Audiohobby.pl

Banery dla hobbystow na Audiohobby

lancaster

• 25881 / 3397
  • Administrator
28-06-2016, 21:46
kendail sie wcina ? wcina to sie ktos kto ma wiedze merytoryczna, kendail po prostu trolluje.
Wiedza zero, opowiesci kapitana misia 10, gdzie sie takie stwory rodza....

kendail

• Gość
28-06-2016, 22:39
kendail melo pewnie duzo wie ale do dyskusji nic nie wniosl,
Temat nazywa się HORN, a jak sam Marek zauważyłeś ostatnie strony przerodziły się w dyskusję nt. budowy głośnika i udowadnianiem sobie praw fizyki etc. Co miałem napisać skoro tematyka postów nie nawiązywała do tematu? Po drugie dyskusja była tak burzliwa zarówno pod względem ilości postów pisanych każdego dnia jak też pod względem inwektyw, których sobie nie szczędziliście. Dlatego też czytałem  pobieżnie "po łebkach" (co zrozumiałe) jak też nie przywiązywałem do tego większej uwagi.

lancaster

• 25881 / 3397
  • Administrator
28-06-2016, 23:00
kendail to zrozumiale, że po tak wnikliwej lekturze ocena musiala przyjsc bez problemu. 

kendail

• Gość
28-06-2016, 23:05
No cóż: jaka lektura, taka ocena.

lancaster

• 25881 / 3397
  • Administrator
28-06-2016, 23:09
"pobieżnie "po łebkach" (co zrozumiałe) jak też nie przywiązywałem do tego większej uwagi."

nawet gdybys przywiazal to co bys zrozumial ?

potrzeba komentowania rzeczy ktorych sie nie czyta lub nie rozumie jest charakterystyczna dla pewnego typu ludzi zwanych trollami

najlepiej zrobic to w sposob obraxliwy bo jeszcze by sie ktos nie domyslil ze ma do czynienia z kendailem

kendail

• Gość
28-06-2016, 23:16
Ale co miałem zrozumieć skoro w przeważającej mierze skakaliście sobie do gardeł? Miało być o tubie a było w sumie o niczym.

lancaster

• 25881 / 3397
  • Administrator
28-06-2016, 23:37
bylo o glosniku ale ty tego nie rozumiesz, nie moge cie winic o brak mozliwosci intelektualnych. Cale to "nic" zostalo rpzeniesione tu
http://audiohobby.pl/index.php?topic=11906.0
informacji jest sporo, akurat Ty sie interesujesz trollowaniem i obrazaniem a nie glosnikami.
Kazdy niech czyni do czego go matka natura stworzyla.
Ciebie do trollowania, mnie do banowania :-)

-Pawel-

• 3672 / 2999
  • Administrator
05-08-2016, 13:20
Musimy nawiązywać jakieś współprace. Może tak być, że jako jedyni jesteśmy całkowicie niezależni, ale czy współpraca z Sennheiserem bądź Staxem kogoś zabolała? Jak się robi coś umiejętnie to można zachować niezależność, a i z cyrografu są zawsze jakieś korzyści ;) Otwieram się na różne możliwości, ponieważ byłem/widziałem co działo się na prezentacji Orpheus. Takie imprezy pokazują, że da się!

lancaster

• 25881 / 3397
  • Administrator
05-08-2016, 13:44
Mysle ze nikt nie ma obiekcji, niezaleznosc to nieto samo co foch :-)

Dla mnie niezaleznosc w swecie komercji to np. taki stary Top Gear gdzie ogladalnosc byla nie z mlaskania tylko z dobrej zabawy i czasami hardcorowych poglądów.
Zero poprawnosci politycznej (nie mylić z chamstwem, bo to sie ostatnimi laty zdarzało poprawnym politycznie bardzo często), nie jestesmy w tym hobby za kare, dystrybutorzy handlowcy tez ludzie, biznes jak kazdy inny, kazdy troche przymknie oko i mozna sie pobawic za praktycznie żadne pieniądze.
A jak dojdzie do zakupów to gratulacje dla obu stron, przeciez o to tez chodzi - zeby wybrac cos co nam sie podoba i nie traktowac krytyki naszego wyboru jak obrażania naszej mamy ;-)

Moje zdanie w temacie jest takie : w audiosalonie marketingu ile kto ma ochote, na rezcie serwisu bez spamu.
Jesli jakis dystrybutor zdecyduje sie na wspolprace, np. wypozyczanie urzadzen do testu podobnie jak z wypozeyczeniem Sennek czy Staxa watki dedykowane z opisami wrazen w zakladkachw  ktorych sprzet sie plasuje.
Uwazam bardzo łądnie to wyszło i w przypadku Sennheissera i Staxa. Opinie nie byly wyłącznie posytywne a i tak odbiór obu marek myśle całosciowo OK. Komus sie cos podoba, komu innemu nie....banały. Kupia Ci ktorym sie podoba.
Moze majkel mialby  ochote na podobna akcje z pre ? Sam chetnie bym sprawdzil z moimi DT990, moze Mirek (Marchewa) z kolumnami ? Moze melo ? Sam mam dziki plan wysylki do chetnych calego setupu dac/amp/kolumny na szerokopasmowcu. Na razie tylko plan ;-)

4m

• Gość
15-08-2016, 12:17
Uważajcie: programy wypożyczeniowe to stare i dobrze sprawdzone pułapki zastawiane przez handlarzy mające na celu wyciągnięcie kasy z Waszych portfeli. Moja laska sama ostatnio przyznaje, że nie zamierzała kupić połowy swojego zbioru piór wiecznych... Taka inteligentna, a jednak dała się złapać :) Psychologia loaner programs to jednak skuteczna pułapka, więcej info w sieci.
« Ostatnia zmiana: 15-08-2016, 12:19 wysłana przez 4m »

Synthax

• 1938 / 1613
  • Ekspert
17-08-2016, 11:05
Paweł i Lan, baner z AH już dodałem u siebie, mam nadzieję że nie pogniewacie się za małą edycję żeby dopasować do mojego układu.

-Pawel-

• 3672 / 2999
  • Administrator
17-08-2016, 13:24
No problemo ;)