Audiohobby.pl

"Stereo underground" - projekt gazeta

Gustaw

  • Gość
30-07-2009, 09:56
>> majkel, 2009-07-30 09:47:54
Zalogować się mogę, a w pytaniu chodziło o to, co mi to daje, że się zalogowałem?


Satysfakcję z nabycia umiejętności poprawnego logowania  ? :)


PS. Stronka bardzo fajna. Gdybym wiedział, że "koty" potrafią robić takie strony pogadałbym wcześniej ze swoim sierściuchem. ;-)

__kot__

  • 724 / 5899
  • Ekspert
30-07-2009, 10:30
Zalogowanie się (czyli założenie konta) daje możliwość dodawania komentarzy do artykułów - każdy może to zrobić - nie ma żadnego wybierania i zatwierdzania.
Potrzeba jedynie aktywować konto za pomocą linka otrzymanego na maila - to jedno z zabezpieczeń przed spamem

http://stereo-underground.pl

__kot__

  • 724 / 5899
  • Ekspert
30-07-2009, 10:32
No i dodatkowo - jeśli ktoś chce umieszczać swoje artykuły w stereo-underground.pl musi najpierw założyć konto a następnie napisać do admina wiadomość, używając linku z artykułu "Dołącz do nas" (link do tego artykułu pojawia się w lewym menu tylko użytkownikom zalogowanym)

http://stereo-underground.pl

__kot__

  • 724 / 5899
  • Ekspert
30-07-2009, 14:17
Widzieliście - na audiostereo wątek o serwisie już na bocznicy... komuś strasznie w oczy kłuło...

http://stereo-underground.pl

Gustaw

  • Gość
30-07-2009, 14:26
>> __kot__, 2009-07-30 14:17:26
Widzieliście - na audiostereo wątek o serwisie już na bocznicy... komuś strasznie w oczy kłuło...

Pewnie sam Jozwa dostał drgawek, kiedy zobaczył recenzję Piotra.  :-)
Dodatkowo, nie jest w interesie Site SA. powstanie jakiejkolwiek strony audio mogącej w przyszłości mieć pewien potencjał reklamowy.

cadam

  • 4401 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 14:04
Zawieszony na hi-fi.com.pl wątek informujący o stereo-underground na drugi dzień został usunięty.

cadam

  • 4401 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 14:06
A i jeszcze komunikat: "Zostałeś dożywotnio wyrzucony z tego Forum."

cadam

  • 4401 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 14:39
Taki serwis może zaszkodzić interesom Stryja.

Gustaw

  • Gość
02-08-2009, 14:59
Już nie pamiętam gdzie ale czytałem wywiad ze Stryjem. To co przebijało z tego wywiadu to rysująca się postać Stryja nie jako jakiegoś człowieka zafascynowanego muzyką tylko jako typowego "biznesmena". Z innego źródła wiem, że bez dania reklamy w MHiM na reckę i opis sprzętu praktycznie nie ma co liczyć. Nie ma sentymentów, musisz zapłacić aby coś dostać. Dodam tylko, że wbrew pozorom, NIE JEST to standardowe podejście w polskim światku audio.
Tak jak napisałem wcześniej. Dla Site S.A i Stryja jakakolwiek strona o audio, mogąca mieć potencjał do przyciągania reklamodawców, jest bezpośrednią konkurencją i dlatego w taki sposób "chuchają na zimne".

__kot__

  • 724 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 16:30
> cadam

Dzięki za reklamę serwisu :) - mimo takich opłakanych skutków...

> Gustaw
Trochę to dziwne, bo ja nie zamierzam przyciągać żadnych reklamodawców... Serwis stworzyłem za własną kasę i utrzymam go za własną kasę. Nie żyję z audio i nie potrzebuję wsparcia reklamodawców - moja robota daje mi i pieniądze i wiedzę to utrzymania takiego serwisu.
On ma służyć Wam/nam wszystkim - wiele razy czytaliśmy, iż recenzje trzeba "czytać ze zrozumieniem", "widzieć drugie dno" itp. Dla mnie to jakaś paranoja i bzdura...
stereo-underground.pl to przecież Wasz pomysł na gazetę niezależną i taką, która nie będzie niosła za sobą obciążenia wymogów reklamodawców oraz presji branży audio - ja ten pomysł oblekłem w postać serwisu internetowego - bo to umiem robić najlepiej...
Wykorzystajcie więc moment i możliwości i wypełnijcie więc ten serwis treściami, które sami chce chcielibyście widzieć w tego typu serwisie... Myślę, że to unikalna możliwość - chociaż zadanie wcale nie jest łatwe...
Pozdrawiam

http://stereo-underground.pl

Ged

  • 1715 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 16:41
__kot__

W wątku o wzmacniaczach słuchawkowych była lista właśnie takich wzmacniaczy \'klasy high-end\'. Zastanów się czy by tego nie przenieść jakoś na stereo-underground i powoli nie dorabiać linków z ich recenzjami/opisami.
Sądzę, że mogłoby to bardzo przejrzyście wyglądać i pomagać w zorientowaniu się w ofercie na rynku.
Wiele opisów/recenzji tego sprzętu już jest w wątkach słuchawki/wzmacniacze.
Oczywiście należałoby zapytać o pozwolenie autorów wątków i opisów/recenzji.
Tak naprawdę podobnie można zrobić ze słuchawkami.
Życzę powodzenia
W. Łuczyński

Gustaw

  • Gość
02-08-2009, 17:54
>> __kot__, 2009-08-02 16:30:53


Kot,

Trochę niewłasciwie mnie chyba zrozumiałeś. Ja nie twierdzę, że masz zamiar przyciągać reklamodawców. Podążam tylko tokiem myślenia naszych audio-biznesmenów.

Powody usuwania przez nich informacji o http://stereo-underground.pl jakieś jednak są i nie sądzę abym się mylił co do charakteru tych powodów. W przeciwnym wypadku wątki wisiałyby w dalszym ciągu.

PS. Jeżeli jest jakieś miejsce na serwisie na luźne, złośliwe i  zmyślone recenzje typu "Spotkałem się pod lasem z Nelsonem Passem" to z chęcią coś napiszę. ;-)

pozdrawiam
Gustaw

cadam

  • 4401 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 18:00
>> Piotr Ryka, 2009-08-02 17:43:36
Stryjecki dożywotnio usunął Cię ze swojego forum za zamieszczenie odsyłacza do Stereo Underground?

Tak.

cadam

  • 4401 / 5899
  • Ekspert
02-08-2009, 18:04
Komentarze innych forumowiczów w wątku reklamowym były przychylne.

Arek_50

  • 1130 / 5900
  • Ekspert
02-08-2009, 18:21
Mysle ze powinna sie rozwijac sprzedaz bezposrednia w sieci.Tak robi od paru lat NVA od wiosny ruszyla NHT....Produkty ,dobre nie potrzebuja posrednikow to oni w glownej mierze psuja nasze audio....