Audiohobby.pl

Banery dla hobbystow na Audiohobby

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
23-06-2016, 16:54
apropos audiokrytyka i innych chetnych osob na zalozenie niekomercyjnego bloga.
Kendail, nie zakladamy ze ktos w przyszlosci nie pojdzie  w komercje, wszystkiego dobrego życzymy i na nowej drodze, ale wtedy nie ma mozliwosci zamieszczania baneru bezplatnie.
Jesli ktos sie kiedys "wyżre" i postanowi wesprzec AH oplata za baner komercyjny (100-200max) to zrobimy fundusz na nagrody. A nagrody mozna rozdawac w konkursach a mozna losowac sposrod np. najaktywniejszych w danym czasie userow, wiec nie trzeba w zasadzie robic nic zeby wygrac. Taki moj pomysl na przyszlosc jesli sytuacja miec bedzie miejsce.
Do wygrania niekoniecznie rzeczy zwiazane z audio, do ustalenia. Powiedzmy raz na kwartal losowanko, za 300zł szału sie nie kupi ale zawsze milo bedzie cos rozdac czy tam wygrac ;-)

kendail

• Gość
23-06-2016, 23:21
kendail, mamy dwie mozliwosci, albo jaja sobie robisz albo jestes debilem.

Zakladam ta pierwsza : ha ha ha

:-)
Celebrytom na AH wszystko wolno:
tak kendeil to moj przydupas, nowa moja gwiazda.
I wszystko jasne :D

BTW
http://www.audiostereo.pl/serwis-audiohobby_127779.html

kendail

• Gość
23-06-2016, 23:25
Kendail, nie zakladamy ze ktos w przyszlosci nie pojdzie  w komercje, wszystkiego dobrego życzymy i na nowej drodze, ale wtedy nie ma mozliwosci zamieszczania baneru bezplatnie.
Marek, tu chodzi o zasady i porządek. Mają swoje wydzielone poletko to niech tam sobie siedzą a na zwykłe forum niech nie wchodzą "w butach" ze swoimi "biznesami". To raz. Po drugie niech profi nie wciskają się z polityką poza POGADUCHY. Przykład:
http://audiohobby.pl/index.php?topic=11665.30

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
24-06-2016, 08:25
kendail, wiadomo ze zawsze chodzi o prawo i sprawiedliwosc a jaroslaw jest najwazniejszy, ale wex czasami wrzuc na luz.
Policjant nie jest od tego od czego teraz czyli żebrania kasy od ludzi ktory przekroczyli 5km/h tylko od zapewnienia bepieczenstwa. Jak sa patologie to powinien miec robote a nie łązic po osiedlach i walic mandaty dzieciakom za browary pite ukradkiem przed rodzicami. Panie poruczniku Borewicz.
Nikt nie łazi po forum i nie prowadzi dzialan marketingwych, jesli sie to zdarza dostaje prosbe o aprzestanie (ostatnio mialo miejsce) i ludzie prosbie zadoscczynią.
Ty sie zrewanzuj tym samym i nie pchaj sie ludziom w watki markeingowe, prywatna sprawa kazdego jest w co wierzy i jakie ma poglądy. Facet zamiescil znaczek a Ty cisniesz od "szamba". W watku firmowym.
Pomysl.

Jeszcze raz zwracam uwage na mozliwosc usuniecia calej tej(mojej z Kendailem) dyskusji z Waszego wątku audioszakupy.
Na prawde nie macie sie co "szczypać", uzytkownicy tak samo zglaszaja mi marketing na reszcie serwisu i reaguje.

W razie gdybym mial to usunac prosze tylko o info na priva "wex usuń" i wywalam.

Pozdrawiam

kendail

• Gość
24-06-2016, 13:00
Albo za duży upał obu nam szkodzi, albo Mareczku piszesz dziwnie zaKODowanym językiem. Weź "to" usuń ale razem z tą nieszczęsną fotą. A co do bycia "forumową gliną" to bardziej nadajesz się ode mnie. Z tymi bicepsami, skłonnościami do zamordyzmu to tylko dać ci gumową pałę i lej! :P

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
24-06-2016, 16:35
wiesz przynajmniej ze trollujesz ? w dobrej wierze ale rasowo :-)

czy moze wyparcie dobre na wszystko :-)

4m

• Gość
28-06-2016, 14:31
apropos audiokrytyka i innych chetnych osob na zalozenie niekomercyjnego bloga.

Dowiedziałem się z bardzo dobrze poinformowanego źródła, że audiokrytyk.pl , sluchawkomania.pl, avstore.pl, dsssystems.pl to jedno :) Firmowy naganiacz pod płaszczykiem 'niekomercyjnego bloga.

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
28-06-2016, 15:17
konkrety 4m, jesli tak jest to oczywista nie ma szans na baner gratisowy.
jak nie masz 100% to wiesz ... fakt ze dosc korporacyjnie to wyglada jak na strone hobbystyczna nie przeadza. Moze autor zajmuje sie projektowaniem takich stron zawodowo np.

