Audiohobby.pl

Taśmy szpulowe - Analogy Records

BeataF

  • 1 / 3213
  • Nowy użytkownik
31-07-2015, 13:07
Witam wszystkich zainteresowanych szpulami! Piszę o Analogy Records gdyż robią coś ciekawego i unikalnego.

Analogy Records, nowo powstała wytwórnia muzyczna wydająca albumy na taśmach do magnetofonów szpulowych, jest pierwszą wytwórnią na świecie, która produkuje albumy współczesnych artystów we własnym studiu i wydaje je na ORYGINALNYCH TAŚMACH-MATKACH.

Zamiast produkować kopie, Analogy Records dla każdego zamówionego albumu tworzy prawdziwą taśmę-matkę bezpośrednio ze studyjnego systemu nagrań wielokanałowych, eliminując w ten sposób dodatkowy etap produkcji. Żadnych kopii pierwszej generacji, tylko i wyłącznie oryginalne taśmy-matki. Wszystko to, aby zapewnić najwyższej jakości doznania słuchowe.

Analogy Records poszukuje najbardziej interesujących i oryginalnych artystów obejmując szeroki zakres gatunków muzycznych, od jazz’u po muzykę klasyczną, od world music po muzykę współczesną, od folku poprzez country, aż do stylowego pop’u. Produkcja rozpoczęła się od sześciu artystów i dziewięciu fascynujących albumów, obecnie dostępnych w sklepie internetowym wytwórni. Analogy Records bezustannie pracuje nad nowymi projektami z zamiarem wydawania nowego albumu co dwa miesiące, nagrywając w światowej klasy studiu nagraniowym Zerodieci Studio, które współtworzy markę.

Tak, żeby wszystko było jasne, jestem przedstawicielem na Polskę dla Analogy i oczywiście mam swój udział w tym, żeby ich chwalić. Myślę jednak, że nie ma wątpliwości co do tego, że projekt jest ciekawy. Z resztą oceńcie go sami... www.analogyrecords.org

i powiedzcie co o tym myślicie.