Audiohobby.pl

Testy ABX decydujące starcie :-)

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 22:25
Chciałem jeszcze zauważyć ,że najwięksi przeciwnicy Audiostereo i poszczególnych zakładek i tam piszacych śledza tam każda napisana literę.Czy nie łatwiej nie wchodzić i nie czytać jak się tak tego nie lubi lub raczej bardzo lubi.

To jakoś zabronione? Czytam sobie czasami aby móc się dowartościować i stwierdzić, że są jednak więksi kretyni ode mnie.
Trochę jednak zrobiło mi się przykro kiedy stwierdziłem, że są nawet większe chamy ode mnie.  Kurna chata! A tak się starałem i masz ci los....ktoś mnie przebił.

Fakt Chamy i Prostaki z nich straszne,wiekszych Buraków w necie nie widziałem ale najlepiej takich ludzi ignorować i zostawić samych sobie wtedy wygina lub sami się pozjadaja a tak to dajecie im tylko pożywkę.

Nie, Brodaczu. Trzeba doskoczyć im do gardeł :-) chwycić mocno i potrząsnąć i następnie jako pracę domową zadać im napisanie 1000 razy " Nie będę nigdy pier...lić farmazonów na forach audio, Nie będę nigdy pier...lić farmazonów na forach audio" . Tu trzeba jak z dziećmi. Jak nie po dobroci to ukarać :)
Brutalne? Wypalimy im tą "audioifilskość" ogniem i mieczem. Spalimy im zestawy, podepczemy płyty CD i wymażemy pliki a ich samych zwiążemy audiofilskimi kablami :)

P.S. O załatwianiu potrzeby fizjologicznej do otworów bass-refleks już wspominałem?
« Ostatnia zmiana: 29-12-2015, 22:32 wysłana przez Gustaw »

aulait

  • 1365 / 5524
  • Ekspert
29-12-2015, 22:38
To jest tak jak z paleniem marychy. Jeżeli ktoś sobie pali w domowym zaciszu nie widzę problemu. Jeżeli jednak namawia innych i naraża na bezpośrednie i wymierne straty, idące czasami w dziesiątki tysięcy złotych.

Gustaw to ta Twoja marycha chyba przemycana w karbonowych ramach z księżyca? :)

aulait

  • 1365 / 5524
  • Ekspert
29-12-2015, 22:40
Z "intelektualną elitą" z audiostereo jest jeszcze jeden problem, wspiera ją moderacja.

bum1234

  • 67 / 5519
  • Użytkownik
29-12-2015, 22:42
[
Nie, Brodaczu. Trzeba doskoczyć im do gardeł :-) chwycić mocno i potrząsnąć i następnie jako pracę domową zadać im napisanie 1000 razy " Nie będę nigdy pier...lić farmazonów na forach audio, Nie będę nigdy pier...lić farmazonów na forach audio" . Tu trzeba jak z dziećmi. Jak nie po dobroci to ukarać :)
Brutalne? Wypalimy im tą "audioifilskość" ogniem i mieczem. Spalimy im zestawy, podepczemy płyty CD i wymażemy pliki a ich samych zwiążemy audiofilskimi kablami :)

P.S. O załatwianiu potrzeby fizjologicznej do otworów bass-refleks już wspominałem?

Popieram w całej rozciągłości. Jak sie tej głupoty nie wypleni to rozlezie sie dookoła i będzie zakażać kolejnych naiwniaków.

bum1234

  • 67 / 5519
  • Użytkownik
29-12-2015, 22:43
Z "intelektualną elitą" z audiostereo jest jeszcze jeden problem, wspiera ją moderacja.

Ją też trzeba wypaltonić żelazem i ogniem ;)

vector

  • 321 / 5866
  • Zaawansowany użytkownik
29-12-2015, 22:51
W każdej pasji jest taki odłam pasjonatów ekstermistów, co w tym złego, czy to kogoś krzywdzi.