4m

• Gość
28-06-2016, 15:21
Lan, zwisa mi to :) To jest info dla forumowej społeczności.

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
28-06-2016, 17:05
zapomniales podpisac ze swoim anonimowym informatorem :

"Życzliwy"

czcionka wydartą z Gazety wiadomej :-)

mi tez to zwisa, zwlaszcza ze konkretów brak.

kendail

• Gość
28-06-2016, 18:03
konkrety 4m, jesli tak jest to oczywista nie ma szans na baner gratisowy.
jak nie masz 100% to wiesz ... fakt ze dosc korporacyjnie to wyglada jak na strone hobbystyczna nie przeadza. Moze autor zajmuje sie projektowaniem takich stron zawodowo np.
To co mówisz jest po prostu żałosne. To forum wygląda niczym słup ogłoszeniowy, niczym tirówka w jaskrawej mini na poboczu autostrady. Mam nadzieję, że wiesz co to jest kino czy teatr. Mam malutką  nadzieję, że czasem tam zaglądasz. Przy odrobinie szczęścia trafiasz tam na dobry film czy spektakl. Czy puszczają tam w kinie tylko i wyłącznie reklamy? Czy w teatrze recytują monologi nawiedzonego telemarketera? Przez ten zalew spamu marketingowego to forum pozostanie grajdołem. Zacytuję "klasyka" czyli alamagdę: "to forum zdycha". W sieci są tysiące miejsc gdzie można sobie obejrzeć i poczytać "recęzje" pełne bełkotu i "nowomowy audiofilskiej". AH nie musi być kolejnym takim grajdołem. Rzadko, ale czasem spotyka się takie miejsca, które wzięły rozbrat z marketingiem i są to świetne miejsca gdzie wszyscy dobrze się czują. No może prawie wszyscy - poza branżą.

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
28-06-2016, 19:23
sadzac po twoich zainteresowaniach kendail powinno ci sie podobac jesli tak to widzisz.

Gdzie tu masz slup ogloszeniowy ?
na dole strony dzial audiosalon ?
czy moze jeszcze nizej dzial ogloszenia ?

zero latajacych banerow, zero marketingu we watkach, jak sa uwagi o marketing to marketingowcy albo przetaja pisac jak ostatnio Panowie z krakowskiej firmy, albo prowadza amrketing w audiosalonie.
Btla prosba zeby kazdy podmiot prowadzil tylko 1 watek, no problem. Ja tego w ogole nie czytam. Czasami zamieszczam cos we wlasnym nie liczac na zadne wielkie forumowe biznesy. Po prostu jest info ktorego nei chce zamieszczac w hobbystycznej czesci serwisu.

zalinkuj mi te fora bez reklam, banerow itd. Ja osobiscie mniej marketingu niz na AH NIGDZIE nie spotkalem.

obrażasz mnie i to forum
co Ty soba reprezentujsz dopierdalajacy sie o wszystko czlowieku ?

przy tym hejtujesz i trollujesz, wex almagre pod rączkę i śmigajcie po tych rajach obiecanych nie rozumiem po co sie tu męczycie ?

« Ostatnia zmiana: 28-06-2016, 19:25 wysłana przez lancaster »

kendail

• Gość
28-06-2016, 20:22
Słup ogłoszeniowy? A te spamy ałdjokrytyka, który ma w czterech literach Twoje sugestie odnośnie pisania w jednym wątku w auduiosalonie? Dziwne, że nick na forum może być obcą domeną.

Tak, lubię trolować skoro Tobie sprawia przyjemność czytanie teg0o co piszę. Mi nie sprawia przyjemności czytanie gwary śmietnikowej (bluzgi Twoje i tetejro), z którą miałem nieprzyjemność spotkać się w temacie HORN a w zasadzie temacie, który powinien nazywać się tak:

Rozmowa o tonsilu, czyli o niczym gdzie wypowiadają się trzy strony: gość co dużo wie, do tego drugi: mędrek i wreszcie : nawiedzony.

Ten pierwszy to melov8.

Gustaw

• 1633 / 1239
  • Administrator
28-06-2016, 20:44

Rozmowa o tonsilu, czyli o niczym gdzie wypowiadają się trzy strony: gość co dużo wie, do tego drugi: mędrek i wreszcie : nawiedzony.

Ten pierwszy to melov8.

Gwoli sprawiedliwości. Jest jeszcze czwarta strona - ten co nie wie ale pitoli jak potłuczony, wcinając się w dyskusję innym. Mam nadzieję, kendail, że wiesz kogo mam na myśli?

lancaster

• 26370 / 3821
  • Administrator
28-06-2016, 21:44
kendail melo pewnie duzo wie ale do dyskusji nic nie wniosl, a ty nie potrafisz tego ocenic bo masz poziom wiedzy nizszy od tetejro. On jest uparty a Ty zwyczajnie glupi.
Skąd wiec Ci przyszłorobic klasyfikacje dyskutantów nie majac mozliwosci intelektualnych do oceny tresci rozmowy ?
« Ostatnia zmiana: 28-06-2016, 21:51 wysłana przez lancaster »