Audiohobby.pl

Banery dla hobbystow na Audiohobby

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
28-12-2015, 16:12
Witajcie, jest pomysł by na audiohobby stworzyc mozliwosc posiadania całkowicie gratisowych banerów dla ludzi prowadzących niekomercyjne blogi/serwisy poświęcona audio.

Z dniem dzisiejszym mozna zgłaszac swoje kandydatury.  Jesli myslisz o zalozeniu bloga opisujacego wspanialosci naszego hobby lub chcialbys sie podzielic swoimi wątpliwosciami  pozostaje Tobie najprostsza rzecz - otwarcie bloga i umieszczenie baneru do niego na serwisie audiohobby.
Propozycja jest kierowana rózniez do osób które takowe blogi juz prowadzą.

Posiadanie banera na Audiohobby bedzie obwarowane kilkoma życzeniami :
- aktualizacja bloga przynajmniej raz w miesiącu - podyktowane doswiadczeniami ze stereo underground, gdzie baner z nieczynnym serwisem wisiał ponad rok na forum.
- baner Audiohobby na Twoim blogu
- w momencie komercjalizacji Twojej strony zastrzegamy sobie mozliwosc usuniecia banera. Zastrzegamy sobie taka ewentualnosc  dlatego ze akcja ma na celu wspieranie inicjatyw hobbystycznych.

Zapraszmy do wspolpracy, w kwestiach ustalenia szczegółów prosze o wpis we watku lub informacje PW.

Pozdrowienia

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
28-12-2015, 17:56
A wiesz Rumburaku ze pomyslałem  o Tobie ruszajac z tematem ? :-) Blog Rumburaka to byłoby coś.

W stereo, co mu tam szkodzi, działu nie zje. Moze byc i w technicznym, daj pare dni, OK ?
tutaj jest chyba lepiej widoczny.

wiktor

• 2139 / 3339
  • Moderator Globalny
29-12-2015, 17:12
Marku, a może zrobimy nowy baner reklamujący ten pomysł?

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
29-12-2015, 18:28
Marku, a może zrobimy nowy baner reklamujący ten pomysł?

Wiktor, pomysł mysle bdb :-) W pasku na gorze strony bedzie jak znalazl dopoki nie zabraknie tam miejsca :-)

Pomysł Rumburaka tez mozna wziac pod uwage. Nie spamujemy ludziom poczty, a informacja jest mysle interesująca, mozna ją połączyc z aktualizacją/uproszczenie regulaminu.

-Pawel-

• 3672 / 2944
  • Administrator
30-12-2015, 14:42
Moja propozycja na sam początek to zaprojektować baner reklamujący AH, taki nasz "firmowy" i niezmienny w czasie, który będzie przeznaczony do zamieszczania na innych serwisach. To jest podstawa do odebrania "zapłaty" wg zasad akcji.

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
16-06-2016, 11:17
Witajcie, user audiokrytyk chcialby zamiescic baner hobbystyczny na AH. Probuje sie skontaktowac z Pawlem, ale Pawła ostatnio nie ma na forum, czy ktos moglby pomoc w kwestii technicznej ?

kendail

• Gość
19-06-2016, 11:50
Witajcie, user audiokrytyk chcialby zamiescic baner hobbystyczny na AH. Probuje sie skontaktowac z Pawlem, ale Pawła ostatnio nie ma na forum, czy ktos moglby pomoc w kwestii technicznej ?
W kwestii formalnej: jak ałdjokrytyk przestanie srać spamem na forum to ja się zgadzam. Na chwilę obecną jestem przeciwny nawiązywaniu jakiejkolwiek współpracy. Rzygać się chce jak czytam takie bzdety i bełkot marketingowy.

Po drugie: "Mój lancasterze! Ryki nie ma na forum i tymczasowo Pawła też (1). To może Ty przeniesiesz te wszystkie plakaty reklamowe tego gościa w jeden temat do właściwej zakładki?

(1) Mam nadzieję, że nie jebnąłeś Pawłowi bana :)

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
20-06-2016, 08:06
wszystkim wale bany, Tobie tez ze 3-4 walnalem niedalej jak wczoraj, kocham to robic :-)

Nie wiem co sie dzieje z Pawlem, mam kontakt mailowy i telefoniczny, ale nie chce niepokoic, moze po prostu urlopuje, jesli do konca miesiaca sie nie odezwie wykonam dzialania zaczepne :-)

kazdy kto prowadzi hobbystyczna strone www i ma ochote na baner na audiohobby ma prawo do bezplatnego, dopoki na akudiokrytyku nie pojawia sie banery komercyjne w czym problem.

