Audiohobby.pl

HORN

Yotomeczek

  • Gość
28-10-2013, 22:27
Nowe 4538 po 288 z wysyłką
http://www.thomann.de/pl/bms_45388_ohm.htm

Yotomeczek

  • Gość
28-10-2013, 22:28
Oczywiście plus wysyłka

Gustaw

  • Gość
09-11-2013, 15:29
;-)

Gustaw

  • Gość
12-11-2013, 23:37
Ktoś ma niezłą kolekcję.
http://itishifi.blogspot.com

fakamada

  • 1066 / 5453
  • Ekspert

A.H.

  • Gość
24-02-2014, 23:57

Yogi

  • 493 / 5952
  • Zaawansowany użytkownik
25-02-2014, 08:16
Ja tez myśle ze to moglo być JMLC, a Ty myslisz inaczej ?;-)


Oczywiście, gdyby to był JMLC zagrał by po prostu doskonale. Myślę że to był jednak tractrix, któryś z tych niewidzialnych i tajemniczo nieobjawialnych :)

pozdrawiam

lancaster

  • Gość
25-02-2014, 08:25
Tabletki nie zapomnij :-)

lancaster

  • Gość
25-02-2014, 08:37
A tak bardziej serio....facet mysli ze to byl jmlc i o tym pisze. Postanowiles widze pomyslec za niego, OK :-)
Jak sa jakiekolwiek tematy krytyczne odnosnie tractrixa (a pewnie sa) to wex wklej i ew. bedzie o czym rozmawiac. Twoje teksty jak powyzszy nie wiem po cholere i czego dotycza ?

Na pocieche Ci powiem ze wczoraj własnie bylem u znajomego z 2 way z tractrixem (a jak :-)) i srednio nam sie podobało z nowym wooferem. Mam przemyslenia dotyczace samych driverow kompresyjnych, bo temat dotyczacy profili tub od jakiegos czasu zamknałem, dopoki nie pojawi sie cos nowego interesujacego.
Co polubilem od poczatku w Tractrixie i tak zostalo :-) ... przede wszytskim kompaktowosc i ladna liniowosc w miare przewidywalnym pasmie. Przykladowo najdoskonalszy na swiecie jmlc lubi sie przy tractrixie wybrzuszyc na spl. Dxwiekowo moim zdnaiem tractrix jest sporo bardziej przexroczysty, nie powieksza, nie "napusza" dxwieku.
czy to źle ? Pewnie zalezy jak dla kogo.

Do tematu tub podchodze dosc gruntownie, nie zalezy mi zeby blysnąc czymkolwiek w na palę zlożonym systemie ktory za moment rownie na palę bede modyfikowal i odkrywał na nowo.
I to tyle na ten moment.

Yogi

  • 493 / 5952
  • Zaawansowany użytkownik
25-02-2014, 09:40
Wziąłem, rano ... jak co dzień :)

pozdrawiam

lancaster

  • Gość
25-02-2014, 09:48
Z dedykacja od Spartan :

"Jeśli chcesz byc silny - biegaj, chcesz być zdrowy - biegaj, chcesz byc mądry - biegaj."

Nie oprócz, tylko zamiast !:-)

magus

  • 20990 / 5952
  • Ekspert
25-02-2014, 09:53
chcesz mieć garba - pracuj




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
25-02-2014, 10:07
Wiedzac ze kolega Yogi nie jest Jamajczykiem czy Nigeryjczykiem nie proponuje koledze uprawiania biegania zawodowo !

atlon11

  • Gość
03-03-2014, 16:01
Siema Lan\'ie, jakie jest Twoje zdanie nt. zewnętrznej zwrotnicy (do 4-way 4343B) w wykonaniu KBL Sound:
http://www.kblsound.pl/pl/tuning
Powinieneś rozpoznać wszelkie jakże różne zastosowane w niej komponenty - o ile miałeś z nimi styczność, to będziesz wiedział jaki wpływ mają na brzmienie?
Ja już swoje pisałem wcześniej, bo miałem styczność prawie z wszystkimi komponentami które tam widać, ale pytam Ciebie, bo jestem ciekaw jakie masz zdanie?


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
\'\'James B. Lansing\'\' = Lansing Manufacturing ~ Altec Lansing ~ JBL...\'\'Hear the Truth\'\'