Audiohobby.pl

komunikat

lancaster

  • Gość
08-12-2008, 00:09
Witam
Temat prosze traktowac jako informację.
W zwiazku z ostatnimi zawirowaniami na serwisie i pojawieniem ie na nim kilku osob z innych for internetowych znajacych uzytkowników audiohobby a będących na tyle nieśmiałymi ze oprócz wulgaryzmów, pomwień i ogólnego trollowania nie byli w stanie z siebie wykrzesac odrobiny odwagi cywilnej polegajacej na powiedzeniu wprost kim są zdecydowalem się(z braku wystarczaacej ilosci czasu na zajęcie się tym osobiscie) poprosić uzytkowników serwisu o pomoc w moderacji tego typu zachowań.
Serwis(zakladka Pogaduchy) byl zasypywany przez przeslo tydzień dużymi ilościami wulgaryzmów, prostackich zaczepek na ktorych to swoja bytnosc na serwisie oparlo kilku "nowych" userów.
Proponowałem kilku osobom(pisującym od dluższego czasu na audiohobby) zajecie sie tymi tematami, zadna z nich nie podjęła sie tego zadania.
W koncu atopos ktory zaapelowal o wprowadzenie ZASAD na serwisie zostal przeze mnie poproszony o zajecie sie tematem obiecal ze na probę zajmie sie tym.
Jak do tej pory(kilka dni) wywiazuje sie ze swojego zobowiazania WZOROWO.
Jezeli macie jakies uwagi odnośnie wulgarzmów, zaczepek personalnych i innych prostackich zachowań na serwisie kierujcie je prosze do niego.
Ostatnimi czasy coraz mniej pisuję/bywam na serwisie.

Tyle tytulem wyjasnienia.

Teraz prośba.
Osoby majace w przeszlosci uwagi do jego osoby(atoposa) sa bardzo proszone o danie mu szansy.
Myśle ze bedziecie mieli w jego osobie parcie w tego typu sprawach akie ostatnio miay miejsce w pogaduchach.
Choć bywal kontrowersyjny i w perwszej chwili po zaproponowaniu mu tej funkcji pomyslalem : "co ja robie ?" :) po kilku dniach widze ze to bardzo rozsądny facet z ktrego jako spolecznosc serwisu bedziecie mieli soro pozytku i komfortu w korzystaniu z forum.
Atopos z drugiej strony nie będzie miał za duzo sposobności do korzystania ze swoich uprawnień bo i trollowania na serwisie wiecej nie będzie.


czego nam wszystkim życze

Pozdrawiam

Marek

prinz

  • 97 / 5588
  • Użytkownik
23-07-2009, 23:04
jakas dziwan data tego komunikatu.. ?:)
Let a good sound make this hard times a little sweeter!

Epidian

  • 1 / 5416
  • Nowy użytkownik
24-07-2009, 02:49
"Atopos to rozsądny facet..."

Lancaster to zna się na ludziach... :)

chrees

  • 1653 / 5896
  • Ekspert
24-07-2009, 09:07
Epidian ---> Troszkę się zmieniło przez ostatnie 7 miesięcy :)



-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

lancaster

  • Gość
24-07-2009, 09:13
Epidian, w dobrej wierze nie raz wziąłem świnię za człowieka.