Apropos wielowatkowosci pisalem juz do audiokrytyka prosbe o ograniczenie sie do 1 watku recenzenckiego, z korzyscia rowniez dla niego bo po pierwsze watek bedzie tresciwszy a starsze recki nie beda odplywaly w niebyt a po drugie kendail nie bedzie sie dopierdzielal :-)

kendail

• Gość
20-06-2016, 23:25
wszystkim wale bany, Tobie tez ze 3-4 walnalem niedalej jak wczoraj, kocham to robic :-)
Kocham bany i banany :)

Ale teraz już serio. Lubię czytać recenzje sprzętu, ale wtedy gdy pisze to osoba będąca amatorem, która przelewa na  "papier" to co czuje i słyszy a nie to co podesłał producent czy diler sprzętu. Diler jest dla mnie niewiarygodny, a taki co za jego pieniądze pisze peany to zwykła .... . Po drugie zaśmieca tym swoim "spamem" dział.

audiokrytyk.pl

• 30 / 324
  • Nowy użytkownik
21-06-2016, 11:25
Kocham bany i banany :)

Ale teraz już serio. Lubię czytać recenzje sprzętu, ale wtedy gdy pisze to osoba będąca amatorem, która przelewa na  "papier" to co czuje i słyszy a nie to co podesłał producent czy diler sprzętu. Diler jest dla mnie niewiarygodny, a taki co za jego pieniądze pisze peany to zwykła .... . Po drugie zaśmieca tym swoim "spamem" dział.

Pamiętaj, że ja też udostępnię baner forum na swojej stronie. To nie jest transakcja jednostronna, która tylko mnie ma przynieść korzyść.

Uważasz, że tylko amator ma prawo pisać recenzje? Amator opisze Ci słuchawki, które kupił za swoje ostatnie pieniądze i stracił wiele dni, żeby wybrać te jedyne. Myślisz, że będzie obiektywny?

Twoja wypowiedź sugeruje, że nie powinniśmy czytać również Audiofanatyka, a to już sacrum profanum w naszej społeczności.

Broniąc się już ostatnim argumentem pragnę zauważyć, że moje wpisy nie ukazują się Twoim oczom automatycznie po zalogowaniu na forum. Musisz specjalnie kliknąć w recenzję aby ją dostrzec. Więc jakby nie było, Ty dokonujesz wyboru.

Kolejna recenzja zostanie ulokowana w specjalnie do tego przygotowanym temacie, który będzie zawierał następne krytyki.

« Ostatnia zmiana: 21-06-2016, 11:45 wysłana przez audiokrytyk.pl »
Audiokrytyk.pl

kendail

• Gość
21-06-2016, 12:37
"Twoja wypowiedź sugeruje, że nie powinniśmy czytać również Audiofanatyka, a to już sacrum profanum w naszej społeczności."

1. Skończ z sugestiami i nadinterpretacją wypowiedzi. Jak chcesz to ja również mogę wyciągnąć z twoich wypowiedzi sugestie jeszcze bardziej irracjonalne i fałszywe niż twoje.
2. Naszej społeczności? Ktoś cię do niej zapisał?

"Pamiętaj, że ja też udostępnię baner forum na swojej stronie. To nie jest transakcja jednostronna, która tylko mnie ma przynieść korzyść."

Takie infantylne tłumaczenie mnie nie przekonuje. To może pozostaniemy na grzecznościowej wymianie bannerów? Jak na razie to ty zaśmiecasz nam forum bezwartościowym, marketingowym ble, ble, ble.

Uważasz, że tylko amator ma prawo pisać recenzje? Amator opisze Ci słuchawki, które kupił za swoje ostatnie pieniądze i stracił wiele dni, żeby wybrać te jedyne. Myślisz, że będzie obiektywny?

Zawodowcy i "pseudozawodowcy" mają tu wydzielony dział do swoich postów w typie ogłoszeń. Co do amatorów. Hmmm. Na tym forum "amatorzy" kupują sobie słuchawki w typie Orfeusza i z pewnością nie za ostatnie pieniądze. Co do "straconych dni" na wybieranie też się nie zgodzę: są to lata, w których zdobywa się doświadczenie i wiedzę. Dni z pewnością nie stracone, co najwyżej traci się trochę funduszy, co jest rzecz jasna nieuniknione. W przeciwieństwie do ciebie "amator" zawsze będzie dla mnie bardziej wiarygodny. Jeśli mu coś nie podpasuje to jest duża szansa, że swoim rozgoryczeniem podzieli się z innymi. On za to co  pisze nie bierze kasy. Zawodnicy, którzy piszą dla kasy lub z nadzieją na kasę nigdy nie będą dla mnie wiarygodni.

