jak widzisz nie warto kłamać bo g. zawsze wypłynie na wierzch.
Inni ocenią i docenią. Liczą się fakty. Za wykazane chamstwo dostałeś ostrzeżenie, drugi bana, więcej pisać nie trzeba. Wstyd i żenada.  Jak pisałem, szczeniactwo i prymitywizm nie popłaca.
Posiłkuj się teraz innymi, klonami itd walcząc w matrixie z... sobą samym:(
Lancaster tego co piszę nie zrozumiesz bo jesteś zaślepiony zawiścią, więc odpowiedź możesz sobie darować. Pamiętaj że zrobiłeś z siebie idiotę na swoje własne życzenie, nikt Tobie tego nie proponował.

A efekt czyszczenia jest, forum choć na chwilę jest zamiecione z folkloru. Może choć przez krótki czas nie będzie wzajemnych napaści, najazdów z takich powodów jak choćby kabelki czy chęci mienia patentu na "ważną rzecz" za wszelka cenę. Komiczne ale prawdziwe.

A teraz drugie:
Ana Logg, a gdybym ja tak napisał o tobie? Ale nie napiszę, może zrozumiesz dlaczego. a może nie...
Dużo pomagam na PW innym, nie chwale się tym bo wykazywanie się mam gdzieś. Ci co tu plują raczej nie mogą tym się wykazać. W sumie nie wiem czy mam śmiać się czy płakać. A moje wpisy są takie na jakie forum zasługuje. Może choć przez chwilę będzie lepsze.
Pozdrawiam towarzystwo i już mnie tu nie ma;) Miłego wieczora i następnych.

ps.
Lancaster mam nadzieję ze kiedyś doczekam się przeprosin od Ciebie, ciekawe czy Ciebie na to stać.
_________________
pozdrawiam gagacek