To jest tak jak z paleniem marychy. Jeżeli ktoś sobie pali w domowym zaciszu nie widzę problemu. Jeżeli jednak namawia innych i naraża na bezpośrednie i wymierne straty, idące czasami w dziesiątki tysięcy złotych, to jest to zwyczajnie szkodliwe. Ja mając rower nie wciskam nikomu, że jak wyda 50 tys złotych na karbonową ramę to wygra Tour de France albo pojedzie nim na księżyc.

Dzieki wszystkim za wizyte! Bylo mi bardzo milo!
Trzeba bedzie powtorzyc,  moze tym razem bez aut , to bedziemy mogli wypic to wino, ktore sobie nawarzylem...!?..:-)))
Zgadzam sie ze duzo wpisow na AS to naprawde szkodliwe dzialanie i narazanie ludzi na straty!
......Widze Gustaw, ze sie zradykalizowales dosc mocno w stosunku do "audiofili" z AS....hehehe...!!!!
W kzdym razie masz we mnie sprzymierzenca..!.... :-))))

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

lancaster

  • Gość
29-12-2015, 22:53
wexcie sie zlitujcie, pogadajcie na priva jak musicie a najlepiej na audiostereo.

Prosba zeby nie w tym wątku, oni moze normalni nie sa ale 100% popieram brodacza, gadanie na tematy nieobecnych nic nie zmieni.

Dajcie znac czy moderowac wstecz czy dopiero od tego miejsca.

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 22:55
OK. Zlitujemy się.

vector

  • 321 / 5866
  • Zaawansowany użytkownik
29-12-2015, 22:56
wexcie sie zlitujcie, pogadajcie na priva jak musicie a najlepiej na audiostereo.

Prosba zeby nie w tym wątku, oni moze normalni nie sa ale 100% popieram brodacza, gadanie na tematy nieobecnych nic nie zmieni.

Dajcie znac czy moderowac wstecz czy dopiero od tego miejsca.

Lan, Nie ma litosci dla chuliganow i naciagaczy!!!!!   :-))

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

Lutek

  • 535 / 5831
  • Ekspert
29-12-2015, 22:59
Trzeba bedzie powtorzyc,  moze tym razem bez aut , to bedziemy mogli wypic to wino, ktore sobie nawarzylem...!?..:-)))

To moze jak juz sklecicie ten kolejny system, to ponownie sie wprosimy

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 23:00
wexcie sie zlitujcie, pogadajcie na priva jak musicie a najlepiej na audiostereo.

Prosba zeby nie w tym wątku, oni moze normalni nie sa ale 100% popieram brodacza, gadanie na tematy nieobecnych nic nie zmieni.

Dajcie znac czy moderowac wstecz czy dopiero od tego miejsca.

Lan, Nie ma litosci dla chuliganow i naciagaczy!!!!!   :-))

Może jednak bo....

lancaster

  • Gość
29-12-2015, 23:03
to moze zrobcie dżihad w innym wątku, bo tu jest o abx.

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 23:05
Vector,

A tak bardziej serio właśnie siedzę i porównuję dźwięk moich Focali z Lowtherami i robi mi się ....smutno. :-)

brodacz

  • 1780 / 3799
  • Ekspert
29-12-2015, 23:07
To jest tak jak z paleniem marychy. Jeżeli ktoś sobie pali w domowym zaciszu nie widzę problemu. Jeżeli jednak namawia innych i naraża na bezpośrednie i wymierne straty, idące czasami w dziesiątki tysięcy złotych.

Gustaw to ta Twoja marycha chyba przemycana w karbonowych ramach z księżyca? :)

aulait znam wielu gości co wydają rocznie grubo ponad 5 tys. zł. na trawę ,tacy zieloni audiofile to są :-)

lancaster

  • Gość
29-12-2015, 23:09
uszy do gory Gustaw, kupisz nextgeny, wymienisz okablowanie na hajendowe, kondy dasz duelundy i musi zagrac :-)))

a zupelnie serio, zeby kazdego audiofila "pokarało" takimi Focalami. Zrob sobie ze 2 dni przerwy i zycie znow bedzie piekne, tylko nie puszczaj Claptona ani Pudelsów ! Zakaz, bo rozdrapiesz rany !!!! :-)))