"Broniąc się już ostatnim argumentem pragnę zauważyć, że moje wpisy nie ukazują się Twoim oczom automatycznie po zalogowaniu na forum. "

Twoje wpisy w dziale z reckami utrudniają wybór i czytanie recenzji "naturszczyków" czy "amatorów" jak wolisz. Czy ja  muszę specjalnie oddzielać ziarno od plew? Dodatkowa i niepotrzebna robota.

"Kolejna recenzja zostanie ulokowana w specjalnie do tego przygotowanym temacie, który będzie zawierał następne krytyki."

I tak trzymać! Przynajmniej pozytywne zakończenie tej dyskusji.

Pozdrawiam

audiokrytyk.pl

• 30 / 324
  • Nowy użytkownik
22-06-2016, 14:32
kendail ... przypominasz mi jednego z głównych bohaterów filmu "Dwaj zgryźliwi tetrycy" Zakładam, że wiekiem jak i poziomem zajadłości i życiowej frustracji już do nich dorównałeś ;)

Pozwolę sobie odpowiedzieć na jeden z Twoich zarzutów.
Działam non-profit i nie zamierzam tego zmieniać.

Administratorzy, bardzo uprzejmie proszę o zadziałanie w sprawie baneru.
W międzyczasie proszę również o podesłanie mi Waszego, żebym mógł go wrzucić u siebie :)

Audiokrytyk.pl

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
22-06-2016, 19:23
audiokrytyk, marudzisz na kendaila bo nie poznales Rumburaka :-)
Czekamy na Pawla

kendail

• Gość
23-06-2016, 00:02
kendail ... przypominasz mi jednego z głównych bohaterów filmu "Dwaj zgryźliwi tetrycy" Zakładam, że wiekiem jak i poziomem zajadłości i życiowej frustracji już do nich dorównałeś ;)
Skoro jak przypuszczasz jestem starszym od ciebie to uszanuj siwy włos i daruj sobie zgryźliwość. Ze swej strony sugeruję zmianę filmoteki na pozycje bardziej ambitne.

Pozwolę sobie odpowiedzieć na jeden z Twoich zarzutów.
Działam non-profit i nie zamierzam tego zmieniać.
Tobie nie stawiam żadnych zarzutów. Może i działasz obecnie w kategorii "non-profit" ale czy zakładasz, że to się nigdy nie zmieni? Sam kupujesz oceniane słuchawki czy słuchasz tego co ci dilerzy podeślą? Czy w ogóle słuchasz tego co "recenzensisz"? Mam spore wątpliwości. Ja pozwolę sobie stwierdzić, że te pseudo recenzje swoją budową, stylem, "puszeniem się", unikaniem dosadnych stwierdzeń i określeń, takim lawirowaniem i grą słowami nasuwają rzecz jasna skojarzenia z przygotowywaniem "gruntu zakupowego". Do recenzji z dawnego "Magazynu HiFi" (wersja papierowa, mam chyba wszystkie numery) odległość można liczyć w latach świetlnych. Tamci dziennikarze mieli odwagę wytknąć ewidentne błędy. A u ciebie co jest? Zwykła słowna papka, z której nic nie wynika. No może poza jednym : "nie jest tragicznie, nie jest super, za żądaną kwotę mam best buy". I tak w każdej recenzji.

To nie jest tak, że mi tylko to przeszkadza. W temacie "słuchawki dla panienki" było trochę wspólnego z kolegami trollowania. Dalej nie rozumiesz aluzji? Jest dział dla "profesjonalistów" i tam działaj. Jest dział dla "naturszczyków" i im ten dział w spokoju pozostaw.

Administratorzy, bardzo uprzejmie proszę o zadziałanie w sprawie baneru.
W międzyczasie proszę również o podesłanie mi Waszego, żebym mógł go wrzucić u siebie :)
Administratorzy - proszę posprzątajcie ten bałagan: wszystkie recki audiokrytyka w jeden zbiorczy temat plus przesunięcie do działu audiosalon.

Dziękuję za uwagę.

Czekamy na Pawla
To go wpierw odbanuj tak samo jak niejakiego fox333 bo marudzi na as, że nie może wejść na forum.

lancaster

• 25814 / 3342
  • Administrator
23-06-2016, 16:44
kendail, mamy dwie mozliwosci, albo jaja sobie robisz albo jestes debilem.

Zakladam ta pierwsza : ha ha ha

:-)